جدایی راه ها: تاسیس استودیوی جدیدی از جانب کوجیما

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
ei5ifqh5e8kdgfjgs3x3.jpg

بنا به گزارش جدید Nikkei، به نظر می‌رسد قرارداد کوجیما به کمپانی کونامی تمام شده و در حال حاضر او به دنبال تشکیل استودیویی جدید با اعضای سایق Kojima Production می‌باشد.
در گزارش آمده که وی در حال حاضر مشغول گفت و گو با Sony Computer Entertainment می‌باشد. معلوم نیست استودیو جدید وی با سونی بر روی بازی جدیدی همکاری خواهد داشت یا سونی قصد اضافه کردن کوجیما به زیر مجموعه خود را دارد.

著名ゲーム開発者の小島氏がコナミ退社 新会社設立  :日本経済新聞
https://twitter.com/lifelower/status/676814269854318593
Nikkei: Kojima done with Konami. Expected to form new studio and in talks with SCE - NeoGAF

آپدیت 1:

به نظر میرسد عنوان جدید استودیو مستقل کوجیما ابتدا برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. به عبارتی بازی مولتی پلتفرم خواهد بود.

https://twitter.com/JunkerHQnet/status/676829752037089282

آپدیت 2:

کونامی رسما جدایی کوجیما را تایید کرد.

Hideo Kojima has officially left Konami. - NeoGAF
小島監督の退社は事実―コナミ広報� �明らかに | Game*Spark - 国内・海外ゲーム情報サイト

آپدیت 3:

استودیو جدید همچنان Kojima Production نام دارد. اولین عنوان این استودیو در انحصار کنسول PS4 خواهد بود.

KOJIMA PRODUCTIONS

آپدیت 4:

بازی در تاریخی نامشخص بعد از عرضه نسخه PS4، برای PC هم عرضه خواهد شد.

https://medium.com/@PadPoet/sony-com...c45#.us0yx9ua0

آخرین ویرایش:
اینجوری که Andrew House با (فنها) با یه سربلندی خاصی صحبت میکنه و در پایان اونجوری با اشتیاق زیاد (که تا حالا به این شکل ازش ندیدم) دست کوجیمارو میفشاره :d، یعنی اگه از تو غارم بیرون میومدم میگفتم این دو تا حجتو با فنهای سونی تموم کردن :d

مشاهیر سونی تکمیل میشود :d

z50tqpxddm6tx9viaxsk.jpg

همه گفتن از کوجیما چی میخوان مام بگیم :d

از نظر گیم پلی که با MGSV سبک Stealth رو متحول کرد بهتره توو اوج خداحافظی کنه :d

توو سبک ترسناک (که بازم از نظر من و خیلیا یه تحولکی بود) هم همون P.T رو من بازی کردم یه هفته اون زنیکه Haunt ام میکرد شبا :| اگه میسازه امیدوارم یکم ملو تر انجام بده :d

ولی بیشتر از همه دوست دارم یه H&S ناب ازش ببینم :d قبلا دیدیم که رفت به سرو صورت بروبچ Mercurysteam یه دست مالید شاهکار LoS رو‌تحویل دادن، حالا خودش بیاد بسازه دیگه واویلا :d از طرفی ام خیلی وقته یه H&S خوب نزدیم اصلا نسخ شدیم شدید، بایونتا2 هم که فعلا خبری از پورتش نیس، DMC هم که فعلا بی خبریم‌ازش و و و...

احتمال دیگه اینه که این بازی مثل Shenmue 3 باشه. سونی بخشی از هزینه ها رو تقبل کرده و در عوض سازنده توی کنسول ها انحصاریش کرده ولی با هزینه خودش برای PC عرضه-ش میکنه.

احتمالش خیلی کمه چنین شرایط مشابهی داشته باشن.چون تا اونجایی که خبرها رو خوندم سونی هزینه های تبلیغات و پورت نسخه PS4 شنمو رو بر عهده داره و بازی همزمان با نسخه PC روی PS4 هم عرضه میشه.اما اینجا شرایط کلا فرق میکنه یعنی علاوه بر اینکه نسخه Xbox Oneنی در کار نخواهد بود معلوم نیست با چه فاصله زمانی روی PC هم عرضه بشه.ضمنا چرا نباید خود سونی ناشریه نسخه PC رو هم برعهده بگیره؟:dمثلا توی قراردادشون ذکر کردن اگه بازیش روی PS4 موفق بود چه از نمرات و چه فروش" نسخه PC رو هم خود سونی ناشریشو به عهده میگیره:-"
نکته دقیقا همون قسمت بولد شده-ست:d منم دقیقا همین نظرو دارم و توی پست های قبلیم هم گفتم. چرا سونی نتونه نشر نسخه PC رو بر عهده بگیره؟ PC یه پلتفرم باز هست و در انحصار هیچکس نیست و هر کسی میتونه بازی هاشو روش عرضه کنه. چون سونی برای چندین نسل بازی روی PC عرضه نکرده یه جورایی این تفکر به وجود اومده که سونی نمیتونه برای PC بازی بازی بده چون مثلا ویندوز مال مایکروسافته:d لول:d
عرضه بازی روی استیم هم به بزرگ شدن فن بیس بازی کمک میکنه و هم فروش تر و تمیزی رو نصیب سازنده/ناشر میکنه چون دیگه لازم نیست برای نسخه های فیزیکی هزینه کنن. هر چی بدن میشه دیجیتالی و هزینه-ش فقط یه هزینه پورت کردن میشه و بقیه-ش یه سود تر و تمیزه که میره تو جیبشون. الان هم استودیو جدید نیاز به پول داره و همگی هم میدونیم کارهای کوجیما هزینه زیادی میطلبن. همین MGV اینقدر خوب روی استیم فروخته که اون کونامی کثافت تعجب کرده بود.

قرار نیست اسمش اون باشه. مثلا همین پروژه P.T رو ادامه میده و اسمش رو عوض میکنه. Silent Metal :دی

قرارداد هم دروغ یا راست بودن داره میگه؟ :| 2 مرد به اون گندگی تو ویدئو نشستن علنا میگن که قرارداد بستیم با هم دیگه :دی
منظور من تازه بودن قرارداده
یعنی اینکه برنامه قرارداد از قبل ریخته شده بوده و زمینه ساخت این بازی برا ps4
و فقط منتظر بودن قرارداد با کونامی تموم بشه تا اعلام کنن
منم همونو گفتم ،گفتم اسمش و شخصیتا باید عوض بشه
منظور کلیم این بود که هر دو ایپی مال کونامی هست و متعلق به کوجیما نیست
و امتیازشون رو هم نخریده

لعنتیا دنبال نیروی تازه واسه متال جدید میگردن8-|

ifECN.png

پ.ن: احتمالا از لج کوجیما انحصاریه Xbox Oneنش کنن=))

الان دقیقا یه تیم کامل باید بگیرن که...
کارگردان نویسنده کارگردان هنری لول دیزاینر و بلاه بلاه بلاه...
حالا جالبه همه اینام خود کوجیما بود! =)

الان دقیقا یه تیم کامل باید بگیرن که...
کارگردان نویسنده کارگردان هنری لول دیزاینر و بلاه بلاه بلاه...
حالا جالبه همه اینام خود کوجیما بود! =)
بستگی داره، میشه که بازی رو بدن به یه تیم کاملا جدید و چیز خوبی از آب دربیاد. مثالی که به ذهنم میرسه سری Metroid Prime هست!

فروشگاه سایت آپدیت شده،یه آیتم هم اضافه کردن به اسم:
Kojima Productions Official Goods Set

که قیمتش:
¥6,480

خوبه ملت یه کم فاز Donate بردارن،یه پولی برسه به استدیو اول کار...

medias
medias
medias
medias

[LTR]
Dedicated To All Homo Ludens

Featuring the logo of Kojima Productions, this special set of items will be exclusive to the Kojima Productions Store and will not be found anywhere else.

■Product detail
・T-Shirt (Available in S, M, L, and XL)
・Tumbler
・Stickers
・Pins
* The image of the white box on the lower left side of our top banner shows how all four tems will be packaged together.
* These products will not be available for individual (separate) purchase.

■Metal Tumbler
Height 14cm / Material: Stainless Steel

■Scheduled Shipping Period
February, 2016
**Supplies are limited. Sales will end once this item has sold out.
**A maximum of 1 of this product are available per person.
**Orders that include more than this limit will be cancelled.

**Prototypes shown, final product may be slightly different.
**Product details could be subject to change without further notice

[/LTR]

به نظرم بهترین کارو کرد ، ببینین دیگه این کونامی چقدر وضعش خرابه که استاد با اون همه آرامشی که داره نتونسته باهشون کنار بیاد! لعنتیا!!!

من به جاشون بودم ip متال رو دو دستی تقدیمش میکردم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or