توی انلاین کدام بهتر است؟ black ops mw3 bf3

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
حالا ببین بخوام بازی کنیم بدون دی ال سی همون اول چقدر اپدیت میکنه ؟ چند گیگ؟ بعد من اینترنتم 512 دانلود 60 چند روزه دانلودخ>
پسر خوب این همه بچه های ایران با این اینترنت داغون دانلود کردن! مال خود من دو روز طول کشید تا دانلود شد! یه بار هم تا 57% رفت کنسلش کردم:d

بذار دانلود شه

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوست گلم ببین من یه ویدیو دیدم از بخش انلاینش برا ایکس باکس البته زده بود battleield3 beta خوب خیلی ضایع بود البته بگم بتا بود اما الان چجوریه گرافیکش ؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اره من که یشخضه تو تابستون سال پیش روزی 5 ساهت بازی میکردم بعد میرفتم باشگاه باز دویاره اما من از بتل خوشم اومده کسی میدونه سرجمع باید چقد اپدیت کنم؟ دیسک مولتی کدومه و حجمش چنده؟

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
فقط بتلفیلد
عالیه از هر نظر
>>مپ های تقریبا 20 برابر مپ های کالاف
؟؟وسایل نقلیه حتی جت وسط بازی دیگه خودتون بفهمین !
>>گرافیک بیشتر
؟؟جزئیات بیشتر
..نحوه نایف بهتر ..
........از همه بیشتر تخریب پذیری
|||||||کو اپم داره
تا 32 نفر می ان تو مپ
من تو بتلفیلد مشکل پینگ ندارک ولی تو کالاف مشکل پینگ زیادی با خارجی ها دارم مگه اینکه با دوستام بازی کنم مثه مکس پینه
حلاصه بگم کالاف از هیچ نظر نمیتونه بتلفیلدو تو مولتی شگست بده مگه این که دنبال بخش داستانی باشین ...حیف مایکرو سافت پوینت واسه بازی کردن می خواد البته خودم بازی می کنم وقتی گلد خریدم فردا

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
ببین نمیشه کلی گفت...بلک ابس بخش زامبیش خیلی سرگرم کننده و عالیه ولی از لحاظ مولتی بلیر مدرن 3 بهتره ولی در کل من از بین سری کال اف مولتی مدرن 2 رو ترجیح میدم....الان هم دیگه 90 درصد لایو مدرن 3 میزنن

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
خوب ببین اخه اگه راهی بشه این اپدیتاشو از سایت دان کرد بعد منتقل کرد خیلی خوبه اخه با کنسول که نمیشع انقدر روشن باشه که

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
داداش من Bf3 از نظر گرافیک سرتر از mw هستش!! کلا از هر نظر سرتر!! اونیکه شما دانلود کردی نسخه آزمایشی بوده! ضمن اینکه شما باید پک HD شو هم نصب کنی!

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
احسان میشه با کامپیتر اپدیتاشو دان کرد بعد به کنسول منتقل کرد؟
فکر نکنم چون میره تو پروفایلت از تو پروفایلم نمیشه انتقال داد یا اگه بشه حتما باید پروفایلی که باهاش دانلود کردی باشه که بازم فکر نکنم بشه
///
...
...
...

دوستان من امروز هر کار کردم نتونستم از لایو چیزی دانلود کنم واسه شما پیش اومد؟؟؟

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من فقط BF3 بازی میکنم اکثرا هم مد راش بعضی وقتها هم BF:bc2 (لول 50)
اگه خواستین من رو هم اد کنید Sir MK 1981
کلاس هم اکثرا ساپورت (اگه سوار تانکی مراقب c4 هام باش :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر