تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من يه آيفون ٤ دارم دكمه هومش داره خراب ميشه آيا ميشه تعميرش كرد؟ كجا اين كارو ميكنه؟

بله به راحتی تعمیرش می‌کنن هر مغازه‌ای که تو کار اپل باشه انجام میده من پیشنهاد میکنم ببری پایتخت دفتر i-Phone.ir کارشون درسته

سلام من روگوشیم آپدیت 7.0.4 دارم میخواستم بدونم باید به 7.1.1 ریستور کنم یا میتونم به 7.0.6 ریستور کنم گوشیم جیل شده
باید به آخرین نسخه آپدیت و ریستور کنی از طریق خود گوشی هم آپدیت نکن که دیگه گوشی بالا نمیاد چون جیل‌بریکی با iTunes ریستور کن.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان سلام.خسته نباشید
الان جایی هست که ایپاد کلاسیک داشته باشه؟من بدجور بین خرید ایپاد کلاسیک و ایپاد تاچ موندم ولی واقعا دلم پیش ایپاد کلاسیک هست.جایی سراغ دارید اکبندش و نوش رو داشته باشه؟

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
آقا این آپدیت های اتوماتیک آیفون رو چیکارش کنم؟ معلومم نیست چیو آپدیت میکنه. تو تنظیماتش هم خاموشه گزینه اش. مطمئنم از گوشیه چون تا وایرلس گوشی رو قطع میکنم پینگم از 1700 میاد رو 150 !!!

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
آقا این آپدیت های اتوماتیک آیفون رو چیکارش کنم؟ معلومم نیست چیو آپدیت میکنه. تو تنظیماتش هم خاموشه گزینه اش. مطمئنم از گوشیه چون تا وایرلس گوشی رو قطع میکنم پینگم از 1700 میاد رو 150 !!!

اگه اپدیت رو خاموش کردی 100% ایکلادت داره بکاپ میگیره از فایلات.
icloud چک کن.
واسه من که داشت از یکی از پلیرام بکاپ میگیرفت توش 2گیگ فیلم بود:|

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بعضی از افرادی که آیپد خودشون رو میفروشند توی قسمتی از تنظیمات که مشخصات رو زده، سریال نامبر رو سانسور و خطی خطی می کنند /:)
چرا اون وقت؟ :d

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
بعضی از افرادی که آیپد خودشون رو میفروشند توی قسمتی از تنظیمات که مشخصات رو زده، سریال نامبر رو سانسور و خطی خطی می کنند /:)
چرا اون وقت؟ :d

با قوانین جمهوری اسلامی مغایرت نداره:d فکر کنم با سریالش میشه رفت تو سایت خود اپل یه کارایی کرد.
-------------------------------
اقا ایفون 5 به نظرتون تا چه مدت میتونه ورزن iOS آپدیت بشه؟! تا 3 4 سال هست به نظرتون؟!

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
با قوانین جمهوری اسلامی مغایرت نداره:d فکر کنم با سریالش میشه رفت تو سایت خود اپل یه کارایی کرد.
-------------------------------
اقا ایفون 5 به نظرتون تا چه مدت میتونه ورزن iOS آپدیت بشه؟! تا 3 4 سال هست به نظرتون؟!
تا 3 سال که آره ولی 4 سالو معلوم نیست شاید بده شایدم نه

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان یه سوال خیلی خیلی مهم دارم.لطفا اونایی که تست کردن یا اطلاعات دقیق دارن جواب بدن؟
من میخوام آیپد ایر بخرم ولی پولم به نسخه 32 نمیرسه؟
حالا سوالم؟
اگه 16 بگیرم میتونم کابل otg بهش وصل کنم و راحت استفاده کنم از هارد و فلش؟
و اینکه فقط و فقط بخاطر gps باید سیمکارتخور بگیرم یا راهی هست که بشه از نسخه بدون سیمکارت واسه gps استفاده کنم؟
چون مسافرت میرم واسم مهمه و اینکه شنیدم اپل تو نسخه وایفای خالیش چیپ gps نمیزاره که اگه اینطوری باشه و راهی نداشته باشه واقعا ... )x)x)x

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان یه سوال خیلی خیلی مهم دارم.لطفا اونایی که تست کردن یا اطلاعات دقیق دارن جواب بدن؟
من میخوام آیپد ایر بخرم ولی پولم به نسخه 32 نمیرسه؟
حالا سوالم؟
اگه 16 بگیرم میتونم کابل otg بهش وصل کنم و راحت استفاده کنم از هارد و فلش؟
و اینکه فقط و فقط بخاطر gps باید سیمکارتخور بگیرم یا راهی هست که بشه از نسخه بدون سیمکارت واسه gps استفاده کنم؟
چون مسافرت میرم واسم مهمه و اینکه شنیدم اپل تو نسخه وایفای خالیش چیپ gps نمیزاره که اگه اینطوری باشه و راهی نداشته باشه واقعا ... )x)x)x

به هیچ وجه کابل OTG نمیتونی وصل کنی، هیچ گونه حافظه خارجی نمیتونی وصل کنی .
در نسخه وای فای شما اگه دستگاه رو به وای فای وصل کنید
میتونید از مپ استفاده کنید( با دقتی کم تر از نسخه 4G)

تنها راه شما اینه که روی گوشی خودتون یه سیمکارت رایتل بگیرید و از طریق WiFi Hotsp*t اینترنت رو با آیپد share کنید. که اون هم باز کمبود نبود چیپ GPS رو جبران نمیکنه .

Sent from my iPhone 5s

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
پس یعنی باید به مینی2 16 فورجی قناعت کنم.
حافظش واسه فیلم دیدن و بازیای هنری کم نیست؟
بازی سنگین نمیخوام باش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر