جزئیات جدید از Castlevania: Lords of Shadow 2

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
lordsofshadow2logo_616.jpg

وبسایت هلندی InsideGamer یک پیش نمایش جدید برای بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 تهیه کرده است. نکات اصلی این مقاله توسط کاربر انجمن NeoGAF ترجمه شده که در اینجا می توانید از آنها مطلع شوید:
1- در بعضی نقاط شما می توانید تخم هایی را پیدا کنید که بعدا از باز شدن، یک هیولا پرنده کوچک برای شما به دنبال رازها خواهد گشت. (که این موضوع احتمالا اشاره به آیتم ها و مناطق مخفی دارد)
2- "یک جور کوتوله" (با توجه به تصویر زیر، شاید منظور همان Chupacabra باشد) در قصر مغازه ای به راه خواهد انداخت که شما می توانید در آنجا آیتم های همیشگی و یا منحصر به فرد را تهیه کنید. همچنین در اینجا خواهید توانست بخشی را آزاد کنید که قسمت زیادی از گیم پلی را در بر می گیرد اما آقای Cox از توضیحات بیشتر خودداری کرده اند.

3- مراحل آغازین بازی در قصر خواهد بود که کمی هم طول خواهد کشید.
4- شما می توانید با تبدیل شدن به یک موش فاضلابی، از دید دشمنان مخفی بمانید.
5- شما می توانید با دریافت بدن دشمنان، از سیستم های امنیتی دنیای مدرن عبور کنید.
6- شما با استفاده از پورتال ها می توانید آزادانه به گذشته و حال سفر کنید.
نظر شما درباره این اطلاعات چیست؟
Source

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
الان دقت کنید شخصیت بد اصلی که خیلی جذاب و پر عمق باشه تو بازی نیست ! شایدم من اسمش و نشناسم . اما تا جایی که پیگیر بودم کسی نیست ! این یعنی یه خلا بزرگ و از طرفی هم که محیط بازی تغییر کرده ! یعنی میره تو شهر و ساختمون و از این چیزا ! پس داستان هم باید زمین تا آسمون تغییر کنه ! سلاح ، سیستم کسب امتیاز ، آیتم ها ، سیستم دوربین متحرک جدید برای این بازی و...... ضمن اینکه همین Open World بودن بازی هم میتونه به پاشنه آشیل این نسخه تبدیلش کنه ! چون بازی Open World نیازمند داستان جانبی ، معمای جانبی ، مینی گیم و ... هست . سازنده هم اشاره کرده که داستان بازی تو این نسخه خیلی بزرگ تر و طولانی تر از نسخه قبلیه .

کلا به نظرم یا بازی سقوط مکینه یا مثل Devil My Cry نسخه آخر اونقدر خوب از المانهای مختلف استفاده میکنه که بهترین نسخه این سری میشه . که امیدواریم فقط بازی به شیب تند سقوط نکنه ....
نباید هم باشه، چون ما نقش منفی رو در نقش دراکولا بازی میکنیم و شخصیت مثبت همون آلوکارد پسر دراکولا هست که باید باهاش مبارزه کنیم که در نسخه SoTN هم شخصیت اول بود و این اولین بار که ما در نقش دراکولای خبیث قرار میگیریم:d

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نباید هم باشه، چون ما نقش منفی رو در نقش دراکولا بازی میکنیم و شخصیت مثبت همون آلوکارد پسر دراکولا هست که باید باهاش مبارزه کنیم که در نسخه SoTN هم شخصیت اول بود و این اولین بار که ما در نقش دراکولای خبیث قرار میگیریم:d

فقط اون نیست ! به نظر من موارد زیر کاملا گنگ و مبهمه و احتمالا و این بازی جوابش و پیدا میکینم ! 5 تا شخصیت داریم که داستانشون نامشخصه ! اگر تو این نسخه قابل بازی هم باشن که دیگه آخرت سورپرایزه ! :d

1- آلکارد ( پسر گابریل ) - این بشر که مشخص نیست واسه چی میخواد از بابای خودش انتقام بگیره ! کلا تو تمام سری بازی های دراکولا آدم عقده ای و دیوانه ای بوده ! اینجا هم نقشش مشخص نیست ! :d فقط میدونیم دیونه هست ! :d

2- ترور ( پسر گابریل ! و پدر سایمون ) اینم یکی دیگه از بچه های گابریله ! - قبل از دراکولا شدنش - ! شاید باشه تو این نسخه و شایدم نباشه ! اما داستانش هنوز مبهمه و تموم نشده ! :d البته توسط دراکولا ها کشته شده ! اما سرنوشتش مشخص نیست ! :d

3- سایمون - تو بچگی پدر و مادرش توسط دراکولا کشته شدن ! حالا باید انتقام بگیره ! نمیدونم تو این نسخه هستش یا نه ! اما قاعدتا شاید با پدربزرگش یعنی گابریل - همون دراکولای جدید - روبرو شه ! :d

4- دراکولا ! اینم که خود گابریله که بعد از اینکه ماسک جادویی رو گذاشت رو صورتش به این وضع دچار شد !

5- زوبک : این بشر هم یه دیوانه در نوع خودشه که داره با دراکولا بازی میکنه ! مثلا قصد داره گابریل و به روزای خوبش برگردونه ( قبل از دراکولا شدنش ! ) :d

اون پورتال هم شاید به خاطر اینه که بازی هم در زمان حال جریان داره و هم در زمان گذشته ! که شاید ایده جالبی باشه و باعث بشه مدرن بودن بازی ، لطمه جدی به روح و کالبد بازی نزنه . :d

- - -ویرایش - - -

این open world از کجا اومده؟؟

بازی open world شده !

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
بازی قبلی باز کوجیما اگر اشتباه نکنم روی روند ساخت بازی نظارت داشته . برای همین کیفیت بازی قابل قبول بوده . اما این بازی فقط یه استدیو داره بازی رو میسازه ! که ظاهرا سازنده اصلی هست . کلا داستان بازی لازمه اش به نظر من یه دنیای باستانی و اساطیریه . اگر بیاد تو دنیای مدرن کل مکانیزم های بازی باید تغییر کنه . اصلا نمیشه فکر کرد چه طور قراره از یه سری سلاح ها مثل Blood Whip که به جای صلیب تو نسخه جدید استفاده کرد ! کلا خیلی چیزا رو تغییر دادن که واقعا مشخص نیست چه طور میخوان با دنیای جدید و مدرن سازگارش کنن ! یعنی تغییرات این نسخه خیلی زیاده و یه جورایی به نظرم سازنده دست به ریسک بزرگی زده که یا کارشون جواب میده و یا کار و خراب میکنه و کونامی سازنده بازی رو برای نسخه بعد تغییر میده !

الان دقت کنید شخصیت بد اصلی که خیلی جذاب و پر عمق باشه تو بازی نیست ! شایدم من اسمش و نشناسم . اما تا جایی که پیگیر بودم کسی نیست ! این یعنی یه خلا بزرگ و از طرفی هم که محیط بازی تغییر کرده ! یعنی میره تو شهر و ساختمون و از این چیزا ! پس داستان هم باید زمین تا آسمون تغییر کنه ! سلاح ، سیستم کسب امتیاز ، آیتم ها ، سیستم دوربین متحرک جدید برای این بازی و...... ضمن اینکه همین Open World بودن بازی هم میتونه به پاشنه آشیل این نسخه تبدیلش کنه ! چون بازی Open World نیازمند داستان جانبی ، معمای جانبی ، مینی گیم و ... هست . سازنده هم اشاره کرده که داستان بازی تو این نسخه خیلی بزرگ تر و طولانی تر از نسخه قبلیه .

کلا به نظرم یا بازی سقوط مکینه یا مثل Devil My Cry نسخه آخر اونقدر خوب از المانهای مختلف استفاده میکنه که بهترین نسخه این سری میشه . که امیدواریم فقط بازی به شیب تند سقوط نکنه ....

اصلا بازی قبلی پورتال نداشت ! :d جادوها و سلاح هاش هم متناسب با فضای تاریخی و باستانی بازی قبلی بود . مثل سیستم جادوهای بازی که تو این نسخه کاملا اومدن اون سیستم و برداشتن و به جاش از Void Sword و Chaos Claws استفاده کردن که واقعا مشخص نیست عملکردشون به چه صورته ! به شخصه خودم که هنوز تریلری از گیم پلی ندیدم . به نظرم سیستم جادو خیلی بهتر و گسترده تر از Void Sword و Chaos Claws بود ! البته باید وایستیم تا بازی بیاد و بعد نظر بدیم ! :d

اون دراکولا هم که تو نسخه های قبلی فکر کنم اگر اشتباه نکنم دشمن گابریل بلمونت بود ! حالا چی شده که یهو تو این بازی از همون اول نقش گابریل به دراکولا تغییر میکنه ، چیزیه که من نمیدونم و شایدم هنوز از نظر داستانی مشخص نشده باشه . اما به نظرم مبارزه گابریل با دراکولا خیلی جذاب تر از اینه که مثلا بیایم کنترل خود دراکولا رو دست بگیریم و باهاش دشمن بکشیم !!! اون وقت Bad Man اصلی سری کی میشه !؟ قبلا تو نسخه های قبلی اگر اشتباه نکنم داستانش اینطوری بود که خود گابریل هم عضوی از خانواده دراکولاست !
تو خود نسخه های قبلی Castlevania اول Belmont که با دراکولا درگیر شد Trevor Belmont بود و گابریل بلمونت وجود نداشت. کلا تو سری قبل اصلا گابریل وجود نداشت، David اون اول گفته بود شخصیتشونو بیشتر از فیلم Van Helsing که در اصل گابریل بود با بازی هیو جکمن گرفتن، همونطور خیلی از موارد دیگه مثل Vampire Form Carmilla. خود دراکولا هم از بلمونت ها نبود بلکه یکی از دوست ها و همرزم های اجداد بلمونت بود. تو DLC ها و Mirror of Fate مشخص هست که چرا تغییر می کنه و David هم گفته بود که می خواستن دراکولایی بسازن که به شخصیتش پرداخته بشه به عنوان یک انسان. Bad Man اصلی این سری Lords of Shadow که Satan هست. عمکلرد Void Sword که توی یکی از تریلر ها که با یک Boss Golem هست توضیح داده میشه مثل مجمد کردن دشمنان و آب برای حرکت و آپگرید کردنش با استفاده از پیدا کردن الماس ها از دشمنان.

- - -ویرایش - - -

فقط اون نیست ! به نظر من موارد زیر کاملا گنگ و مبهمه و احتمالا و این بازی جوابش و پیدا میکینم ! 5 تا شخصیت داریم که داستانشون نامشخصه ! اگر تو این نسخه قابل بازی هم باشن که دیگه آخرت سورپرایزه ! :d

1- آلکارد ( پسر گابریل ) - این بشر که مشخص نیست واسه چی میخواد از بابای خودش انتقام بگیره ! کلا تو تمام سری بازی های دراکولا آدم عقده ای و دیوانه ای بوده ! اینجا هم نقشش مشخص نیست ! :d فقط میدونیم دیونه هست ! :d

2- ترور ( پسر گابریل ! و پدر سایمون ) اینم یکی دیگه از بچه های گابریله ! - قبل از دراکولا شدنش - ! شاید باشه تو این نسخه و شایدم نباشه ! اما داستانش هنوز مبهمه و تموم نشده ! :d البته توسط دراکولا ها کشته شده ! اما سرنوشتش مشخص نیست ! :d

3- سایمون - تو بچگی پدر و مادرش توسط دراکولا کشته شدن ! حالا باید انتقام بگیره ! نمیدونم تو این نسخه هستش یا نه ! اما قاعدتا شاید با پدربزرگش یعنی گابریل - همون دراکولای جدید - روبرو شه ! :d

4- دراکولا ! اینم که خود گابریله که بعد از اینکه ماسک جادویی رو گذاشت رو صورتش به این وضع دچار شد !

5- زوبک : این بشر هم یه دیوانه در نوع خودشه که داره با دراکولا بازی میکنه ! مثلا قصد داره گابریل و به روزای خوبش برگردونه ( قبل از دراکولا شدنش ! ) :d

اون پورتال هم شاید به خاطر اینه که بازی هم در زمان حال جریان داره و هم در زمان گذشته ! که شاید ایده جالبی باشه و باعث بشه مدرن بودن بازی ، لطمه جدی به روح و کالبد بازی نزنه . :d

- - -ویرایش - - -

بازی open world شده !
دوست عزیز یه سری به تاپیک Castlevania Lords of Shadow 2 توی PS3 بزن تقریبا بیشترشو توضیح دادم، سوالی داشتی بپرس چون تقریبا همشو اشتباه متوجه شدی.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تو خود نسخه های قبلی Castlevania اول Belmont که با دراکولا درگیر شد Trevor Belmont بود و گابریل بلمونت وجود نداشت. کلا تو سری قبل اصلا گابریل وجود نداشت، David اون اول گفته بود شخصیتشونو بیشتر از فیلم Van Helsing که در اصل گابریل بود با بازی هیو جکمن گرفتن، همونطور خیلی از موارد دیگه مثل Vampire Form Carmilla. خود دراکولا هم از بلمونت ها نبود بلکه یکی از دوست ها و همرزم های اجداد بلمونت بود. تو DLC ها و Mirror of Fate مشخص هست که چرا تغییر می کنه و David هم گفته بود که می خواستن دراکولایی بسازن که به شخصیتش پرداخته بشه به عنوان یک انسان. Bad Man اصلی این سری Lords of Shadow که Satan هست. عمکلرد Void Sword که توی یکی از تریلر ها که با یک Boss Golem هست توضیح داده میشه مثل مجمد کردن دشمنان و آب برای حرکت و آپگرید کردنش با استفاده از پیدا کردن الماس ها از دشمنان.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز یه سری به تاپیک Castlevania Lords of Shadow 2 توی PS3 بزن تقریبا بیشترشو توضیح دادم، سوالی داشتی بپرس چون تقریبا همشو اشتباه متوجه شدی.

Trevor Belmont که مرده ! مگه پدر سایمون نیست ؟! اگر هست که مرده ! تو نسخه Castlevania: Lords of Shadow هم اسم کاراکتر اصلی گابریل بلمونت بود نه Trevor Belmont ! چیزایی که من گفتم ربطی به نسخه های قبل از Castlevania: Lords of Shadow نداره ! من بحثم کلهم سر داستان Castlevania: Lords of Shadow و DLC بازی به اسم Mirror of Fate و ادامه جریانات ناتموم و مبهم داستان بازی هست که به اینجا کشیده شده و حالا پای شخصیت مرموزی مثل زوبک و به داستان بازی باز کرده ! بماند که خود آلکارد هم الان فکر کنم یگکی از Bad Man های اصلی Lords of Shadow 2 باشه ! که قراره با پدر خودش مبارزه کنه !

حالا اگر جایی رو اشتباه گفتم توضیح بده ما هم متوجه بشیم !

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad

- - -ویرایش - - -

اقا سالبر این اطلاعاتت تو حلق من گیر کرده:d

راستی اون ارتشه جریانش چیه تو دمو همون که به گبریل حمله کرده؟؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها فکر کنم یکم قاطی پاتی کردید داستان رو !

گبریل = دراکولا
پسر گبریل : ترور {الوکارد}
پسر ترور {الوکارد} : سایمون

دشمن اصلی این نسخه و نسخه ی قبلی هر دو SATAN بود همونی که از بدن زوبک اومد بیرون !
آخرین کات سین بازی قبلی زوبک اومد پیش گبریل{دراکولا} و گفت شیطان داره با ارتشش میاد اگر جلوش رو نگیریم حیوون خونگیش میشیم ! {این مربوط به فضای مردن هست}

داستان قبل از فضای مدرن فرق داره اونجا جایی هست که جنگ بین گبریل{دراکولا} و گروهی که تو نسخه ی قبلی عضوش بود یعنی برادرهود هست و اتقام گرفتن ترور{الوکارد} از پدرش !

خوب چرا آلوکارد میخواد از باباش {گبریل{دراکولا}} انتقام بگیره ؟

بردادر هود که میدونست گبریل چه اتفاقی براش میوفته ترور رو تو بچگی از مادرش میگیرن و باباش {گبریل} خبر نداره که پسر داره !
بعد زوبک که satan گولش زده بود یجورایی تحت کنترل میگیرن ذهن گبریل رو و گبریل زنش رو میکشه !
برادرهود که این رو نمیدونه به ترور میگه مامانت رو بابات یا همون گبریل دراکولا کشته !

خوب سایمون که پسر آلوکاد ترور هست نمیدونه بابا بزرگش دراکولا و باباش آلوکارد هست میخواد انتقام مامانش رو بگیره که ارتش دراوکلا کشته {وقتی به روستا برادرهود ها حمله میکنه}
خوب سایمون که نمیتونه دراکولا رو بکشه آلوکارد میگه من باباتم !

بعد داستان سایمون تموم میشه !

تازه آلوکارد هم وقتی ترور بود میره به جنگ دراکولا باباش گبریل و گبریل میکشش و نمیدونه که پسرش هست و وقتی میفهمه ومپایرش میکنه تا زنده بمونه تا بشه آلوکارد !

کلا داستان به دو قسمت تقسیم میشه :
زمان قبل :
مبارزه دراکولا و الوکارد و سایمون و برادر هود و قلعه ی دراکولا

زمان حال : satan و مبارزش با دراکولا و زویک !

کلا داستان بزرگی هست !

هر سوالی دارید بیایید پروفایلم دقیق براتون توضیح میدم !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازی قبلی باز کوجیما اگر اشتباه نکنم روی روند ساخت بازی نظارت داشته . برای همین کیفیت بازی قابل قبول بوده . اما این بازی فقط یه استدیو داره بازی رو میسازه ! که ظاهرا سازنده اصلی هست . کلا داستان بازی لازمه اش به نظر من یه دنیای باستانی و اساطیریه . اگر بیاد تو دنیای مدرن کل مکانیزم های بازی باید تغییر کنه . اصلا نمیشه فکر کرد چه طور قراره از یه سری سلاح ها مثل Blood Whip که به جای صلیب تو نسخه جدید استفاده کرد ! کلا خیلی چیزا رو تغییر دادن که واقعا مشخص نیست چه طور میخوان با دنیای جدید و مدرن سازگارش کنن ! یعنی تغییرات این نسخه خیلی زیاده و یه جورایی به نظرم سازنده دست به ریسک بزرگی زده که یا کارشون جواب میده و یا کار و خراب میکنه و کونامی سازنده بازی رو برای نسخه بعد تغییر میده !

اصلا بازی قبلی پورتال نداشت ! :d جادوها و سلاح هاش هم متناسب با فضای تاریخی و باستانی بازی قبلی بود . مثل سیستم جادوهای بازی که تو این نسخه کاملا اومدن اون سیستم و برداشتن و به جاش از Void Sword و Chaos Claws استفاده کردن که واقعا مشخص نیست عملکردشون به چه صورته ! به شخصه خودم که هنوز تریلری از گیم پلی ندیدم . به نظرم سیستم جادو خیلی بهتر و گسترده تر از Void Sword و Chaos Claws بود ! البته باید وایستیم تا بازی بیاد و بعد نظر بدیم ! :d

اون دراکولا هم که تو نسخه های قبلی فکر کنم اگر اشتباه نکنم دشمن گابریل بلمونت بود ! حالا چی شده که یهو تو این بازی از همون اول نقش گابریل به دراکولا تغییر میکنه ، چیزیه که من نمیدونم و شایدم هنوز از نظر داستانی مشخص نشده باشه . اما به نظرم مبارزه گابریل با دراکولا خیلی جذاب تر از اینه که مثلا بیایم کنترل خود دراکولا رو دست بگیریم و باهاش دشمن بکشیم !!! اون وقت Bad Man اصلی سری کی میشه !؟ قبلا تو نسخه های قبلی اگر اشتباه نکنم داستانش اینطوری بود که خود گابریل هم عضوی از خانواده دراکولاست !
حسین این اطلاعات رو از کجا میاری؟! برام جالبه که اطلاعاتت خیلی کمه از بازی و داستان بعد نگران خراب شدن بازی هستی؟! اینکه کوجیما نظارت داشت درسته اما این استودیو کارنامش رو پس داده قبلا. همین کوجیما بود که گفته بود "بعد از چندین بار سر زدن به استودیو به این نیتجه رسیدم که اینا کارشون رو بلدن و بدون من هم میتونن موفق بشن". به علاوه اینکه کوجیما خودش هم زیاد دخیل نبوده تو کار و اصل کار رو همین مرکوری استیم انجام داده. این اپن ورلد بودن و چه میدونم دوربین اینا رو هم من نتونستم متوجه بشم دقیق. اولا کسی نگفته بازی سند باکسه دوما دوربین و ... چه ربطی به محیط کنونی داره؟!
اون سیستم جادو هم دقیقا همونجوری توی بازی هست وهیچ تغییری نداشته و فقط اسمش عوض شده! خودت میگی حتی یه گیم پلی هم ندیدی از بازی بعد چطوری نتیجه گیری میکنی خدا داند. من دموش رو هم بازی کردم و باید بگم به حدی زیبا بود که فقط عطشم رو بیشتر کرد برای بازی. داستان بازی هم هیچ نقطه ابهامی نداره و همه چیش معلومه. گابریل هم یهویی به دراکولا تبدیل نشده! این نشان دیگری هست که من احساس میکنم اصلا بازی رو تموم نکردی. در آخر هم اینکه این خانواده دراکولا دیگه چه صیغه ای بود؟!! :D
اطلاعاتت در مورد داستان هم تو حلقم :D کل داستان معلومه که چرا اصلا گابریل شده دراکولا. این توی DLC ها بود. اون Mirror of Fate هم DLC نیست و بازی جداگانه برای 3DS بود که جدیدا بصورت HD برای کنسول های نسل هفتم هم منتشر شده.

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بچه ها فکر کنم یکم قاطی پاتی کردید داستان رو !

گبریل = دراکولا
پسر گبریل : ترور {الوکارد}
پسر ترور {الوکارد} : سایمون

دشمن اصلی این نسخه و نسخه ی قبلی هر دو SATAN بود همونی که از بدن زوبک اومد بیرون !
آخرین کات سین بازی قبلی زوبک اومد پیش گبریل{دراکولا} و گفت شیطان داره با ارتشش میاد اگر جلوش رو نگیریم حیوون خونگیش میشیم ! {این مربوط به فضای مردن هست}

داستان قبل از فضای مدرن فرق داره اونجا جایی هست که جنگ بین گبریل{دراکولا} و گروهی که تو نسخه ی قبلی عضوش بود یعنی برادرهود هست و اتقام گرفتن ترور{الوکارد} از پدرش !

خوب چرا آلوکارد میخواد از باباش {گبریل{دراکولا}} انتقام بگیره ؟

بردادر هود که میدونست گبریل چه اتفاقی براش میوفته ترور رو تو بچگی از مادرش میگیرن و باباش {گبریل} خبر نداره که پسر داره !
بعد زوبک که satan گولش زده بود یجورایی تحت کنترل میگیرن ذهن گبریل رو و گبریل زنش رو میکشه !
برادرهود که این رو نمیدونه به ترور میگه مامانت رو بابات یا همون گبریل دراکولا کشته !

خوب سایمون که پسر آلوکاد ترور هست نمیدونه بابا بزرگش دراکولا و باباش آلوکارد هست میخواد انتقام مامانش رو بگیره که ارتش دراوکلا کشته {وقتی به روستا برادرهود ها حمله میکنه}
خوب سایمون که نمیتونه دراکولا رو بکشه آلوکارد میگه من باباتم !

بعد داستان سایمون تموم میشه !

تازه آلوکارد هم وقتی ترور بود میره به جنگ دراکولا باباش گبریل و گبریل میکشش و نمیدونه که پسرش هست و وقتی میفهمه ومپایرش میکنه تا زنده بمونه تا بشه آلوکارد !

کلا داستان به دو قسمت تقسیم میشه :
زمان قبل :
مبارزه دراکولا و الوکارد و سایمون و برادر هود و قلعه ی دراکولا

زمان حال : satan و مبارزش با دراکولا و زویک !

کلا داستان بزرگی هست !

هر سوالی دارید بیایید پروفایلم دقیق براتون توضیح میدم !

من خوب متوجه نشدم ! تو Castlevania: Lords of Shadow شخصیت اصلی کی بود ؟ مگه گابریل نبود ؟ که با دراکولا جنگید و آخر بازی از پنجره تو دنیای مدرن پرید بیرون ؟
این دوقسمتی بودن داستان هم مربوط به همون نسخه Castlevania: Lords of Shadow میشه ؟
شما میگی ترور همون آلوکارد هست ؟! ولی تو منابع خارجی تا جایی که من خوندم ( منبعش یادم نیست ) نوشتن که هر کدوم از اینا یه شخصیت جداگونه هستن ! همون ترور مگه تو DLC بازی نمرد ؟!
این ساتان دیگه کیه ؟! الان خود زوبک شخصیت بد اصلی نسخه جدیده + آلوکارد ! ساتان رئیس زوبکه ؟

- - -ویرایش - - -

حسین این اطلاعات رو از کجا میاری؟! برام جالبه که اطلاعاتت خیلی کمه از بازی و داستان بعد نگران خراب شدن بازی هستی؟! اینکه کوجیما نظارت داشت درسته اما این استودیو کارنامش رو پس داده قبلا. همین کوجیما بود که گفته بود "بعد از چندین بار سر زدن به استودیو به این نیتجه رسیدم که اینا کارشون رو بلدن و بدون من هم میتونن موفق بشن". به علاوه اینکه کوجیما خودش هم زیاد دخیل نبوده تو کار و اصل کار رو همین مرکوری استیم انجام داده. این اپن ورلد بودن و چه میدونم دوربین اینا رو هم من نتونستم متوجه بشم دقیق. اولا کسی نگفته بازی سند باکسه دوما دوربین و ... چه ربطی به محیط کنونی داره؟!
اون سیستم جادو هم دقیقا همونجوری توی بازی هست وهیچ تغییری نداشته و فقط اسمش عوض شده! خودت میگی حتی یه گیم پلی هم ندیدی از بازی بعد چطوری نتیجه گیری میکنی خدا داند. من دموش رو هم بازی کردم و باید بگم به حدی زیبا بود که فقط عطشم رو بیشتر کرد برای بازی. داستان بازی هم هیچ نقطه ابهامی نداره و همه چیش معلومه. گابریل هم یهویی به دراکولا تبدیل نشده! این نشان دیگری هست که من احساس میکنم اصلا بازی رو تموم نکردی. در آخر هم اینکه این خانواده دراکولا دیگه چه صیغه ای بود؟!! :D

نتیجه گیری که نکردم ! :d
اطلاعات رو هم از اجنبی ها گرفتم :d ولی بچه های اینجا مثل اینکه بهتر از اونا واردن :d اما از دست هر چی اجنبی :d
بازی هم تا جایی که برادران اجنبی نوشتن سند باکس شده ! منظورم از دوربین بازی این بود که مدل و زوایه قرار گیری دوربین بازی هم تغییر کرده که اصلا مناسب نبرد با غول های بازی نیست و بازی به شدت خطی شده ! اینا چیزایی هست که نوشته بودن و حالا من راست و دروغش و نمیدونم . چون هنوز موفق به دیدن گیم پلی بازی نشدم ! :|:d
مگه آخر بازی قبل گابریل از پنجره بیرون نپرید !؟ ( دقیقا اتفاقات بازی رو یادم نیست ) ولی طی اتفاقاتی یهو تبیل شد به دراکولا ! حالا نمیدونم قضیه ماسک جادوییه یا چیز دیگه رو دقیقا نمیدونم !
خانواده دراکولا ! :d ( فکر کنم داستان نسخه های چندین سال پیش و با الان قاطی کردم ! خیلی پیچیده و عمیقه داستان این سری ! :d )

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من خوب متوجه نشدم ! تو Castlevania: Lords of Shadow شخصیت اصلی کی بود ؟ مگه گابریل نبود ؟ که با دراکولا جنگید و آخر بازی از پنجره تو دنیای مدرن پرید بیرون ؟
این دوقسمتی بودن داستان هم مربوط به همون نسخه Castlevania: Lords of Shadow میشه ؟
شما میگی ترور همون آلوکارد هست ؟! ولی تو منابع خارجی تا جایی که من خوندم ( منبعش یادم نیست ) نوشتن کمه هر کدوم از اینا یه شخصیت جداگونه هستن !
این ساتان دیگه کیه ؟! الان خود زوبک شخصیت بد اصلی نسخه جدیده + آلوکارد ! ساتان رئیس زوبکه ؟

تو نسخه ی قبلی شخصیت اصلی گبریل بود که تبدیل شد به دراکولا و آخر بازی تو زمان حال از پنجره پرید بیرون !

تو نسخه ی قبلی ما دشمن اصلی شیطان بود همون که آخر باهاش جنگیدیم و مرد ولی در اصل نمرد !

ترور بلومونت پسر گبریل هست !
بعد از اینکه گبریل دراکولا شد ترور رفت باهاش جنگید و مرد و دراکولا زندش کرد و ومپایرش کرد و شد آلوکارد !
الوکارد و ترور یکی هستن !
اون منابع مربوط به ریبوت سری کسلوانیا یا همون LORDS OF SHADOW نبوده !

نه شیطان شیطان هست میخواد دنیا رو نابود کنه قبلا زوبک رو گول زد الان زوبک و دراکولا تو زمان حال میخوان شیطان ساتان رو بکشن !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این قضیه دراکولا شدن گابریل رو خیلی گفتم قبلا، اما اشکال نداره یه بار دیگه اینجا مینویسم :D

توی خود بازی همه تو آخرش هنگ میکنن که چه بلایی سر گابریل اومده و چرا دراکولا شده! و اون وسط چیرو از دست دادیم و نفهمیدیم. داستان از این قراره که (DLC های بازی اینا رو توضیح میده) بعد از جنگ با Satan، همون دخترک کوچیک دراکولا، گابریل رو برای کمک صدا میزنه. گابریل میره ببینه قضیه چیه. درخترک میگه که قبلا یه موجود شیطانی بوده که بدست Brotherhood و همون 4 فرد اصلیی که باهاشون جنگیدیم، در زمانی که هنوز انسان بودن، در اعماق زندانی شده و نباید بیاد روی زمین. اسمش هم forgotten one هست. حالا که هر چهار تا مردن، داره دوباره قدرت میگیره که برگرده روی زمین و اینجا رو به جهنم تبدیل کنه و خلاصه باید بریم جلوش رو بگیریم. بعد از کلی جریانات اینا میرسن به یک پرتال که قراره اینا رو پرتاب کنه توی اعماق و پیش "فراموش شده". وقتی گابریل میخواد بره تو، دخترک نمیذاره و بهش میگه که هیچ انسانی نمیتونه توی اون دنیای تاریک دوم بیاره و میمیره. تنها راه اینه که از خون من بخوری و از قدرتم استفاده کنی. من هم دیگه خسته شدم از این زندگی و با این کار منم میمیرم و به آرامش میرسم. گابریل که چاره ای نداشت خون دخترک رو میخورده و خون دراکولا تو رگ هاش به جریان می افته و میره "فراموش شده" رو شکست میده و بعد هم که ادامه ماجرا ...

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
Trevor Belmont که مرده ! مگه پدر سایمون نیست ؟! اگر هست که مرده ! تو نسخه Castlevania: Lords of Shadow هم اسم کاراکتر اصلی گابریل بلمونت بود نه Trevor Belmont ! چیزایی که من گفتم ربطی به نسخه های قبل از Castlevania: Lords of Shadow نداره ! من بحثم کلهم سر داستان Castlevania: Lords of Shadow و DLC بازی به اسم Mirror of Fate و ادامه جریانات ناتموم و مبهم داستان بازی هست که به اینجا کشیده شده و حالا پای شخصیت مرموزی مثل زوبک و به داستان بازی باز کرده ! بماند که خود آلکارد هم الان فکر کنم یگکی از Bad Man های اصلی Lords of Shadow 2 باشه ! که قراره با پدر خودش مبارزه کنه !

حالا اگر جایی رو اشتباه گفتم توضیح بده ما هم متوجه بشیم !
منظور من Castlevania های سری قبل از Lords of Shadow بود. Trevor Belmont در سری Castlevania Dracula Curse بود. در Lords of Shadow پسر گابریل همون Trevor و پدر Simon همون Alucard هست که موقع مرگش توسط گابریل میگه ما دوتا آپوزیت و مخالف هم هستیم که وقتی Dracula خونشو به Trevor میده اون موقع اسمشو نمی دونسته برای همین اسمشو می زاره Alucard، عکس و خلاف اسم خود Dracula. گابریل توسط زدن ماسک Devil Mask اینطوری نشد بلکه خوردن خون Laura و گرفتن قدرت Forgotten One این صورت در میاد و احساس خیانتی که Brotherhood و خدا بهش کرده. Zobek هم شخصیت مرموز نیست یکی از Darkside های موسسان گروه Brotherhood of Light هست که پس از عروج ملکوتیش این قسمت تاریکش مونده و هنوز اینطور که معلومه زنده هست با اینکه شیطان اونو سوزند. Zobek وقتی توی جهنم دنبال علم برای قدرت بیشتر میگشته توسط شیطان گول می خوره که این کارو که جدا کردن دنیای مردگان به بهشت و زمین هست را انجام بده و گابریل را وادار کنه تا بقیه Lords of SHadow را بکشه تا بتونه God Mask بدست بیاره و بر خدا غلبه کنه. یادمه David گفت Alucard برخلاف Mirror of Fate دیگه به اون صورت دنبال کشتن و انتقام نیست بلکه امکان داره بهش هم کمک کنه ولی یک بلمونت دیگه دنبال کشتن دراکولا هست به اسم Victor Belmont.

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
ای جان چه شود کسلوانیا 2 :x

بازی کردن تو قصر دراکولا آدمو یاد سری قبل مخصوصا سمفونی نیمه شب میندازه ، بدجوری میخوامش ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر