جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
درسته موقعیت های تو بیشتر از من بود ولی یادت نره که یه گل مفت زدی به خاطر اشتباه دفاعم که اگه توپه ول میکرد دروازبان راحت گرفته بودش و یه پنالتی که اصلا معلوم نبود چ شد که داور پنالتی گرفت..بازم در هر صورت بازی تو بهتر از من بود

اره اون گل که واقعا الکی شد :d پنالتی هم که همیشه دهن همه رو سرویس کرده :| به هرحال فوتبال بازیه لحظه هاست :d و من از این لحظه ها استفاده کردم :d
البته تو خیلی بیشتر،از لحظه هات استفاده کردیا :d

آقا جر نکن دعوا میشه :))
____
Rorke جان، تعریف از خودم نیست واقعیته! من توپ دستم بیاد موقعیتامم خوب باشه همینطور دریبل میدم ! ( ولی دم دروازه خراب می کنم )
مثلا من کسایی مثل محمد رضا ( :D ) همین آرش عزیز که ده ها بار با هم بازی کردیم و آیم د لجند ... ( :)) ) ، چمیدونم امیر و اینا حداقل یک بار از من دریبل خوردن نخوردن بیان بگن آقا ضایع شیم :)) :D
راستشو بگم ، جان تو من توت مهارت خاصی اصلا ندیدم شاید دوستان دیده باشن ولی من ندیدم... ولی این بازیا " دوستانه " هست و هیچ منفعتی توش نیست مگر پول باشه ...
ولی بازیت خوبه ، اما اصلا اصلا تو یه آدم 10 سال فیفا باز نبودی ! حاضرم شرط ببندم !
درکل همه کنار هم دوستیم خوش میگذرونیم ... :D

والا بازی ای که من از تو دیدم اینه که بازی رو میبری گوشه بعد اونجا نمیدونی چیکار کنی توپ رو لا میدی :d راستی اخرین باری که از دفاع من رد شدی کی بود؟:d

خخخخخ....
با یه چیزت خیلی حال میکنم.....هیچ وقت از رو نمیری.....عزیزم دریبل بدون گل به درده هیچ کس نمیخوره......
آدمه 10 سال فیفا باز شاخو دم نداره.....فیفا همیشه به خاطره واقع گرایانه بودنش محبوب بوده...این که یه نفر بیاد همه رو دریبل بده ماله PES هستش.....
راستی اینو بگم واقعا به نظره من World cup هیچ شباهتی به خوده فیفا نداره.....تو فیفا پاس کاری خیلی راحت تره....
خدا کنه جام بدی بخورم به تو با آرش....این دفعه آلمانو میارم ببینم دنیا دست کیه.....

والا pes هم انقد تخیلی نیست که با یه نفر همه رو بشه دریبل داد ولی...
بازی ای که بچه های اینجا از من دیدن،دیدن که با یه نفر(یا رونالدو یا نیمار یا هالک یا برنارد و یا رونالدینیو :d) همه رو دریبل دادم،پس یعنی فیفا تخیلی هست؟مهم بازی طرف هست که چجوری بازی کنه :p

آدم قوی باس با هر تیمی قوی باشه! مثل محمد رضا که ایرانو میاره با خلعتبری عین بنز میدوئه :D

:d :d :d
اره خلعتبری سرعتش خوبه ولی حیف که ایران از دقیقه 60 به بعد نفس بازی کناش تموم میشه :|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
حالا هر کی فورمیشن خودشو داره :D ، الان دیگه با چیپ رد میدم از دفات :D

لامصب این FIFA 14 تجلی کرده بر من :))

از دیروز تا حالا با هر کی بازی کردم جز یکی دو تا، همرو بردم :)) ( از 8 نفری که باهاشون بازی کردم )

آلمان بعضیــا رو هم کردیم تو شیشه ... ناگفته نماند :D :))

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بچه ها برا چی بازیهاتون رو انجام نمیدید ؟ :| باو حتما باید بیام بالا سرتون بهتون بگم ؟ بازم درود به حامد که خودش میاد دنبال حریفش میگرده برای بازی .
لطفا بازی هاتون رو سریعتر انجام بدید .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بازی من و آقا حامد انجام شد
2-0 به نفع من تموم شد
خب دوستان یک پای فینال مشخص شد ... امین مثل اینکه قراره جام قهرمانی رو خودت بالاسر ببری ;;)
در جدول قبت میشه بزودی ..
از اون یکی ور نیمه نهایی هم خواهش میشه سریعتر بازیشون رو انجام بدن :|

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
دروازبانت کلا انگاری روح نویر توش نفوذ کرده بود چندتا شوته تخیلی گرفت
اشکالت این بود شوتارو همینجوری مستقیم میزدی،اگه کات میدادی به شوتات بعد اخراج بازیکنم دو سه تا میخوردم،ولی اخراجه خیلی الکی بود این به اون در:)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
اشکالت این بود شوتارو همینجوری مستقیم میزدی،اگه کات میدادی به شوتات بعد اخراج بازیکنم دو سه تا میخوردم،ولی اخراجه خیلی الکی بود این به اون در:)
کلا داوری تو فیفا ورلد کاپ خیلی رو مخه ولی دروازبانت یه شوت خیلی قشنگ زد کرنر من گفتم گل شد....هیچ وقت نتانستم تو دفاع کردن خوب کار بکنم ولی بازم تو از موقعیت هات بهتر استفاده کردی بردی حقتم بود

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
کلا داوری تو فیفا ورلد کاپ خیلی رو مخه ولی دروازبانت یه شوت خیلی قشنگ زد کرنر من گفتم گل شد....هیچ وقت نتانستم تو دفاع کردن خوب کار بکنم ولی بازم تو از موقعیت هات بهتر استفاده کردی بردی حقتم بود

باباخت چیزی از ارزش ها کم نمیشه ........... ایشالا جام بعد :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر