تولد 5 سالگی بازی سنتر!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
تبریک به همه و مخصوصا مدیران زحمت کش سایت که واقعا سایت حرفه ای رو جمع کردن و دلیل ماندگار بودنش هم همین کار حرفه ای است و همین طور کاربران فعال سایت چه در زمان بازی دات و چه حال حاضر و در بازی سنتر

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
الان باید تبریک بگم؟:)
خب مبارک باشه 5 ساله شدن سایت:)
من تو این مدت کوتاهی که توی این سایت بودم خیلی چیزا از خیلی از افراد یاد گرفتم مثلا دغل زدن ، زیرآب همدیگر رو زدن ، بی احترامی به همدیگر ، تعصب های بی جا و کودکانه ، رقابت های پوچ و بی معنا و صدالبته چیز های خوبی هم یاد گرفتم! اما در مقیاس خیلی کوچکتر!
در کل منظورم از این حرف اینه که صمیمیت و دوستی و هدف اصلی فروم جای خودش رو به چیز های دیگه ای داده ، بزرگ و با سابقه بودن همیشه شرط لارم و کافی برای موفق بودن یک جامعه نیست ، بلکه این رفتار افراد یک جامعه هست که اون جامعه رو به یک محیط کامل و موفق تبدیل میکنه ، اگر سعی بشه این رفتار های بچگانه کنار گزاشته بشه و همه به نظرات هم احترام بزارند و قدر و ارزش کسی رو بخاطر مسائل ساده و پوچ پایین نیارند و حرمت ها رو حفظ کنند بدون شک بازیسنتر به بهترین فروم بازی ایران تبدیل خواهد شد!
امیدوارم در سالگرد 5 سالگی بازیسنتر شاهد همچین تغییرات مثبت و باارزشی باشیم.
موفق باشید.
این مسئله توی همه جای دنیا هست ! کاریشم نمیشه کرد ! از فروم بگیر تا خوده اجتماع و ... !
شما سایت ها و فروم های دیگه تشریف بردید؟ من خیلی جاها رو میشناسم که جو صمیمی تر و بهتری بین کاربرانشون وجود داره ، اینجا هم اگه اونجوری بشه عالی میشه دلیلی وجود نداره که همیشه حرف از نشدن و بی راه حلی بزنیم.
خيلی راحت ميتونيد ديگه پيداتون نشه!
جو خيلی هم خوبه و بقول يه بنده خدايی رفتار ديگران عکس العمل رفتار خودمونه!;)
ممنون ، میخواستم یه مثال برای حرف هام بیارم اما چیزی دم دست نبود خوشبختانه با پست شما یک مثال هم برای حرف های بالایی که زدم پیدا شد.
به شما ربطی نداره که من کجا فعالیت میکنم من نظر و پیشنهاداتم رو دادم لطفا انقدر دخالت بی جا نکنید!
رفتار دیگران هم عکس العمل رفتار خودمون باشه ، ربطی به صمیمیت و دوستی نداره - من در حال حاظر با خیلی ها توی این سایت رابطه دوستانه و صمیمی دارم ، اما بعضی ها با رفتار هاشون اجازه نمیدن که صمیمیتی شکل بگیره!
رفتار ربطی به شکل گيری صميميت نداره شما نميتونی ارتباط برقرار کنی ايراد از خودته به سايتی که اينهمه عضو داره و اکثراً راضی هم هستن نميتونی بيای راست راست هر چی ميخوای بگی!
اتفاقا نقطه ربطش همون رفتاره ، اگه من مشکلی داشتم ، الان هیچ دوست یا فرد صمیمی توی این سایت با من یار نبود که خوشبختانه هست و این نشون میده که مشکل از من نیست! در ضمن بهتر نیست که همیشه به جاهای بلندتر و پیشرفت های بزرگ تر فکر کنیم؟!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من تو این مدت کوتاهی که توی این سایت بودم خیلی چیزا از خیلی از افراد یاد گرفتم مثلا دغل زدن ، زیرآب همدیگر رو زدن ، بی احترامی به همدیگر ، تعصب های بی جا و کودکانه ، رقابت های پوچ و بی معنا و صدالبته چیز های خوبی هم یاد گرفتم! اما در مقیاس خیلی کوچکتر!
در کل منظورم از این حرف اینه که صمیمیت و دوستی و هدف اصلی فروم جای خودش رو به چیز های دیگه ای داده ، بزرگ و با سابقه بودن همیشه شرط لارم و کافی برای موفق بودن یک جامعه نیست ، بلکه این رفتار افراد یک جامعه هست که اون جامعه رو به یک محیط کامل و موفق تبدیل میکنه ، اگر سعی بشه این رفتار های بچگانه کنار گزاشته بشه و همه به نظرات هم احترام بزارند و قدر و ارزش کسی رو بخاطر مسائل ساده و پوچ پایین نیارند و حرمت ها رو حفظ کنند بدون شک بازیسنتر به بهترین فروم بازی ایران تبدیل خواهد شد!
موفق باشید.
این مسئله توی همه جای دنیا هست ! کاریشم نمیشه کرد ! از فروم بگیر تا خوده اجتماع و ... !

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
موفق باشید.

خيلی راحت ميتونيد ديگه پيداتون نشه!
جو خيلی هم خوبه و بقول يه بنده خدايی رفتار ديگران عکس العمل رفتار خودمونه!;)

به شما ربطی نداره که من کجا فعالیت میکنم من نظر و پیشنهاداتم رو دادم لطفا انقدر دخالت بی جا نکنید!
رفتار دیگران هم عکس العمل رفتار خودمون باشه ، ربطی به صمیمیت و دوستی نداره - من در حال حاظر با خیلی ها توی این سایت رابطه دوستانه و صمیمی دارم ، اما بعضی ها با رفتار هاشون اجازه نمیدن که صمیمیتی شکل بگیره!

رفتار ربطی به شکل گيری صميميت نداره شما نميتونی ارتباط برقرار کنی ايراد از خودته به سايتی که اينهمه عضو داره و اکثراً راضی هم هستن نميتونی بيای راست راست هر چی ميخوای بگی!

---------------------------

ميگم بعد 5 سال نميخوايد چند تا قالب جديد بسازيد؟

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خب جای شکر داره که یه سال دیگه هم به پایداری و اولی سایت اضافه شد.
تولدت مبارک بازیسنتر!

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
آزادی بیان مهمترین چیز در اینترنته... پس سعی کنید از حرفهای بچه های اینجا ناراحت نشین..
منم به سهم خودم::baby: .......Happy Birthday Bazicenter........:balloon:
:birthday: :flowers: :clap:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
لعنت به این مدرسه که مارو از کاروزندگیمون انداخت !!! :D
منم تبریک می گم و امیدوارم اون قدر عمر کنه ... ( نمی دونم چی بگم ‌؟ :D)
ایشالا بهترین بودن رو ادا مه بده :x

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
من هم تبریک میگم تولد بازی سنتر رو :birthday::birthday::dancing::dancing:

ایشاالله همیشه مدیران سایت آقا اشکان-علی-بهزاد عزیز و سایر ناظمان و ترجمه گران و تمام کاربران زحمت کش خوش و خرم و شاد و پابرجا باشن و بازی سنتر روز به روز پیشرفت کنه و ما بتونیم در کنار هم تولدهای دیگه بازی سنتر رو هم جشن بگیریم به شادی و خوشی...

تشکر از همه عزیزان سایت
:dancing::clap::clap:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دسته همه درد نکنه خیلی زحمت کشیدن تو این سالها
امیدوارم وضع ازادی بیان نیز بهبود ببخشه :d

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
تبريك...
من تا حالا دقت نكرده بودم تولدمون يك روزه با هم :))

zak

کاربر سایت
Apr 17, 2009
80
نام
amir
:birthday:با سلام خدمت همه ادمین ها و سازندگان سایت عظیم و بزرگ بازیسنتر
منم این روز عزیز رو به همه تبریک عرض میکنم>:d<:birthday:
:birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::shocked::thanks::gathering:

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
منم تبریک میگم و واقعا تشکر میکنم از مدیران بسیار زحمتکش این سایت که نظارت دقیقی روی همه موضوعات و پستها دارند
خسته نباشید...:):birthday::thanks:

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
منم به همه ادمينها و مديران محترم يك تبريك و خسته نباشيد عرض ميكنم:d
پ.ن: اعضاي تحريريه رو هم اضافه كنيد:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر