تیم God of War این بار دو برابر

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
تیم Santa Monica(سازنده یGod of War) در حال حاضر به شدت بر روی پروژه ی بعدی خود با تیمی که نزدیک به دو برابر شده است(200)در حال کار کردن هست.به نظر می رسه جدیدترین عنوان آن ها بسیار بزرگ تر از قبل خواهد بود.
در حال حاضر این موضوع فاش شده بود که تیم Santa Monica در حال استخدام استعدادهای جدید هستند اما اندازه و تعداد این استخدام ها مشخص نبود.مدیر توسعه ی Santa Monica یعنی آقای John Hight در صحبت با GTTV درباره ی این موضوع را بیان و فاش کرد.

"در این دوره ی خاص از رشد ما,که در حال حاضر 105 کارمند تمام وقت در حال کار کردن هستند می خواهیم آن را در حدود 200 کارمند که هنوز هم بزرگ باشد برسانیم.منظورم اینه که ما در God f War II در حدود 60 نفر بودیم و در طی God of War III آن را بزرگ تر کردیم(105 نفر)".

پروژه ی بعدی آن ها می تواند هرچیزی از God Of War دیگر تا یک IP جدید باشد. باید شگفت انگیز باشد.
Playstationlifestyle

• Like
Reactions: Kasra-M

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
GOW برا PSP رو یکی دیگه میساخت , اگر بخواد برا NGP ساخته بشه لابد همون استدیو میسازه...
بی زحمت یه بازی گلادیاتوری باشه , اگه اشکالی هم نداره هرکول هم باشه...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
بیشتر به این خاطر میگن که دیگه خدایی نمونده ! :D خودمم قدیم همین فکر رو میکردم ولی الآن میبینم نیازی نیست حتمآ خدایی باشه ! مثل هر سری فیلم یا بازی ای که ممکنه یه دشمن بمیره و یکی دیگه بیاد , توی سری GoW هم میتونن کلآ یه دشمن جدید طراحی کنن. دشمنی که حال و هوا و رنگ و روی این سری رو داشته باشه ولی الزامآ نیازی نیست حتمآ خدا باشه !
آریا خودت جواب خودت رو دادی دیگه!:D

هرچند هنوز خیلی خدا مونده که میشه کشتشون (:D) از جمله عشق من آرتمیس اما به قول خودت حتما لازم نیست خدای جدید بیاد که! خداییش خیلی میشه روی این سوژه کار کرد. از خلق دشمن های جدید گرفته تا زنده کردن دوباره خداها و ...

من جای SM بودم کلا یه GoW جدید با حال و هوای متفاوت میساختم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
كلا به نظر من داستان كه واسه اين بازي بشه استفاده كرد تو تاريخ خيلي كشورها پيدا ميشه.يعني ميشه به نظرم ادامه داد بازي رو.ولي كلا بيان از نو با يك داستان و شايد شخصيت جديد كار كنن بهتره.

ولي در كل من از Gow3 اون انتظاري كه داشتم برآورده نشد.

بهتره يك تغييري هم تو گيم پلي بازي بدن.

كلا به نظرم اين سري از شماره اول تا 3 تنزل كرد.

به اميد اينكه هرچي ميسازن به لحاظ كيفي از بازيهاي قبلي بهتر باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
بزنن تو کار هرکولس!:d
به نظرم یکی از معدود مشکلات GoW III , نابود کردن پتانسیل هرکول بود ! یه همچین شخصیت معروف و شناخته شده ای رو همین طوری یهویی وارد میدون کردن و دو تا جمله گفت و ترکید ! :D میشد خیلی بیشتر روش مانور داد.
ولی منم بدم نمیاد یه بازی ازش بسازن ! قبلآ هم طرح پیشنهادیم رو ارائه کردم ! :D 12 خوان هرکول جون میده برای یه بازی ! در کنارش هم میشه بعضی از قسمت های GoW 1,2 رو بازسازی کرد و به صورت موازی ببینیم که وقتی هرکول داره فلان خوان رو پشت سر میذاره , کریتوس هم داره با فلان غول (این دفعه با گرافیک نسل جدید) میجنگه !

آریا خودت جواب خودت رو دادی دیگه!:biggrin1:

هرچند هنوز خیلی خدا مونده که میشه کشتشون (:biggrin1:) از جمله عشق من آرتمیس اما به قول خودت حتما لازم نیست خدای جدید بیاد که! خداییش خیلی میشه روی این سوژه کار کرد. از خلق دشمن های جدید گرفته تا زنده کردن دوباره خداها و ...

من جای SM بودم کلا یه GoW جدید با حال و هوای متفاوت میساختم.
ماکان منظورت از حال و هوا چیه دقیقآ ؟! :D اگه سبکش رو میگی که مخالفم ! عاشق سبک و گیم پلی GoW هستم و 30 شماره دیگه هم ازش بیاد خسته نمیشم ! ولی کلآ اگه این سری رو به یه طریقی ببرن به یه سمت و سوی جدید خیلی خوب میشه.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
به نظرم یکی از معدود مشکلات GoW III , نابود کردن پتانسیل هرکول بود ! یه همچین شخصیت معروف و شناخته شده ای رو همین طوری یهویی وارد میدون کردن و دو تا جمله گفت و ترکید ! میشد خیلی بیشتر روش مانور داد.
ولی منم بدم نمیاد یه بازی ازش بسازن ! قبلآ هم طرح پیشنهادیم رو ارائه کردم ! 12 خوان هرکول جون میده برای یه بازی ! در کنارش هم میشه بعضی از قسمت های GoW 1,2 رو بازسازی کرد و به صورت موازی ببینیم که وقتی هرکول داره فلان خوان رو پشت سر میذاره , کریتوس هم داره با فلان غول (این دفعه با گرافیک نسل جدید) میجنگه !
این طوری خیلی خوب می شه!!آخرشم یه جورایی حماسی تر می شه!!جنگ کریتوس با هرکول!!تازه می تونند چند شماره بدن بیرون!!
یه ایده دیگه هم:
آریا حالا مگه مجبورند که راجع به کریتوس بسازند؟؟بهتر نیست مثلا برن سراغ یه داستان دیگه؟؟واقعا رستم یکی از بهترین پتانسیل ها رو داره که البته بعید می دونم برن سراغش.کلا ما شخصیت تاریخی یه جورایی زیاد داریم.به نظرم خیلی چیز خوبی می شه بره سراغ تاریخ ایران.(اما حیف:()یا تاریخ یه کشور دیگه!!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بیشتر به این خاطر میگن که دیگه خدایی نمونده ! :D خودمم قدیم همین فکر رو میکردم ولی الآن میبینم نیازی نیست حتمآ خدایی باشه ! مثل هر سری فیلم یا بازی ای که ممکنه یه دشمن بمیره و یکی دیگه بیاد , توی سری GoW هم میتونن کلآ یه دشمن جدید طراحی کنن. دشمنی که حال و هوا و رنگ و روی این سری رو داشته باشه ولی الزامآ نیازی نیست حتمآ خدا باشه !
اگه بخوای محتوای اومانیستی بازی رو فاکتور بگیری بعله میشه، درغیر اینصورت نه!
GOW محتوای خیلی خاصی داره(هرچند که من ازش زیاد خوشم نمیاد) که همین عامل اون رو از لحاظ داستانی چند پله بالاتر از اکثریت بازیهای امروز میبره.
به نظر من که حداقل تا نسل بعد بهتره سراغ GOW جدید نرن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من بهتره یک عنوان جدید SM بسازه این نسل که نسل بعد به شکوفایی برسه یک جورایی برای خودش .

اگه عنوان جدید میخوان بسازن الان وقتش هستش که تا پایان این نسل یک GOW دیگه بسازه بعدش و از نسل بعد شروع کنه این عنوان جدید رو پوشش دادن و شماره دوم بازی رو عرضه کنن نسل بعد .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
از این مدل بازی ها مثل god of war بیا بیرون بازی fps بسازن اگه بتونن گرافیک gow3 رو رو fps بزارن چی میشه
تو رو خدا بی خیال بشید! این همه fpsتوی سال میاد بستون نیست؟ بزارید دل ما هم عاشق بازی هایی تو سبک GOW هستم هم خوش باشه!!!
تازه ما آرزو داریم بیشتر بازی هایی تو این سبک بیاد! چیه همش بازی تفنگی :d :d :d

ولی منم بدم نمیاد یه بازی ازش بسازن ! قبلآ هم طرح پیشنهادیم رو ارائه کردم ! :d 12 خوان هرکول جون میده برای یه بازی ! در کنارش هم میشه بعضی از قسمت های GoW 1,2 رو بازسازی کرد و به صورت موازی ببینیم که وقتی هرکول داره فلان خوان رو پشت سر میذاره , کریتوس هم داره با فلان غول (این دفعه با گرافیک نسل جدید) میجنگه !
البته من اصلا از این هرکول خوشم نیمد! یک جورایی قیافش اصلا شبیه قهرمان یا کسی که خیلی خفن باشه نبود! :d
توی GOW II فکر کنم یک Skin از هرکول بود، باز اون بهتر از این بود :d

حالا باز میتونند روی برادرش بیشتر مانور بدن! توی این چندین و چند سالی که از کریتوس بود چیکار کرده و ... :d هم خوش تیپ بود، هم باابهت :d اگرم خدا بیامرز نمیشد میتونست جای کریتوس رو بگیره :d (البته از نظر من کلا داستان یونان و GOW بعد از III تموم شدست :d )
البته اگر بیاند و GOW XX هم معرفی کنند ما تا اون موقع همایت میکنیم از این سری :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
ماکان منظورت از حال و هوا چیه دقیقآ ؟! اگه سبکش رو میگی که مخالفم ! عاشق سبک و گیم پلی GoW هستم و 30 شماره دیگه هم ازش بیاد خسته نمیشم ! ولی کلآ اگه این سری رو به یه طریقی ببرن به یه سمت و سوی جدید خیلی خوب میشه.

آریا منظورم گیم پلیش نیست! منظورم فضای کار هست. راستش چیزی که میگم خیلی حسی هست و نمیدونم میتونم درست توضیحش بدم یا نه اما یه مثال میزنم:

مثلا داستان رو به یه شکلی ببرن توی یه دنیای دیگه مثل دنیای جن ها و اتمسفر و رنگ و جنس فضارو تغییر بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر