جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

همین 1-2 ساعت پیش دشبورد جدید رو دانلود کردم.فوق العاده زیبا و عالی شده.قابلیت cloud saving هم اضافه شده که محشره.سیستم سرچ بینگ هم اضافه شده.واقعا حال کردم باهاش.دم ماکرو هم گرم.

---------- نوشته در 06:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 AM ارسال شده بود ----------

آهان داشت یادم میرفت.یه گزینه جدید هم اضافه شده بنام beacons(شاید اشتب نوشته باشم)که خیلی جالبه.فعالیت چند ساعت گذشتتون رو نشون میده.البته وسیع تر از این حرفها هم به نظر میرسه.

به صورت کلی محیط دشبورد کلا عوض شده و شکل و شمایل بسیار بسیار زیبا و جدیدی به خودش گرفته.یه حالت خیلی شیک و منظم.تو اکثر بخش ها تغییرات زیادی صورت گرفته.مثلا تو بخش configure network یه شکل نسبتا جدیدی به خودش گرفته و اگر مثلا به لایو وصل نشه یا nat typeتون open نباشه،به صورت کامل میگه که چه جوری open کنید.مثلا قبلا برای من میگفت upnp رو روشن کن.در حالیکه روتر من upnp نداره.اما الان مینویسه اگر upnp نداری،پورت 3074 رو باید باز کنی.کلا همه چیز کاملتر از قبل شده و قطعا قابلیت های جدیدی هم اضافه شده که بعدا متوجه میشیم.

با سلام
اون جدیده حجم زیادی داشت(دانلودش طول کشید؟)

کسایی که می خواهند آپدیت کنند حواسشون باشه با آپدیت کردن به داشبورد جدید دیگه بازی های XDG 3 به هیچ وجه تا عرضه +LT3 قابل اجرا نخواهند بود حتی به روش Title Update که آموزشش رو بچه های سایت در همین قسمت xbox live قرار دادند. پس هر کی داشبورد جدید رو دانلود و نصب کنه باید صبر کنه تا LT 3 بیاد چون روش Title Update هم پچ شده و از کار افتاد.این نکته رو فراموش کردم بگم این مشکل واسه کسایی هست که میخوان آنلاین بازی کنند و اگر نه شما میتونی داشبورد جدید رو نصب و به صورت آفلاین بازی های XDG3 رو با روش Title Update اجرا کنی ,ولی برای آنلاین باز کردن این روش دیگه کار نمیکنه
تست شده توسط خودم و منبع زیر

http://www.xbox360iso.com/caution-about-new-t524511.html

آخرین ویرایش:
کسایی که می خواهند آپدیت کنند حواسشون باشه با آپدیت کردن به داشبورد جدید دیگه بازی های XDG 3 به هیچ وجه تا عرضه +LT3 قابل اجرا نخواهند بود حتی به روش Title Update که آموزشش رو بچه های سایت در همین قسمت xbox live قرار دادند. پس هر کی داشبورد جدید رو دانلود و نصب کنه باید صبر کنه تا LT 3 بیاد چون روش Title Update هم پچ شده و از کار افتاد.

این lt3 شما می دونی کی میاد؟

سلام
منم آپدیت کردم اولش می زدم رو آپدیت ارور میداد چند بار امتحان کردم درست شد .
داشبورد خیلی باحال شده داشبورد قبلیه دیگه داشت تکراری می شد.
در ضمن بازی های xgd3 و ap2.5 هم با روش کلید اجرا می شن و حتی با در آوردن دیسک بازی می شه live هم بازی کرد .
در ضمن کینکت هم یه آپدیت می شه.

این lt3 شما می دونی کی میاد؟
به طور دقیق نمیشه گفت ولی خود c4eva گفته بعد از بررسی این داشبورد جدید یعنی بعد از 6 دسامبر که امروز باشه اما یه خبر خوب اینه که از دیروز در سایتش نوشته LT+ v3.0 : IN PROGRESSپس میشه امیدور بود حداقل تا آخر این ماه عرضه بشه

سلام
منم آپدیت کردم اولش می زدم رو آپدیت ارور میداد چند بار امتحان کردم درست شد .
داشبورد خیلی باحال شده داشبورد قبلیه دیگه داشت تکراری می شد.
در ضمن بازی های xgd3 و ap2.5 هم با روش کلید اجرا می شن و حتی با در آوردن دیسک بازی می شه live هم بازی کرد .
در ضمن کینکت هم یه آپدیت می شه.

این روش کلید همونیه که بچه ها گفتن؟(horizon و ...)
بازی های کپی اجرا می شدن؟

قابلیت Cloud Save هم عالی ست :x.
-----------------------
کسایی که می خواهند آپدیت کنند حواسشون باشه با آپدیت کردن به داشبورد جدید دیگه بازی های XDG 3 به هیچ وجه تا عرضه +LT3 قابل اجرا نخواهند بود حتی به روش Title Update که آموزشش رو بچه های سایت در همین قسمت xbox live قرار دادند. پس هر کی داشبورد جدید رو دانلود و نصب کنه باید صبر کنه تا LT 3 بیاد چون روش Title Update هم پچ شده و از کار افتاد.این نکته رو فراموش کردم بگم این مشکل واسه کسایی هست که میخوان آنلاین بازی کنند و اگر نه شما میتونی داشبورد جدید رو نصب و به صورت آفلاین بازی های XDG3 رو با روش Title Update اجرا کنی ,ولی برای آنلاین باز کردن این روش دیگه کار نمیکنه

من هم دشبورد جدید رو گرفتم ولی MW3 و Batman مثل هلو اجرا میشن :دی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or