جزئیات جدید از Castlevania: Lords of Shadow 2

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
lordsofshadow2logo_616.jpg

وبسایت هلندی InsideGamer یک پیش نمایش جدید برای بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 تهیه کرده است. نکات اصلی این مقاله توسط کاربر انجمن NeoGAF ترجمه شده که در اینجا می توانید از آنها مطلع شوید:
1- در بعضی نقاط شما می توانید تخم هایی را پیدا کنید که بعدا از باز شدن، یک هیولا پرنده کوچک برای شما به دنبال رازها خواهد گشت. (که این موضوع احتمالا اشاره به آیتم ها و مناطق مخفی دارد)
2- "یک جور کوتوله" (با توجه به تصویر زیر، شاید منظور همان Chupacabra باشد) در قصر مغازه ای به راه خواهد انداخت که شما می توانید در آنجا آیتم های همیشگی و یا منحصر به فرد را تهیه کنید. همچنین در اینجا خواهید توانست بخشی را آزاد کنید که قسمت زیادی از گیم پلی را در بر می گیرد اما آقای Cox از توضیحات بیشتر خودداری کرده اند.

3- مراحل آغازین بازی در قصر خواهد بود که کمی هم طول خواهد کشید.
4- شما می توانید با تبدیل شدن به یک موش فاضلابی، از دید دشمنان مخفی بمانید.
5- شما می توانید با دریافت بدن دشمنان، از سیستم های امنیتی دنیای مدرن عبور کنید.
6- شما با استفاده از پورتال ها می توانید آزادانه به گذشته و حال سفر کنید.
نظر شما درباره این اطلاعات چیست؟
Source

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
این Chupacabra یه کلمه اسپانیایی هست و تلفظ عامیانه بهش " goat sucker " میگن. چون زیاد به دام‌ها حمله میکرده و خونشون رو میخورده مخصوصا به بزها. تو تصویر زیر مشخصش کردم برای کسایی که ندیدن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خفاش که آره ولی موش هم می شد :D دراکولا برام استوکر دیده باشی یه قسمت فیلم تبدیل به nتا موش میشه :D
فیلمشو ندیدم:d فقط کتابشو خوندم. توی Dracula Origins یا سری Dracula که اقتباس از کتابش هستن، تبدیل به خفاش میشد:biggrin1:

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
واسه کنسولهای نسل بعدم میاد؟:-/

نــــه!
+
@ Mikáelson
با توجه به این که بسیار طولانی بود، ولی به قدری تحت تأثیر اتمسفر بازی قرار گرفته‌ام که گذر زمان حس نمی‌شد.
The story mode in Lords of Shadow 2 has been stated to be far longer than the previous one
نسخه بعدی از لحاظ طولانی بودن از نسخه اولم بیشتره!
اصلا یکی از نقاط قوت بازی همین طولانی بودنشه،الان که همه ی بازی ها بخش داستانیشون شیش هفت ساعته بسته میشه همچین بازیایی خیلی با ارزشن...

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
من نسخه اول رو یک ماه نمی‌شه که تجربه کردم، معرکه بود.
مرکوری استیم پروردگار فضاسازیه، مطمئناً اینم عالی از آب در میاد.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
نمیدونم چرا امیدی به این شماره ندارم شاید به خاطر مدرن بودنش چون به نظرم نسخه ی اول با توجه به بازه ی زمانیش جذابیتش بیشتر بود

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اقا یک کلام این بازی شاهکاره

گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی پیشرفت داشته مخصوصا نمایش خون

تو دموی بازی همه چیو میشه فهمید حرکات گبریل خیلی سریع تر شده حرف نداره سال قبل که نسخه قبلی رو بازی کردم هنوزم جنگ

با تایتان ها جلو چشامه

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
انتظار بسیار سخت است. هر دفعه میشینم دموشو بازی می کنم صبرم کمتر میشه.
این اطلاعات هم از Gameinformer بود:
  • دراکولا به فرم مه Mist تبدیل میشه و می تونه از موانع و دشمنان عبور کنه.
  • قسمت های Stealth و پنهانکاری داره.
  • دراکولا تبدیل به خفاش نمیشه ولی می تونه گروهی از خفاش ها رو برای سردرگم کردن دشمنان بیاره.
  • می تونه با استفاده از قدرت charm دشمنان را به کنترل خودش دربیاره.
  • Dragon Form فرم اژدها داره که هنوز جزئیات مشخص نیست.
  • می تونه از خون خودش خنجرهای مختلف را بوجود بیاره و از آنها برای پرتاب کردن به سوی دشمنان استفاده کند.
  • Seal of Alastor می تونه Skill های متخلف برای اسلحه های دراکولا باز بکنه.
  • Stolas Clock می تونه دشمنان را کند کنه و XP های بیشتری بدست بیارید.
Source

آخرین ویرایش:

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
نمیدونم چرا امیدی به این شماره ندارم شاید به خاطر مدرن بودنش چون به نظرم نسخه ی اول با توجه به بازه ی زمانیش جذابیتش بیشتر بود
من موافق هستم که امکان داره بازه زمانی عصر نوین به فضای بازی لطمه بزنه.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من موافق هستم که امکان داره بازه زمانی عصر نوین به فضای بازی لطمه بزنه.
اتفاقا عصر جدید خیلی ایده های بهتری میشه تو بازی پیاده کرد

شرکت سازنده که نمیاد بازیشو خراب کنه..فکر همه چیز رو کردن که نویسنده بازی رو اورده به عصر جدید

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خیلی هم عالیه. من موردی ندیدیم توی این اطلاعات که بازی رو بکنه زیر قبر.
به نظر من اینکه وارد دنیای مدرن بشیم جای نگرانی نداره. همه چی برمیگرده به کارگردانی و البته داستان. داستان اگر گیرا باشه. دنیای مدرن که سهله، عصر حجر رو هم دلخواه جلوه میده. البته قبلا هم موارد مشابهی داشتیم. بهترین مثالی که میتونم بزنم onimisha 3 هست.

بازی قبلی باز کوجیما اگر اشتباه نکنم روی روند ساخت بازی نظارت داشته . برای همین کیفیت بازی قابل قبول بوده . اما این بازی فقط یه استدیو داره بازی رو میسازه ! که ظاهرا سازنده اصلی هست . کلا داستان بازی لازمه اش به نظر من یه دنیای باستانی و اساطیریه . اگر بیاد تو دنیای مدرن کل مکانیزم های بازی باید تغییر کنه . اصلا نمیشه فکر کرد چه طور قراره از یه سری سلاح ها مثل Blood Whip که به جای صلیب تو نسخه جدید استفاده کرد ! کلا خیلی چیزا رو تغییر دادن که واقعا مشخص نیست چه طور میخوان با دنیای جدید و مدرن سازگارش کنن ! یعنی تغییرات این نسخه خیلی زیاده و یه جورایی به نظرم سازنده دست به ریسک بزرگی زده که یا کارشون جواب میده و یا کار و خراب میکنه و کونامی سازنده بازی رو برای نسخه بعد تغییر میده !

الان دقت کنید شخصیت بد اصلی که خیلی جذاب و پر عمق باشه تو بازی نیست ! شایدم من اسمش و نشناسم . اما تا جایی که پیگیر بودم کسی نیست ! این یعنی یه خلا بزرگ و از طرفی هم که محیط بازی تغییر کرده ! یعنی میره تو شهر و ساختمون و از این چیزا ! پس داستان هم باید زمین تا آسمون تغییر کنه ! سلاح ، سیستم کسب امتیاز ، آیتم ها ، سیستم دوربین متحرک جدید برای این بازی و...... ضمن اینکه همین Open World بودن بازی هم میتونه به پاشنه آشیل این نسخه تبدیلش کنه ! چون بازی Open World نیازمند داستان جانبی ، معمای جانبی ، مینی گیم و ... هست . سازنده هم اشاره کرده که داستان بازی تو این نسخه خیلی بزرگ تر و طولانی تر از نسخه قبلیه .

کلا به نظرم یا بازی سقوط مکینه یا مثل Devil My Cry نسخه آخر اونقدر خوب از المانهای مختلف استفاده میکنه که بهترین نسخه این سری میشه . که امیدواریم فقط بازی به شیب تند سقوط نکنه ....

دنیای مدرن که از قبل هم مشخص بود ! :D
پورتال هم اگه درست یادم باشه ، اواخر نسخه قبلی وجود داشت. شاید هم نبود ! ولی یه چیزایی توی ذهنم هست که هی میپریدیم توی پورتال و اینا.
تبدیل شدن به موش هم مشکلی نیست ! :D توی کتاب اصلی دراکولای برام استوکر هم یکی از قدرت های دراکو اینه که به موش تبدیل میشه. حالا نمیدونم توی Castlevania های قدیمی این موضوع بوده یا نه ، ولی کلاً یکی از ویژگی های دراکولا هست.

اصلا بازی قبلی پورتال نداشت ! :d جادوها و سلاح هاش هم متناسب با فضای تاریخی و باستانی بازی قبلی بود . مثل سیستم جادوهای بازی که تو این نسخه کاملا اومدن اون سیستم و برداشتن و به جاش از Void Sword و Chaos Claws استفاده کردن که واقعا مشخص نیست عملکردشون به چه صورته ! به شخصه خودم که هنوز تریلری از گیم پلی ندیدم . به نظرم سیستم جادو خیلی بهتر و گسترده تر از Void Sword و Chaos Claws بود ! البته باید وایستیم تا بازی بیاد و بعد نظر بدیم ! :d

اون دراکولا هم که تو نسخه های قبلی فکر کنم اگر اشتباه نکنم دشمن گابریل بلمونت بود ! حالا چی شده که یهو تو این بازی از همون اول نقش گابریل به دراکولا تغییر میکنه ، چیزیه که من نمیدونم و شایدم هنوز از نظر داستانی مشخص نشده باشه . اما به نظرم مبارزه گابریل با دراکولا خیلی جذاب تر از اینه که مثلا بیایم کنترل خود دراکولا رو دست بگیریم و باهاش دشمن بکشیم !!! اون وقت Bad Man اصلی سری کی میشه !؟ قبلا تو نسخه های قبلی اگر اشتباه نکنم داستانش اینطوری بود که خود گابریل هم عضوی از خانواده دراکولاست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر