تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اصلا تاریخ مورد نظر من نیست ! ببین اونجا زده ساعت 7:29 یه دونه دیگه هم مال یه هفته پیشه شه ولی نیستن اینه جزو بکاپا !
خب یه بار با آخرین بکاپت ریستور کن ببین فایل های مورد نظرت توش هست یا نه!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نــچ ! نبود ! حالا راهی بلد نیستی که بشه کانتکتارو پیدا کردو دستی وارد کرد ؟! همچنین عکسارو ؟!
برای شماره ها که از عکس ها خیلی ضروری ترن از بکاپ های قدیمی تر استفاده کن.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
برای شماره ها که از عکس ها خیلی ضروری ترن از بکاپ های قدیمی تر استفاده کن.
بکاپای قدیمیتر خیلی قدیمیترن ! مال 3ماه پیش !!!

--------------------------------------------------

خب مشکل عکسا حل شد خدارو شکر قبلا کپی کرده بودم رو هارد !

حالا کانتکتا ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بکاپای قدیمیتر خیلی قدیمیترن ! مال 3ماه پیش !!!

--------------------------------------------------

خب مشکل عکسا حل شد خدارو شکر قبلا کپی کرده بودم رو هارد !

حالا کانتکتا ...
خب خدارو شکر!
برای کانکت ها هم اگر در بکاپ جدید چیزی نیومده چاره ای جز ذخیره از روی قدیمیتره نداری! شایدم داشته باشی و دوستان بتونن راهنمایی کنن اما من نمیدونم!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خب خدارو شکر!
برای کانکت ها هم اگر در بکاپ جدید چیزی نیومده چاره ای جز ذخیره از روی قدیمیتره نداری! شایدم داشته باشی و دوستان بتونن راهنمایی کنن اما من نمیدونم!
دارم قدیمیا رو ولی من از بکاپ قدیمی فقط کانتکتاش رو میخوام ! بقیشه چیزاش رو نمیخوام ! چیکار کنم ؟! بلاخره از هیچی بهتره !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دارم قدیمیا رو ولی من از بکاپ قدیمی فقط کانتکتاش رو میخوام ! بقیشه چیزاش رو نمیخوام ! چیکار کنم ؟! بلاخره از هیچی بهتره !
خب اگه از قدیمی ها فقط تماس هارو میخوای بکاپ بگیر دیگه!!! نکنه میخوای بگی توی قدیمیها هم تماس ها نیستن!؟؟!؟!؟ تماس هاشو نگه دار فیلم هایی که داری و ذخیره کردی توی کامپیوتر از توی آیفونت پاک کن!

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من می خوام برای یکی از دوستان آیپاد بخرم که فقط و فقط می خواد باهاش بازی کنه اونم نه هر بازی به درد نخوری،فقط بازی های خاص ios , به نظرتون با حجم 32 بگیره یا با حجم 8 ؟

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان، من می خام آیپد بگیرم که جای آیپاد ام رو بگیره همه جا هم با خودم ببرم، از اونجایی که می دونین همه جا فرهنگ این رو ندارن هی نگاه می کنن این حرفا... می خواسم ببینم که آیپد کاوری کیفی چیری نداره؟؟؟؟ اگه داره میشه عکس هاشو بزارین مرسی

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من می خوام برای یکی از دوستان آیپاد بخرم که فقط و فقط می خواد باهاش بازی کنه اونم نه هر بازی به درد نخوری،فقط بازی های خاص ios , به نظرتون با حجم 32 بگیره یا با حجم 8 ؟

یکی هم جواب من بده لطفا

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,683
نام
iMAN
خوب دوست عزیز خودت میگی بازی های خاص ، معلومه این جور بازی ها حجمشون تا 700 مگ و این جدیدیا تا 1.5 گیگ هم میره ...! معلومه بره 16 یا 32 بگیره به نفعشه...!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام دوستان، من می خام آیپد بگیرم که جای آیپاد ام رو بگیره همه جا هم با خودم ببرم، از اونجایی که می دونین همه جا فرهنگ این رو ندارن هی نگاه می کنن این حرفا... می خواسم ببینم که آیپد کاوری کیفی چیری نداره؟؟؟؟ اگه داره میشه عکس هاشو بزارین مرسی
معلومه که داره از اسمارت کاور گرفته تا کیف های چرمی و نوت بوک ها که مثل دفتر برگه داره و آیپد درش جا میگیره

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام يكي از بچه ها يه آيفون ٣جي داره بعد از iso3 به ios4 با بيس باند 05.15.04 آپديت كرده الان ورژن ٤.٢.١ هست ، مشكلش اينه كه بعد آپديت نويگيشنش كار نميكنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر