جام فیفا 15 (پست اول خوانده شود)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
ببخشید سوالمو اینجا می پرسم چون تاپیک دیگه ای ندیدم واس فیفا 15 جز اینجاl-)
من تو بخش آنلاین معمولا چلسی میگیرم، نمیدونم چه مرگش شده که تو این فیفا 15 حریفم فقط رئال مادرید هست، تو 50-60تایی که آنلاین بازی کردم فقط 5تا بازی تیم طرف مقابل چیزی جز رئال بود، تنظیمات هم دیفولت خودش هست دست هم نزدم
شما هم این مشکل و دارین؟؟؟:-s

این مشکل نیست عزیزم،طرفداره رئال زیاده :d
شما میتونی یه تیم ۴.۵ ستاره برداری تا دیگه رئال رو نبینی ;)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
ببخشید سوالمو اینجا می پرسم چون تاپیک دیگه ای ندیدم واس فیفا 15 جز اینجاl-)
من تو بخش آنلاین معمولا چلسی میگیرم، نمیدونم چه مرگش شده که تو این فیفا 15 حریفم فقط رئال مادرید هست، تو 50-60تایی که آنلاین بازی کردم فقط 5تا بازی تیم طرف مقابل چیزی جز رئال بود، تنظیمات هم دیفولت خودش هست دست هم نزدم
شما هم این مشکل و دارین؟؟؟:-s

مال منم اینطوریه، همه رئال دوست هستن :D

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام به همه ی دوستان...پیشاپیش بابت اسپم عذر خواهی میکنم...
بچه ها نیستید ببینید تو تاپیک فیفا15 PS4 چه خبره...دیگه رسما میان تو تاپیک برا همدیگه خطو نشون میکشن که کی بهتره...وقتی پست هارو میخوندم با خودم گفتم کجان اون بچه های بی ادعایی که دور هم جمع میشدیم کاپ میزدم و حال میکردیم...صادقو خوزئو و رضا و بقیه کجان که مارو میبردن و به رومون نمیاوردن...اصن پست ها واقعا ناراحت کننده شده...دلم برا همتون تنگ شده که ی کاپ دور هم بزنیم و فارغ از نتیجه ها دور هم باشیم...ایشالا همتون زودتر کوچ کنید رو نسل بعد که بازم دور هم کاپ بزنیم...:bighug:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها نیستید ببینید تو تاپیک فیفا15 PS4 چه خبره...دیگه رسما میان تو تاپیک برا همدیگه خطو نشون میکشن که کی بهتره...وقتی پست هارو میخوندم با خودم گفتم کجان اون بچه های بی ادعایی که دور هم جمع میشدیم کاپ میزدم و حال میکردیم...صادقو خوزئو و رضا و بقیه کجان که مارو میبردن و به رومون نمیاوردن...اصن پست ها واقعا ناراحت کننده شده...دلم برا همتون تنگ شده که ی کاپ دور هم بزنیم و فارغ از نتیجه ها دور هم باشیم...ایشالا همتون زودتر کوچ کنید رو نسل بعد که بازم دور هم کاپ بزنیم...:bighug:
به داش حسین دلم برا بازیامون تنگ شده
داداش خب ps4 قشر بیشتری دارن و کسایی هم که رفتن خریدن توشون پیدا میشه که واسه کل کل و نفر اول شدن خریده باشن
ولی بین همونا هم از بچه های گل قدیم هستن میتونی باهاشون بازی کنی
علی mhfifa عبدالله رنگو . سینا . آرین . حسام توتی
البته با بعضیاشون آشنا نشدم ولی تعریفشونو زیاد شنیدم
خودت باید بچه های باحال رو پیدا کنی دیگه :D اونایی نخاله ان باشون بازی نکن :D
ما هم به زودی به جمع شما میپیوندیم :x

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|

یادش بخیر دقیقاً 3 ظهر بود که من پی ام دادی گفتی بیا فیفا من گفتم کار دارم ، 1 ساعت دیگه میام بعد جواب دادی 1 ساعت دیگه میره دستِ صاحب جدیدش. :(

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
داداش منو یادت رفت :-w :d
من یه ماه ps4 دستم بود ولی داداشم فروختش :|
وگرنه مبومدم بی ادعا بازی کنیم:d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
گروه 3 آپدیت شد...کسایی که بازی نکردن تا فردا شب بیشتر وقت ندارن وگرنه مجبورم بازیا 0-0 اعلام کنم...در ضمن کسایی که وسط بازی لفت میدن جفت بازیشان 3-0 اعلام میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر