جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
از نظر من که اینا بهونه س به دلایلی که اینجا جاش نیست
برادر کجا اوردن و کجا فروختن سایت بود یا مغازه بود میشه بگید کدوم مدل بود از این در پیتها بود یا استریکس ایسوس چون من به غیر از استریکس ایسوس هیچ گرافیکی حاضر نیستم پول بدم خیلی وقته دنبال گرافیکم نظرم رو استریکس 6600 ایکس تی بود که تا الان منتظر بودم تازه چند تا سایت موجود کردن البته قیمتش بالاست من چون نمیخام زیاد هزینه کنم برای گیم دیدم شما میگید قیمت 3050 تا 15 تومان هست گفتم این بهتره دی ال اس داره ولی 6600 ایکس تی خیلی قویتره چون من زورم میاد الکی اینهمه پول بدم برای گرافیکی که سال بعد جدیدش میاد بعد نه سر دارن این قیمتها نه ته شاید یهو ماین ترکید اونوقت کی میخره اینو

• Like
Reactions: GTA San Andreas

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
برادر کجا اوردن و کجا فروختن سایت بود یا مغازه بود میشه بگید کدوم مدل بود از این در پیتها بود یا استریکس ایسوس چون من به غیر از استریکس ایسوس هیچ گرافیکی حاضر نیستم پول بدم خیلی وقته دنبال گرافیکم نظرم رو استریکس 6600 ایکس تی بود که تا الان منتظر بودم تازه چند تا سایت موجود کردن البته قیمتش بالاست من چون نمیخام زیاد هزینه کنم برای گیم دیدم شما میگید قیمت 3050 تا 15 تومان هست گفتم این بهتره دی ال اس داره ولی 6600 ایکس تی خیلی قویتره چون من زورم میاد الکی اینهمه پول بدم برای گرافیکی که سال بعد جدیدش میاد بعد نه سر دارن این قیمتها نه ته شاید یهو ماین ترکید اونوقت کی میخره اینو
ایسوس دوال با ام اس ای ونتوس با استریکس من دیدم از همین سایت هایی که جنس از مرز میارن از 12 تا 15

برای 3050 شما ایسوس دوال هم بگیرید از عالی هم اونور تره من هر 3 تا مدل ایسوس داشتم یا بهتره بگم دارم همشون کیفیت ساخت عالی دارن بین تاف با استریکس هم فرقی نیست تازه تاف به نظرم بهترم هست اما استریکس خیلی زیبا تره مخصوصا اینکه هیت سینک از کنارشم مشخص نیست بر عکس همه ی مدل ها

• Like
Reactions: godofwar3

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
AMD-RDNA-3-GPU-Navi-31-Flagship-For-Radeon-RX-Gaming-GPUs-2048x1152.png

نسل جدید AMD تا اخر امسال عرضه می شه 6 یا 5 نانومتری می شن
مشخصاتش بوی 50 درصد افزایش کارایی رو می ده

Intel-ARC-Alchemist-Xe-HPG-DG2-512-Desktop-Graphics-Card-_2-1480x695.png

اینتل هم چیزی تا عرضه کارت گرافیک هاش نمونده شکل کولینگ با PCB هم عکس هاش لو رفته

باید دید می تونه رقیب دو شرکت بزرگ دیگه مخصوصا انویدیا بشه یا نه

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
با اومدن اینتل، در بدترین حالت رقابت در عرصه ی gpu بیشتر میشه و جهش بزرگتری رو در عملکرد کارت های دو نسل بعد شاهد خواهیم بود، در بهترین حالت قیمت ها رقابتی تر و موجودی بازار بیشتر میشه. خلاصه به نظر من ورود اینتل به رقابت کارت گرافیک نتیجه ی بدی نمیتونه داشته باشه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

Silicon Motion PCIe Gen 5 SSD Controllers Sampling Later This Year: SM8366 Controller For Enterprise In 2023, SM2508 High-End SSDs Late 2022, SM2507 Mainstream SSDs For Consumers In 2024​

تا 2024 خبری از ssd های نسل 5 برای کاربرای عادی نخواهد بود اما از 2023 مدل های گران قیمتش در دسترس هستن

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ASUS-ROG-Keycap.webp

درسته که گرافیک های جدید برای خیلی ها دست نیافتنی شدن اما KEYCAP ش می تونید راحت بخرید
این فسقل 75 دلار قیمتشه و فقط یک عدد برای دکمه شیفت سمت راست ساخته شده لامصب هم قیمت کیبورد مکانیکال هم هست
جالبه که جعبشم دقیقا عین خودش ساخته شده فن ها هم قابلیت چرخش دارن
ساخت رسمی نیست و تولید خود چین هست

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
ASUS-ROG-Keycap.webp

درسته که گرافیک های جدید برای خیلی ها دست نیافتنی شدن اما KEYCAP ش می تونید راحت بخرید
این فسقل 75 دلار قیمتشه و فقط یک عدد برای دکمه شیفت سمت راست ساخته شده لامصب هم قیمت کیبورد مکانیکال هم هست
جالبه که جعبشم دقیقا عین خودش ساخته شده فن ها هم قابلیت چرخش دارن
ساخت رسمی نیست و تولید خود چین هست
چرا این دکمه haha لعنتی رو حذف کردن؟! :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خرید ARM توسط Nvidia رسما لغو شد.

به جز سران Nvidia کس دیگه ای باور نمی کرد این معامله اتفاق بیفته :D اگر 0.00001% احتمال داشت این معامله مورد قبول رگولاتوری ها واقع بشه به طور قطع اپل دست نمی کشید.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
به نظر پردازنده های سری 7000 اه AMD که بر مبنای سوکت جدید AM5 و معماری Zen4 هستند زودتر از موعد و در اوایل سه ماهه سوم سال عرضه می شن.
گزارش های قبلی خبر از عرضه این پردازنده ها در سه ماهه چهارم سال می دادند.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
کارت amd به پایینترین قیمت خودش تو 13 ماه گذشته رسیده و انویدیا هم به قیمت جولای پارسال برگشته

2022-02-14_16-10-42.jpg
2022-02-14_16-11-04.jpg

انویدیا در مورد 3090ti هم گفته

We don’t currently have more info to share on the RTX 3090 Ti, but we’ll be in touch when we do,
— Jen Andersson, NVIDIA to The Verge.
فعلا خبری نیست و منتظر باشید. میگن یکسری مشکل خوردن با مموری 21 گیگی که تو یکسری تستهای خاص مشکل ایجاد میکنه و فعلا متوقفه همه چیز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر