جدایی راه ها: تاسیس استودیوی جدیدی از جانب کوجیما

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
ei5ifqh5e8kdgfjgs3x3.jpg

بنا به گزارش جدید Nikkei، به نظر می‌رسد قرارداد کوجیما به کمپانی کونامی تمام شده و در حال حاضر او به دنبال تشکیل استودیویی جدید با اعضای سایق Kojima Production می‌باشد.
در گزارش آمده که وی در حال حاضر مشغول گفت و گو با Sony Computer Entertainment می‌باشد. معلوم نیست استودیو جدید وی با سونی بر روی بازی جدیدی همکاری خواهد داشت یا سونی قصد اضافه کردن کوجیما به زیر مجموعه خود را دارد.

著名ゲーム開発者の小島氏がコナミ退社 新会社設立  :日本経済新聞
https://twitter.com/lifelower/status/676814269854318593
Nikkei: Kojima done with Konami. Expected to form new studio and in talks with SCE - NeoGAF

آپدیت 1:

به نظر میرسد عنوان جدید استودیو مستقل کوجیما ابتدا برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. به عبارتی بازی مولتی پلتفرم خواهد بود.

https://twitter.com/JunkerHQnet/status/676829752037089282

آپدیت 2:

کونامی رسما جدایی کوجیما را تایید کرد.

Hideo Kojima has officially left Konami. - NeoGAF
小島監督の退社は事実―コナミ広報� �明らかに | Game*Spark - 国内・海外ゲーム情報サイト

آپدیت 3:

استودیو جدید همچنان Kojima Production نام دارد. اولین عنوان این استودیو در انحصار کنسول PS4 خواهد بود.

KOJIMA PRODUCTIONS

آپدیت 4:

بازی در تاریخی نامشخص بعد از عرضه نسخه PS4، برای PC هم عرضه خواهد شد.

https://medium.com/@PadPoet/sony-com...c45#.us0yx9ua0

آخرین ویرایش:
کسی ارزشهای این عناوین رو نمیخواد زیر سوال ببره فقط طرفدارای این سبک دوست دارن یه بازی ترسناک از دید کوجیمایی هم ببینن درست مثل تجربه ترسناک نوتی داگی که شد The Last Of Us

این شد یه حرف درست و حسابی. من خودم شدیدا به کوجیما اعتقاد دارم چون برای کاری که انجام میده وقت میگذاره و برای مخاطبانش ارزش قائل هست.

Last Of Us رو چرا گذاشتی قاطی ترسناک ها ؟ :دی
منم دوست ندارم یه بازی فقط ترسناک بسازه برا من این جور بازی ها رو مخ هستن . تو مایه های Resident Evil و Silent Hill اوکیه ولی مثل P.T یا ... نه :دی
از همه بدتر مثلا سبک ترسناک از مدل فوق چیپ و در پیتی Jump Scare ـه که بی نهایت رو مخ ـه :دی
...
ویرایش : Alien Isolation ترسناک نیست ؟ خخ پدر من در اومد یه راهروی 5 متری رو 5 دقیقه طول میکشید برم از بس استرس و ترس داشتم :دی

بابا تلو و alien isolation و این دست بازیا تو سبک وحشت نیستن بنظرم. Survival هستن. سبک وحشت یعنی سایلنت هیل و p.t و outlast و...

Survival Horro زیر شاخه ژانر وحشت هست و همه جزو ژانر وحشت حساب میشن. سایلنت هیل هم وحشت و بقا هست و Pure Horror نیست

امیدوارم خبری از یه بازی P.T مانند نباشه! :| حالا اگه بازی ای با المان های ترسناک در حد محدود باشه مشکلی نیست، ولی یه بازی کامل که ترسی در حد و اندازه های P.T داشته باشه فقط باعث مرگ و میر ملت میشه. :|
من از کوجیما انتظار ساخت یه اثری تو مایه های MGS (از نظر کاراکترها و داستان و ...) رو دارم. فقط یه جوری پروژه رو جلو ببره که آخرش بلای MGSV رو سرش نیاره!
-----------------
استودیو لوگوی جالبی داره:

ترکیبی از سنت و مدرنیته هست و از یه طرف شبیه کلاهخود شوالیه هاست و از طرف دیگه بعضی جاهاش یه حالت مدرنی داره.

دل تورو تا حالا وارد 3 تا پروژه مرتبط با صنعت بازی شده و هر 3 بار هم کار به کنسل شدن ختم شده! :دی یعنی کافیه الآن به کوجیما ملحق بشه تا دو ماه دیگه خبر کنسل شدن بازی رو بشنویم!
البته میگن تا 3 نشه بازی نشه، شاید دفعه چهارم اوضاع فرق بکنه! :دی

لوگو بیشتر شبیه ترکیب outer heaven و Zone of Enders و یکمم کلاهخود های رومیه :دی

Last Of Us رو چرا گذاشتی قاطی ترسناک ها ؟ :دی
منم دوست ندارم یه بازی فقط ترسناک بسازه برا من این جور بازی ها رو مخ هستن . تو مایه های Resident Evil و Silent Hill اوکیه ولی مثل P.T یا ... نه :دی
از همه بدتر مثلا سبک ترسناک از مدل فوق چیپ و در پیتی Jump Scare ـه که بی نهایت رو مخ ـه :دی

به دلیل اینکه سبکش وحشت و بقا هست

- - -ویرایش - - -

سبک لست آو آس Survival Action هست نه بازی ترسناک محض . اینو خود ناتی داگ از زمان رونمایی تا عرضه 500 بار گفت .

Survival Horror هست و کسی هم نگفته Pure Horror هست :|

Survival Horro زیر شاخه ژانر وحشت هست و همه جزو ژانر وحشت حساب میشن. سایلنت هیل هم وحشت و بقا هست و Pure Horror نیست

سبکا رو میشناسم من :دی اینجوری بگیم اگه p.t بازی ترسناک حساب میشه تلو یا alien isolation بازی ترسناک حساب نمیشه :دی درسته هیجانی هستن ولی منظور فردین از بازی ترسناک امثال p.t و outlast هست. همون pure horror که خودت گفتی. که این سبک دقیقا تو سراشیبی هست.

Survival Horror هست و کسی هم نگفته Pure Horror هست :|
نیل دراکمن رو قبول داری شما ؟
We’re still squarely within the genre that we feel Naughty Dog has demonstrated as one of our strengths – the Action genre. What we wanted to do was explore a new space within the Action genre which we are calling Survival Action. Survival in The Last of Us is about how to persevere in a world where civilization has collapsed amidst a fungal pandemic. Infected humans are running wild, nature has reclaimed what humans have made and the remaining human survivors must be willing to do anything to survive in this brutal, violent environment. We ultimately hope that The Last of Us will be the leading example of a Survival Action game.

امیدوارم خبری از یه بازی P.T مانند نباشه! :| حالا اگه بازی ای با المان های ترسناک در حد محدود باشه مشکلی نیست، ولی یه بازی کامل که ترسی در حد و اندازه های P.T داشته باشه فقط باعث مرگ و میر ملت میشه. :|
من از کوجیما انتظار ساخت یه اثری تو مایه های MGS (از نظر کاراکترها و داستان و ...) رو دارم. فقط یه جوری پروژه رو جلو ببره که آخرش بلای MGSV رو سرش نیاره!
-----------------
استودیو لوگوی جالبی داره:

ترکیبی از سنت و مدرنیته هست و از یه طرف شبیه کلاهخود شوالیه هاست و از طرف دیگه بعضی جاهاش یه حالت مدرنی داره.

دل تورو تا حالا وارد 3 تا پروژه مرتبط با صنعت بازی شده و هر 3 بار هم کار به کنسل شدن ختم شده! :دی یعنی کافیه الآن به کوجیما ملحق بشه تا دو ماه دیگه خبر کنسل شدن بازی رو بشنویم!
البته میگن تا 3 نشه بازی نشه، شاید دفعه چهارم اوضاع فرق بکنه! :دی

آریا بچگیات خوب آموزش ندیدیا :d میگن تا سه نشه بازی نشه نه چهار نشه. کار التورو از این حرفا گذشته:d

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از اونجایی که داداشمون کوجیما دستش به ساخت بازی کم خرج نمیره بعید نمیدونم یکی از IP های قدیم سونی رو بدن زندش کنه. ولی در مجموع دلم میخواد بره سراغ یه کار کاملا جدید. MGS که برای کوجیما تموم شد حالا وقت خلق یه چیز جدیده. ولی مطمئنم این بشر هر چی بسازه فوق العاده میشه

,درسته به خاطر اکشن ادونچر بودن tlou مقدار زیادی از ترسناک بودنش کاسته میشه .. ولی به قول یورو گیمر

. The Last of Us is also a beacon of hope for its genre. .... It's among the best survival horror games of the last 10 years.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or