تولد 5 سالگی بازی سنتر!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
منم به نوبه خودم تبریک میگم شرمنده دیر شد...!
کیک تموم شد ... مهمونی تموم شد .... اما After Party تازه شروع شده...! :db-)
:d

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
منم به نوبه خودم ابن موفقیت رو به تمام ایرانیها مخصوصا جامعه گیمرتبریک میگم...
من خودم اصولا به شدت طرفدار تحرکاتی هستم که به ما کمک کنه تا جامعه ایرانی رو با این همه محدودیت(چه خارجی و چه داخلی)به سمت پیشرفت...هر جند اندک سوق بده و یکی از بارزترین این موارد رو همین فرومهای گفتگو میدونم که باعث میشه جامعه دنیای مجازی ایرانی به طور خود جوش همدیگه رو از آخرین تحولات دنیای پیرامونمون(از هر لحاظ)آگاه و به دنبال اون فرهنگ جامعه ایرانی رو بالا ببرند به نحوی هیچ کس منکر این نیست افرادی که چند ساعت از روزشون رو پای pc و نت میگذرونند جزء آگاه ترین و با فرهنگ ترین افراد جامعه به حساب میان.
و همینطور که همه میدونید اولین و مهمترین قدم در راه پیشرفت هر کشور بالا رفتن سطح فرهنگ مردم اون کشور هست.
موفق باشید;)

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
سلام
منم تبریک میگم 5 سالگی بازی سنترو:d
میخواستم زودتر بیام تبریک بگم اما چقدر زود دیر میشه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
امید وارم با این روندی که داره میره (نمیتونم سیاسی میشه بازش کنم)
پولی واسه ملت بمونه که بتونه از این سایت استفاده کنن
زادروز این سایت زیبا رو به موسسینش تبریک میگم و میدونم غیر از دردسر و یکمی در آمدی که اصلا ناچیز هستش
هیچ عاملی غیر از یه بهونه عشقی و دلی نمیتونه بباعث بشه که این سایت به کارش ادامه بده
امیدوارم که همیشه موفق باشید و باشه وووو*

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
همه گفتنی ها رو دوستان گفتن پس منم تولد 5 سالگی سایت رو تبریک میگم امیدوارم هر سال حرفه ای تر از سال پیش بشه و همینطور پیشرفت کنه . یه خسته نباشید هم به مدیران محترم که توی این 5 سال با عشق این سایت رو پربار کردن دست همتون درد نکنه موفق باشید .:birthday:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من هم به نوبه خودم تولد 5 سالگیه بازیسنتر رو تبریک می گم.
ان شااله تولد 100 سالگیه بازی سنتر، هر چند من تا اون موقع زنده نیستم.:((

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
من هم تبریک میگم تولد بازی سنتر رو. تازه سایت بازیکده پکیده بود داشتم صفحات بازی رایانه رو ورق میزدم چشم افتاد به تبلیغ یه سایت بازی . با اون اینترنت ذغالی رفتم عضو شدم حالا هم كه چند سال میگذره ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر