توی انلاین کدام بهتر است؟ black ops mw3 bf3

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
پ نه پ ارواح احضار می کنم !می برم تو اکانتت بعدشم یه انلاین پس برات می گیرم گفتم تا پسر عموم برگرده ... معلوم نیست کی بر می گرده ...دلتون رو صابون نزنید ...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
به نظرم منم bf3 بهتره دیگه طبیعیه.ولی واقعا این بازی ها با کامپیوتر و کیبورد و موس یک لذت دیگه داره.تا با دسته!

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
صد سال هم که بگذره من دسته رو به کیبورد و موس ترجیح می دم

اهان راست میگی وقتی من ONLINE PASS رو گرفته بودم ...تو دانلود هیستوری بود بعدش.... نه نه
فکنم جواب بده نیگا من با پروفایلت ساین این میشم بعدش انلاین پس رو می گیرم بعد من نباید دانش کنم چون با یکی خودم تعویض میشه !از پروفایلت ساین اوت میشم و حذفش می کنم
بعد تو راحت ساین این میشی و در دانلود هیستوری خودت یک انلاین پس داری دانلودش کن بعد تمامه

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
دسته تو بازی هایی مثل بتمن یا اساسین خیلی حال می ده و موس وکیبورد تو بازی هایی مثل کال و بتل
البته تو کنسول شرایط همه از نظر کنترل یکسانه اما تو کامپیوتر نه ، چون که یکی پول داره لاجیتک میگره 200 تومن یکی هم مثل من بی پوله نهایت با 20 تومن ...

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
بابا دست من که نیست رفته مسافرت هر وقت برگشت در اولین فرصت برات اوکی میکنم !
یعنی چی 400 پوینت می بهم؟نمیخوام چون لازم ندارم الان

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
پسر عموم اومد

یوزر پست روووو بده برات ایکی ثانیه اوکی می کنم

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

ببین من به پسر عموم گفتم بیاره !سریع تر باش pM بده

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا هر کدومش یک حسی خوبی داره البت منmw3 رو هنوز بازی نکردم ولی خداییش اگه از نظر گیمری بخوای فرض کنی cod خیلی حرفه ای هست ولی خوب نمیتونم از دلچسبی آنلاین bf3 بگزرم واقعا این بازی برای آنلاین ساخته شده نمونش اینکه شما تو cod باید چند دقیقه صبر کنی که یک سرور پیدا کنه تازه اونم با کلی لگ ولی این bf3لامصب نزده وصل میشه و بدون کوچکترین لگی لذتشو میبری و البته خیلی هم واقعی هست و همون سوار شدن وسایلش بسیار ارزشمند هست من خودم فن این بازی هستم کلا بازم میگم cod مال حرفه ای هاست یک چیز تو مایه های کانتر این نسل هست

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
من خودم شخصا بیشتر MW3 بازی می کنم چون بیشتر بهم حال میده.
BF3 هم فعلا تو دانلوده بدون آپدیت بازی کردم بد نبود ولی وقتی آپدیتش کامل بشه میشه با MW3 مقایسش کرد.
ولی هرچقدر هم که BF3 شاخ باشه هیچ وقت MW3 نمیشه هرچند که MW2 از همشون بهتر بود.

rtrtrtrt

کاربر سایت
Jul 12, 2012
3
mw3 یه چیز دیگست ، کسایی که s&d و drope zone بازی کردن بهتر از من میدونن اینو امکاناتش خیلی زیاده ، و customizing اش هم خیلی حال میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر