تولید PlayStation 2 به زودی متوقف خواهد شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
sony-playstation-2.jpg

تولید PlayStation 2 به زودی متوقف خواهد شد

شاید این خبر یکی از غم انگیز ترین اخبار امسال باشد ولی براساس اعلام شرکت سونی تولید این کنسول افسانه ای بعد از 13 سال متوقف خواهد شد و آنها فعلا منتظرند تا موجودی های فعلی این کنسول در فروشگاه های خرده فروش ژاپنی به پایان برسد و پس از آن رسما به تولید این کنسول در ژاپن خاتمه دهند.
در واقع ما قبلا هم شاهد این اتفاق در کشورهایی همچون هند بوده ایم و آن هم زمانی بود که فروشگاه بزرگ Flipkart مستقیم از جانب سونی عدم تولید این کنسول را اعلام کردند.
شاید این اتفاق به سود سونی باشد و آنها بیشتر بتوانند تمرکزشان را بر روی PS3 بگذارند هرچند که PS3 هم کم کم در حال رسیدن به روزهای پایانی خود است و چند وقت دیگر جایش را به PS4 خواهد داد.

در گزارشی که Famitsu منتشر کرده، نشان می دهد که این کنسول با فروش 150 میلیونیش به زودی در طیف وسیعی از کشورها از رده خارج خواهد شد.

در حال حاضر تعداد زیادی از فروشگاه ها چه در اروپا و چه درآمریکای شمالی به فروش این کنسول پایان داده اند که شاید افت چشمگیر فروش این کنسول یکی از دلایل آن باشد.

اما با این حال هنوز هم این کنسول با فروش 150 میلیونیش رکورد پرفروش ترین کنسول تاریخ را در اختیار خود دارد.

البته Nintendo DS هم فروشی نزدیک به این مقدار را داشته ، ولی معلوم نیست که چه زمانی نینتندو قصد دارد تولید این دستگاه را متوقف کند.

منبع

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
انگار همين ديروز بود اويل ٤ اومدو كم كم گفتيم بايد فاتحه ي اين نسل و ps2 رو خوند!
چقد زود گذشت!واقعا افسانه ايست اين كنسول!واقعا!
ممنون بابت خبر

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اگه این 13 سالشه پس PS1 چند سالشه؟عجب نوستالژِی

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
بازم دمش گرم تونسته سیزده سال دووم بیاره
Adiós old friend:((:((

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
خداحافظ بهترین کنسول تاریخ!
واقعا خاطرات و نوستالژی که با این کنسول داشتم با هیچ کدوم از کنسولهام نداشتم.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره واقعا عجب کنسولی بود !! هنوزم یادم نمیره,یه پاساژی بود یه دونه Ps2 برا فروش داشت همیشه میرفتم و دموی اول اونیموشا3 رو میدیدم و حسرت میخوردم!

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
در کل اگه کالکشن بهترین بازیها وبهترین سری بازیهایی که باهاشون زندگی کردیمو بخاییم یجا ببینیم ممکن نیست مگه با شاهکار ps2واقعا سونی رو ps2 از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری ذره ای دریق نکرد

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
بدون شک ps2 یک افسانس و افسانه خواهد موند sony .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
PS2 واقعا كنسول بزرگي بود.
از ICO و Shadow of Clossus بگير تا God of War و Final Fantasy
ولي الان ديگه قاچاقي زنده هست. بايد بره كنار:d

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من که هنوزم دارم با بازی هاش حال می کنم!
همین الآنم دارم JAK 2 می زنم!
:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من نمی دونستم هنوز دارن تولید می کنن :D شما چطور؟

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
منم نمیدونستم فک میکردم دیگه تولید نمیشه ولی با خوندن این خبر یکم ناراحت شدم و علاقم به ps2 خودم بیشتر شد
ای کاش قبلا به جای اینکه از این نازکا بگیرم از این تصویر بالایی میگرفتم

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
یادش بخیر من از همین بزرگا گرفتم تا اخرین لحظه ای هم که فروختمش داشت عین ساعت کار میکرد!!!فک کنم 8-9 سالی میشد داشتمش اخ نگفت!!!!
دم سونی گرم...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
فکر کردم تا الان نسل اینا منقرض شده . یادش بخیر چه بازی هایی می کردیم ، هنوز که هنوزه بعضی بازی ها مثل WWE SVsR 2009 و اینا رو بازی می کنم بعضی اوقات

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر