توضیحات کپکام در مورد علت نیامدن رزیدنت اویل رولیشنز برای PS- Vita

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

di-203S.jpg

درود

دیروز صبح کپکام به سوالات برخی از فن ها در خصوص نادیده گرفتن پلتفرم PS- Vita برای re-release (ریلیز مجدد با تغییرات اندک) رزیدنت اویل رولیشنز پاسخ داد.

مدیر تولید کپکام آقای Mike Lunn به این سوالات پاسخ داد و چند مورد از دلایل انتخاب نشدن پلتفرم PS- Vita برای re-release رزیدنت اویل رولیشنز را ذکر کرد.

"زمانی که ما در حال کار بر روی رزیدنت اویل رولیشنز برای پلتفرم های جدید بودیم از تجربه ای که شما با بازی کردن در صفحه نمایش بزرگتر بدست میاورید هدفی داشتیم به عنوان مثال صدای فراگبر و این شرایط به بازیکنان کمک میکند تا کاملا خودشان را در اتمسفر ترسناک بازی احساس کنند و نهایت لذت از بازی را ببرند.

او بعدا اضافه کرد:

3DS و PS- Vita از پایه و اساس با یکدیگر تفاوت دارند چه رسد به ساخت بازیهای مشابه برای آنها که بینهایت غبر منطقی است. حتی صفحه نمایش های آنها هم که شما اشاره کردید از نظر رزولیشن و عملکرد کاملا با یکیدیگر متفاوت هستند.

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
همش چرنده و بهونه که رو کنسولهای دستی انحصاری 3DS بمونه وگرنه هممون خوب میدونیم که کپکام چه شرکت پول پرستیه!;-)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كه اگه اين كپكام بگه ماست سفيده باور نميكنم:|
كاش بجاي thq اين كپكام ورشكست ميشد هم از دست خودش راحت ميشديم هم از بازيهاي شيتش

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نمی دونم چه حکمتیه که تا بحال اویل درست حسابی روی کنسولهای دستی sony نیومده...!!این چه مسخره بازیه من نمیدونم...!!!اون از اویل پورتیبل روی psp که پیر شدم 3 4 سال منتظرش بودم که بیاد روی psp که بلاخره ما هم یه اویل داشته باشیم روی کنسول psp مون آخر سر هم کنسل شد...!!!در عوض روی کنسولهای دستی نینتندو 10 تا 10 اویل میاد.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من كه اگه اين كپكام بگه ماست سفيده باور نميكنم:|
كاش بجاي thq اين كپكام ورشكست ميشد هم از دست خودش راحت ميشديم هم از بازيهاي شيتش
واقعا فکر کنین کپکام ورشکسته میشد و بعدش IP بازی اویل رو استدیوی شینیجی میکامی (tangogameworks)خریداری میکرد و شماره های بعدی اویل رو میکامی میساخت................

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
پس PC هزینش بر میگرده ؟ :|

اگر قرار باشه این بازی برای Vita عرضه بشه باید یه کار اضافه‌ای انجام بشه و به احتمال زیاد این مسئله برای پلتفرمی مثل Vita که 3 میلیون فروخته از نظر مالی به صرفه نیست. اما استیم بیش از 50 میلیون اکانت ثبت شده داره.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
به اينا ميگن يه مشت وراجي و بس!به حق چيزاي نشنيده!!!ببين از چي ويتا ايراد ميگيرن تا واسش نسازن!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر