تیزر سایت Lionhead عوض شد!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سلام؛
پيرو حرکت ديروز Lionhead که تيزر چه گوارا را در صفحه ي اصلي قرار داده بود امروز تيزر ماکسيمليان روبسپير بر روي سايت قرار گرفته است و نقل قولي از او صورت گرفته است که در زير ميبينيد:
"ترور فقط عدالت است: بي درنگ و رحم ، وحشتناک و سخت؛ و سپس تجلی تقوا؛ از آن کمتر است یک حقیقت روشن نسبت به پیامد طبیعی یک دموکراسی. کشور فشار بیشتری میخواهد."

Maximilien_Robespierre.jpg

مانند قبل بازدیدکنندگان سایت مجبور به انتخاب 2 شصت بالا و یا پایین هستند.
اگر شصت بالا را فشار دهید به صفحه ی "Followers" میروید. و اگر شصت پایین را فشار دهید به صفحه ی "Subjects" میروید.
دیروز که تیزر چه گوارا بر روی سایت بود عدد 6 پشت او بود ولی حالا که عکس روبسپیره بر روی سایت هست عدد 5 پشت او قرار گرفته است و 5 روز دیگر دقیقا کنفرانس مطبوعاتی Microsoft/Lionhead در نمایشگاه Gamescom در کلن آلمان است.
منبع

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
من ک تو کف Black & White موندم خدا کنه اون باشه یا Fable که هیچ کدوم ربطی به این چیزا ندارن :d
شابد یه بازی برای ناتال هست ؟ :-"

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
Rise of nations جدید هستش به نظرم . اگه باشه چه شود من خودم میرم دست بوس .
خدا از دهنت بشنوه.
من هنوز بعضی اوقات rise of legends را بازی میکنم:love:

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
Rise of nations جدید هستش به نظرم . اگه باشه چه شود من خودم میرم دست بوس .

:eek: آی ی ی ی ی ی ی ی ی ی گفتی اگه این باشه که اخرشه ولی منم احتمال اینو می دم که بازی بر مبنای Natal باشه چون برای فروش بهتر ناتال باید یه کاری بکنن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من فکر کنم یه نسخه جدید RISE OF NATION باشه چون این جوری که این تعریف کرده وشخصیت های که عکس هاش رو گذاشته بیشتر به رشد تمدن ها میخوره که اگه باشه من 1هفته شام میدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر