جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
ممنون از جواب ! میشه لینک دانلود آپدیت آخریرو بذارید ؟ ممنون میشم ! و یه سوال دیگه : الان از بین Ghosts و BF4 کدومو میتونم آنلاین بازی کنم و بن نشم ؟ منظورم اینه که کدوم انتشار جهانی شدن ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
ممنون از جواب ! میشه لینک دانلود آپدیت آخریرو بذارید ؟ ممنون میشم ! و یه سوال دیگه : الان از بین Ghosts و BF4 کدومو میتونم آنلاین بازی کنم و بن نشم ؟ منظورم اینه که کدوم انتشار جهانی شدن ؟
BT 4 عرضه جهانی شده و میتونی بازی کنی ولی فک نکم گستس عرضه جهانی شده باشه ولی همه ی فرندهای من دارن بازی می کنن.برا دانلود آپدیت هم از خود سایت رسمی ایکس باکس دانلود کن

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستانذمن بدبخت شدم رفت

من LT3 بودم چند روز پیش آخرین آپدیت رو دان کردم و ریختم رو فلش و اومدم تو باکس نصب کنم تو Extract اش توی ایکس باکس اررور داد و کپی خورم پرید و 220 پیاده شدم

الان دوباره دان کردم و بازم توی مرحله Extract باز اررور داد ولی کپی خور نپرید ! با خود اینترنت ایکس باکس هم نتوستم دان کنم !

الان من باید چیکار کنم دستگاه اسلیم هست و ال تی 3 ؟! اینم کد اررور

3F4A-4099-1601-0300-C800-0036

کد رو هم گوگل کردم چیزی پیدا نکردم ! خواهشا بگید چیکار کنم آنلاین میخوااااام

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام کنسول من دشبوردش 16203 هست.اگه به این دشبورد آخریه آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
Lt3 هست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

دوستانذمن بدبخت شدم رفت

من LT3 بودم چند روز پیش آخرین آپدیت رو دان کردم و ریختم رو فلش و اومدم تو باکس نصب کنم تو Extract اش توی ایکس باکس اررور داد و کپی خورم پرید و 220 پیاده شدم

الان دوباره دان کردم و بازم توی مرحله Extract باز اررور داد ولی کپی خور نپرید ! با خود اینترنت ایکس باکس هم نتوستم دان کنم !

الان من باید چیکار کنم دستگاه اسلیم هست و ال تی 3 ؟! اینم کد اررور

3F4A-4099-1601-0300-C800-0036

کد رو هم گوگل کردم چیزی پیدا نکردم ! خواهشا بگید چیکار کنم آنلاین میخوااااام

دوست عزیز کنسولت از اینا هست که برد درایو رو عوض میکنن تا هک بشه؟
اگه اینجوری باشه شدی مثه من باید بری بدی بیرون درایوتو عوض کنن یه درایو اصلی بزارن روش تا آپدیت بشه

دوستان اپدیت کنسول من 16203 هست اگه آپدیت کنم به ورژن آخر مشکلی نیست؟
کنسولم فت هست با lt3

Last edited by a moderator:

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
با سلام داشبرد من به اخرین ورژن اپدیته و هیچ مشکلی در ضمینه لایو ندارم
اونایی که دستگاهشون کپی خوره در اپدیت کپی خورشون میپره
طرف بلد نبوده کپی خور کنه
من هم xbox با برد ltu داشتم و هم lt3
در حین اپدیت هم هیچ مشکلی پیش نمیومد و راحت لایو میزنم تا الان

Last edited by a moderator:

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
سلام چند تا سوال داشتم می شه راهنمایی کنین؟
1-من نمی دونم دستگام LT3 هست یا نه اما می تونم باهاش بازی های جدید مثل GTA v و spilinter cell : black list رو بازی کنم الان می خوام call if duty واسه اولین بار آنلاین بازی کنم چی کار کنم پوینت باید بگیرم یا گلد باید بشم ؟ کلا تو آنلاین نوب نوبم ....اگه وصل شم و ازم بخواد آپدیت کنم بکنم یا نکنم؟ اگه بکنم چه بازی هایی رو نمی تونم دیگه بازی کنم ممنون
این قسمت سوال دوستمون رو جواب میدین ؟ سوال من هم هست ...

الان می خوام call of duty ghost واسه اولین بار آنلاین بازی کنم چی کار کنم پوینت باید بگیرم یا گلد باید بشم ؟
میشه بگین پوینت چیه؟ اکانت گلد بگیرم کافیه؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
این قسمت سوال دوستمون رو جواب میدین ؟ سوال من هم هست ...

الان می خوام call of duty ghost واسه اولین بار آنلاین بازی کنم چی کار کنم پوینت باید بگیرم یا گلد باید بشم ؟
میشه بگین پوینت چیه؟ اکانت گلد بگیرم کافیه؟
ببین دوست عزیز اگه بازیهای معرفی شده مثل gta V و batman origins و ... (بازیهای جدید) بازی کردی که مطنم که lt3 روشه . برای اولین بار که به لایو وصل میشی تقریبا یه اپدیت 200 الی 300 مگی داره که اگه کنسولت lt3 باشه که هست مشکلی نداره .
بعد از اپدیت هم که برای بازی کردن انلاین باید گلد بخری که اونم خودش هزینه داره . 3 ماهه فک کنم 68 تومنه . فروشگاه برای خرید گلد زیاده
موفق باشی:x

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
ببین دوست عزیز اگه بازیهای معرفی شده مثل gta V و batman origins و ... (بازیهای جدید) بازی کردی که مطنم که lt3 روشه . برای اولین بار که به لایو وصل میشی تقریبا یه اپدیت 200 الی 300 مگی داره که اگه کنسولت lt3 باشه که هست مشکلی نداره .
بعد از اپدیت هم که برای بازی کردن انلاین باید گلد بخری که اونم خودش هزینه داره . 3 ماهه فک کنم 68 تومنه . فروشگاه برای خرید گلد زیاده
موفق باشی:x
ok . تو سایت ها پوینت هم میفروشن آخه...، یعنی پوینت لازم نیست بخرم ؟ همون اکانت گلد کافیه؟
بازی های xbox که مثل ps3 احتیاجی به code multiplayer نداره؟
ممنون از راهنماییت

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
ok . تو سایت ها پوینت هم میفروشن آخه...، یعنی پوینت لازم نیست بخرم ؟ همون اکانت گلد کافیه؟
بازی های xbox که مثل ps3 احتیاجی به code multiplayer نداره؟
ممنون از راهنماییت
ببین دوست عزیز گلد برای انلاین بازی کردنه و پونت برای خرید از لایو هست مثلا یه map برای کال اف دیوتی میخری یا یه بازی میخری . همین .
و اینو یادم رفت بگم که بعضی بازیها برای انلاین بازی کردن هم گلد میخان هم پونت . مثل battlfild 3 یا 4 . و بعضی بازیهای دیگه که تعدادشون کمه ساید 20 تایی باشن .

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
ببین دوست عزیز گلد برای انلاین بازی کردنه و پونت برای خرید از لایو هست مثلا یه map برای کال اف دیوتی میخری یا یه بازی میخری . همین .
و اینو یادم رفت بگم که بعضی بازیها برای انلاین بازی کردن هم گلد میخان هم پونت . مثل battlfild 3 یا 4 . و بعضی بازیهای دیگه که تعدادشون کمه ساید 20 تایی باشن .
سلام
battlfild 3 که برا آنلاین بازی کردن پوینت نمیخواد!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر