جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|

هی خدا اینارو یه کاریشون بکن^:)^
موقعی که بن نشده بودم رنکم 40 بود !!!
اصن شما تا حالا با ایران قهرمان شدید؟ :d
یه کاری نکنید تیمم رو به ایران تغییر بدما :-w :lol:

اینم یه عکس قبل از بن شدنم...

8f3nhsjl6jqpimp9kfeb.jpg
:D

- - -ویرایش - - -

رفیقمون همرو با قطع شدن نت اون طرف و شانس ضعیف بودن اون یاروی مقابل تونسته جام رو ببره، شاخ بازی در میاره دوستان تحت تاثیر قرار نگیرین :))))

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
8f3nhsjl6jqpimp9kfeb.jpg
:D

- - -ویرایش - - -

رفیقمون همرو با قطع شدن نت اون طرف و شانس ضعیف بودن اون یاروی مقابل تونسته جام رو ببره، شاخ بازی در میاره دوستان تحت تاثیر قرار نگیرین :))))

از قضا همشونم قوی بودن،برزیل و المان و فرانسه و........
از قضاتر :d یکشیونم قطع نشد!!
تازه یکی دوتا عکس دیگه هم دارما یکیش اسپانیارو با ایران 6-0 زدم یکیم 4-1 برزیل رو زدم :d تازه فیلمم دارم:))
جام بعدی حتما با ایران میام >:)
تازه تر :d قبل از این ایدیم که بن شد یه ایدی دیگه داشتم که level 55 بودم :((یعنی با این level 67 :(( درکل میشد level 122 :| تا میام اوج بگیرم بنم میکنن :lol:
این یکی level 10 هست تازه، اینم تا 70 میرم دوباره بنم میکنن:d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
خب بازی اول رو با آرش زدیم . 4-3 من بردمش . شکار اول انجام شد . بازی خیلی خیلی خوبی هم بود . :d:x
آق نیکان اولا انقد داخل پست اسپم نده ;) وقتی یکبار از جام حذف میشی کامل حذفی اینجا جاش نیست بیای برنامه ریزی کنی :)
اگر منظورت از اون حرف من بودم تو برو 3 تایی که تو یک نیمه خوردی رو جمش کن :)))
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بچه ها بدلیل اعتراضاتون :| فردا 6 تا بازی انجام میشه :| چیکارتون کنم :-? پس خودتون رو آماده کنید o:-)

- - -ویرایش - - -

خب بازی اول رو با آرش زدیم . 4-3 من بردمش . شکار اول انجام شد . بازی خیلی خیلی خوبی هم بود . :d:x
آق نیکان اولا انقد داخل پست اسپم نده ;) وقتی یکبار از جام حذف میشی کامل حذفی اینجا جاش نیست بیای برنامه ریزی کنی :)
بچه ها بدلیل اعتراضاتون :| فردا 6 تا بازی انجام میشه :| چیکارتون کنم :-? پس خودتون رو آماده کنید o:-)

راستی این سوراخ دروازه آرش باز هم نمیشد آخرش گومز کبیر اومد دروازه رو باز کرد با چه حرکتی =))

یک عقلی که کردم این rorke رو انداختمش اون ور جدول اگر میخورد بهم کارم سخت بود برا قهرمانی b-)

دوستان امیدوارم تا اینجا لذت برده باشید از جام هدف اصلی همینه :x

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

- - -ویرایش - - -

راستی این سوراخ دروازه آرش باز هم نمیشد آخرش گومز کبیر اومد دروازه رو باز کرد با چه حرکتی =))

یک عقلی که کردم این rorke رو انداختمش اون ور جدول اگر میخورد بهم کارم سخت بود برا قهرمانی b-)

من که فعلا تلوزیونم باهام لجه:| امروز hdmi رو نمیخوند! زنگ زدم نمایندگی بیان درستش کنن،وقتی درست شد بازیم رو با پوریا انجام میدم :x
اینم عکس و فیلمی که گفتم :d

فیلم تو لینک پایینی هست،اگه دوست داشتید دانلود کنید،2 مگ بیشتر نیس،کاشته با رونالدینیو :d
آپلود کن,آپلود عکس و آپلود فایل به صورت رایگان.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من که فعلا تلوزیونم باهام لجه:| امروز hdmi رو نمیخوند! زنگ زدم نمایندگی بیان درستش کنن،وقتی درست شد بازیم رو با پوریا انجام میدم :x

فیلم تو لینک پایینی هست،اگه دوست داشتید دانلود کنید،2 مگ بیشتر نیس،کاشته با رونالدینیو :d
دهنت مزین =))

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina

داداش امیر شما لطف داری ولی خدا وکیلی بازی دومی که جلو بودی خیلی رو اعصاب بود ...به گل هات دقت کرده باشی همش به خاطر قوی تر بودن بازیکنات بود....ولی آخه خدایی با مبین نت میان آنلاین میزنن؟؟؟؟؟زشته بخدا

- - -ویرایش - - -

آهای ققنوس اددت کردم کجایی....چرا اکسپت نمیکنی......
داداش منتظرما......

- - -ویرایش - - -

محمدرضا...محمد غلامی رو دوس داری همیشه بهترین بازیکنته؟؟؟
اوسکل ترین بازیکن تیم ملیه که!!!!!!!!!!!

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
نترس عزیزم من بازیه اول که با پوریا انجام میدم خودش فینال هست! یعنی اگه پوریا رو بزنم بقیه خود به خود حذفن ;)
>:)بقیه که دیگه عددی نیستن>:)
والا من از این world cup چیزی سرم نمیشه /:)
اصلا اگر میشه تیم من رو از اروگوئه به برزیل تغییر بدید میخوام اگر قرار باشه به محمد رضا ببازم,میخوام عذابش بدم تا منو ببره :d
عاغا الان نظرسنجی فیفا14 جلوتره,پس چرا داریم world cup بازی میکنیم؟ :d
? WHERE IS MY VOTE:d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اصلا اگر میشه تیم من رو از اروگوئه به برزیل تغییر بدید میخوام اگر قرار باشه به محمد رضا ببازم,میخوام عذابش بدم تا منو ببره :d
داشتم میخوندم نظرو 1 ساعت خندیدم =))
خب برادر اونموقع که تکمیل شدیم ورلد کاپ جلو تر بود /:)
تیمتم تغیر میدم :/ بار آخره ها :| دهنم سرویس شد از بس عوض کردم :|

- - -ویرایش - - -

داداش امیر شما لطف داری ولی خدا وکیلی بازی دومی که جلو بودی خیلی رو اعصاب بود ...به گل هات دقت کرده باشی همش به خاطر قوی تر بودن بازیکنات بود....ولی آخه خدایی با مبین نت میان آنلاین میزنن؟؟؟؟؟زشته بخدا

- - -ویرایش - - -

داداش منتظرما......

- - -ویرایش - - -

خب برادر من چه کنم دیگه :"> خوب داشتی میخوردی :"> مبین نت مشکل داره ولی نمیدونم چرا با تو قط میشد :| بعد از تو 2 دست زدم هیچ مشکلی نبود :| در کل بازی خوبی بود یکبار دیگه میزنیم ;) در ضمن میگی قدرت بازیکن خداییش هلند بازیکن قدرتی نداره ؟ فن پرسی ؟ روبن ؟ اسنایدر ؟ خدایی کم لطفیه اینطوری بگی ;;)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
حاجی همرو تغییر دادی این قوانینم عوض شده خو :|

منم الان با اینی که بازی کردی با آلمان 4-0 بردمش :|

عه :|

- - -ویرایش - - -

ضمناً اون 3 عدد گل فقط بخاطر لگ دهی بود !!

4-0 بار اول که PSN درست کردم یادت نیست ؟! :))

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
حاجی همرو تغییر دادی این قوانینم عوض شده خو :|

منم الان با اینی که بازی کردی با آلمان 4-0 بردمش :|

عه :|

- - -ویرایش - - -

ضمناً اون 3 عدد گل فقط بخاطر لگ دهی بود !!

4-0 بار اول که PSN درست کردم یادت نیست ؟! :))

عشقم اون 4-0 که زدی من داشتم در حین بازی نون پنیر خیار گوجه میزدم داشتم خیار گاز میزدم لقمه میگرفتم گل زدی . بعد از اون چرا دیگه شاخ بودن خوابید ؟:)))) نکنه بازی تو بستگی به نون پنیر زدن من داره خدایی نکرده ؟:)))) در ضمن برادر باختی دیگه ! من چکارت کنم ؟ الان بیرونی ! انشالله دفعه بعد دوباره شرکت میکنی با تیم تازه و تجربه بیشتر ;)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
عشقم اون 4-0 که زدی من داشتم در حین بازی نون پنیر خیار گوجه میزدم داشتم خیار گاز میزدم لقمه میگرفتم گل زدی . بعد از اون چرا دیگه شاخ بودن خوابید ؟:)))) نکنه بازی تو بستگی به نون پنیر زدن من داره خدایی نکرده ؟:)))) در ضمن برادر باختی دیگه ! من چکارت کنم ؟ الان بیرونی ! انشالله دفعه بعد دوباره شرکت میکنی با تیم تازه و تجربه بیشتر ;)

منم اون 3 تا گلایی که میزدی رفتم سر کوچه برگشتم دیدم شده 3-0 به بازی برگشتم =))

ضمناً نتت 0 درصد به درد آنلاین بازی کردن نمی خوره! همش لگ ...

الان با آرش می زدم هیچی لگ نداشت، با امیر محمد هم هیچی! حتی با شاهین هم هیچی !!! :>

با ته ناعدالتی حذف شدن زشته! بهت گفتم تیممو عوض کن نکردی ! بعد یک روز بعد مال تیمکس عزیز رو کردی برزیل ...! :)

Amir Is Winner !! Ofcourse with LAG :)

الانم باز تنظیمات به جای 7 روی 6 بود Online Squad هم نبود ... Fast هم بود ! خب قوانین عوض شدن عجبا :|

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
منم اون 3 تا گلایی که میزدی رفتم سر کوچه برگشتم دیدم شده 3-0 به بازی برگشتم =)) ضمناً نتت 0 درصد به درد آنلاین بازی کردن نمی خوره! همش لگ ... الان با آرش می زدم هیچی لگ نداشت، با امیر محمد هم هیچی! حتی با شاهین هم هیچی !!! :>با ته ناعدالتی حذف شدن زشته! بهت گفتم تیممو عوض کن نکردی ! بعد یک روز بعد مال تیمکس عزیز رو کردی برزیل ...! :)Amir Is Winner !! Ofcourse with LAG :)الانم باز تنظیمات به جای 7 روی 6 بود Online Squad هم نبود ... Fast هم بود ! خب قوانین عوض شدن عجبا :|
اصن ولش کن باشه تو راست میگی ... خوبه پینگت از منم بدتره ! من خودم با آرش بازی کردم خیلی هم خوب بود لگ هم نداشت تقریبا ! دو تامون هم فکر کنم از بازی راضی بوده باشیم چون واقعا بازی قشنی بود ;) در کل میخوام فردا برم نت عوض کنم ! بعدش یک دست باهات میزنم ببینم بلاخره راضی میشی یا نه :)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
اصن ولش کن باشه تو راست میگی ... خوبه پینگت از منم بدتره ! من خودم با آرش بازی کردم خیلی هم خوب بود لگ هم نداشت تقریبا ! دو تامون هم فکر کنم از بازی راضی بوده باشیم چون واقعا بازی قشنی بود ;) در کل میخوام فردا برم نت عوض کنم ! بعدش یک دست باهات میزنم ببینم بلاخره راضی میشی یا نه :)

حالا که اینقد دوست مهربونی هستی، این جام رو لطفاً حد اقل بذار یه بار دیگه با انصاف حداقل ببازم :(( لطفاااااااااا :((

تیم رو بکن برزیل جون نیکان :((

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

- - -ویرایش - - -

داداش منتظرما......

- - -ویرایش - - -

اخی حذف شدی تو :d :lol:
داش برزیل برندار:| من برزیل برداشتم:d دیگه برزیل با برزیل که نمیشه:d آلمان بردار که نویر جون توشه :))
داشتم میخوندم نظرو 1 ساعت خندیدم =))
خب برادر اونموقع که تکمیل شدیم ورلد کاپ جلو تر بود /:)
تیمتم تغیر میدم :/ بار آخره ها :| دهنم سرویس شد از بس عوض کردم :|

- - -ویرایش - - -

خب برادر من چه کنم دیگه :"> خوب داشتی میخوردی :"> مبین نت مشکل داره ولی نمیدونم چرا با تو قط میشد :| بعد از تو 2 دست زدم هیچ مشکلی نبود :| در کل بازی خوبی بود یکبار دیگه میزنیم ;) در ضمن میگی قدرت بازیکن خداییش هلند بازیکن قدرتی نداره ؟ فن پرسی ؟ روبن ؟ اسنایدر ؟ خدایی کم لطفیه اینطوری بگی ;;)

داش تیم پوریا رو عوض نکنیا نمیشه :d برزیل با برزیل؟ :d
من حس میکنم پوریا شوخی کردا زود باور نکن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر