توی انلاین کدام بهتر است؟ black ops mw3 bf3

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
داداش من Bf3 از نظر گرافیک سرتر از mw هستش!! کلا از هر نظر سرتر!! اونیکه شما دانلود کردی نسخه آزمایشی بوده! ضمن اینکه شما باید پک HD شو هم نصب کنی!
نمیشه گفت از همه نظر
سینگل کود رو نمیشه 1 درصد با بتل 3 مقایسه کرد اینو همه قبول دارن

balck

کاربر سایت
Jul 9, 2012
11
بتلفیلد فقط مشکا اپدیت داره همین اگه میشد اون اپدیتارو با کامپیتر دان کرد بعد به کنسول انتقال داد خیلی خوب میشد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بتلفیلد فقط مشکا اپدیت داره همین اگه میشد اون اپدیتارو با کامپیتر دان کرد بعد به کنسول انتقال داد خیلی خوب میشد
هه
خوب بالاخره چیزی که طبیعیه از همه نظر پی سی بهتره:D
سیستم قدرتمند تر - امکانات بیشتر و ...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
هه
خوب بالاخره چیزی که طبیعیه از همه نظر پی سی بهتره:D
سیستم قدرتمند تر - امکانات بیشتر و ...

باز یه نفر که کنسول نداره اومد وسط یه شعری گفت!! PC از همه نظر بهتره؟!!!!!!!!!!!!! چرا شعر میگی آقا ؟ حالا شاید PC در حال حاضر تا حدودی از لحاظ گرافیکی سرتر باشه اونم چون کنسولهای فعلی چندین سال از عمرشون گذشته اما در کل کنسول هنوزم واسه بازی به مراتب گزینه بهتری نسبت به PC هستش. دیگه دارم واقعا کلافه میشم از این جور افرادی که کنسول ندارند و همش دغ دلیشون رو میخوان با این حرفا خالی کنند!!

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
با این که من طرفداره COD هستم ولی BF3 از نظز مولتی پلیر حرف نداره تنها بدیش اینکه فقط خرج داره
در ضمن BO خیلی سرتر از MW3 هست ولی من mw3 رو ترجیح میدم

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
شک نکونین توی مولتی ,bf3 از همه بهتره
من یک عادت بد دارم که زود از بازی خسته میشم mw3 یک ماهه خستم کرد balck ops دو سه ماه باهاش حال کردم اما bf2 یک شش ماهی بازی کردم bf3 هم شش ماه شده یک خستگی در کنم بر میگردم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خوب ببین اخه اگه راهی بشه این اپدیتاشو از سایت دان کرد بعد منتقل کرد خیلی خوبه اخه با کنسول که نمیشع انقدر روشن باشه که

خوب برین تو قسمت تنظیمات bachground download رو on کنین وقتی کنسول رو خاموش میکنین کنسول خاموش نمیشه نیمه روشن میمونه و براتون دانلود میکنه فشاری هم به دستگاه نمیاره بعد توی تنظیمات هم میتونین بزنین که کنسول بعد از6ساعت روشن بودن خاموش بشه دیگه راحته بعد 6ساعت هم براتون خاموش میشه کلا.من خودم همین کارو میکنم dlc مسا فکت3 رو راحت گرفتم.

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا این بتلفیلد یه اپدیت 2.37 گیگی داری یدونه برا rent server داره که ا گیگه بعدش بازی انگار یه 2 گیگی دیگه هم داره شما که بازی میکینین کدوماشو دان کردین؟ بعدش این مولتیش بدون پچ HD تو ذوق نمیزنه ؟

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
برای بازی به هیچ اپدیتی احتیاج نداری !
به ذوق من که نزد بستگی به خودت داره
اگه می خوای سرور بیشتر پیدا کنی RENT SERVER
اگه دی ال سی می خوای بخری حتما باید همه یه اپدیتارو داشته باشی !در واقع UPDATE=DLC
اپدیتایه بعدی بیشتر خواهند بود

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
من rent server دانلود کردم 1.01 g بود راستی دو تا اپدیت است یکیش 2.37 یکی دیگش 2 گیگه کدومو دان کنم؟ جدیده ؟ بعدش من دارم اپدیتارو زود دان میکنم تا دیگه راحت بازی کنم فقط این 800 پوینته رو بلد نیستم اینترنتو شیر کنم

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
بدون شک bf3
اون هایی که میگن بازی ای به جز bf3 حتما bf3 را بازی نکردن
خدایی من که از بازی شوتر خوشم نمی اومد،ازش خیلی خوشم اومد.
عالیه
پر خرجه ولی واقعا می ارزه
هر مپش اندازه ی یه شهره!
بعدش هم سرور هاش هم شلوغه و هم خیلی خوبه.
حتماباید بازی کنید تابفهمید من چی میگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر