تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
اینجا اگر گارانتی هم کنی فردا یه مشکل پیش بیاد مطمئن باش ازت دوباره پول می گیرن برای حل مشکل.
من iPhone 4 از UK گرفتم.از دستم خورد زمین مشکل Power پیدا کرد.اینجا بیش از 200 هزار تومن خرجش میشد.فرستادم UK خود اپل استور گفته بعد از بررسی مشخص میشه که یا تعمیر می کنیم برات به طور رایگان یا یک دونه نو میدیم بهتون...

مرسی از راهنمائیتون ، فقط من یک سوال دیگه داشتم اونم اینه که کلا درصد خرابی اپل چه طوره ؟ سریع خراب می شه ؟ اگر زیاد بازی کنی مشکل باطری پیدا می کنه ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مرسی از راهنمائیتون ، فقط من یک سوال دیگه داشتم اونم اینه که کلا درصد خرابی اپل چه طوره ؟ سریع خراب می شه ؟ اگر زیاد بازی کنی مشکل باطری پیدا می کنه ؟
درصد خرابی بسیار کمی داره! به ندرت پیش میاد برای باطری! درکل مطمئن باش راضیت میکنه.
بیخود برترین برند جهان نیست! ;)

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
درصد خرابی بسیار کمی داره! به ندرت پیش میاد برای باطری! درکل مطمئن باش راضیت میکنه.
بیخود برترین برند جهان نیست! ;)

ممنون ، یک سوال دیگه هم داشتم ، اونم اینه که آیپاد تاچ نسل چهارم 8 گیگ با آیپاد تاچ نسل چهارم 32و64 گیگ چه تفاوتی دارند ؟ کارائیشون فرق داره ؟ امکاناتشون متفاوته ؟ درکل اگر می شه یه توضیحی هم در این مورد می خواستم
:">

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ممنون ، یک سوال دیگه هم داشتم ، اونم اینه که آیپاد تاچ نسل چهارم 8 گیگ با آیپاد تاچ نسل چهارم 32و64 گیگ چه تفاوتی دارند ؟ کارائیشون فرق داره ؟ امکاناتشون متفاوته ؟ درکل اگر می شه یه توضیحی هم در این مورد می خواستم
:">
فرقشون ظرفیت هارد + قیمت

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سوال :
نحوه حذف کردن بکاپ هایی که iTunes میگیره ، چگونه است ؟
علی جان اینکارو بکن:
آیتونز رو باز کن (لازم هم نیست دستگاهتو وصل کنی)
بعد
Edit
و بعد
Preferences.
روی دیوایس کلیک کن
حالا بکاپ هاتو میبینی و روش کلیک کن و اون پایین دلیت رو بزن! ;)
سوالی مشکلی بود در خدمتم.
;)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب دوستان یکی دیگه از بچه ها یه مشکلی داشت توی پیام خصوصی گفت منم اینجا نقل قول میکنم چون برای همه حتی خودم که اوایل آیفون گرفتم این سوال هارو داشتم:

آقا سلام ببخشید بازم مزاحم شدم . میخواستم بدونم که اگه من ایفون 4 لاک رو آنلاک کنم ، میتونم به راحتی به ورژن های بالاتر آپدیت کنم یا نه ؟
و اینکه میشه یه آموزش با نرم افزار دیگه مثل Redsn0w قرار بدی؟ این دم آخری خیلی دو دل شدم شک دارم عجیب...! :(
برای دیدن فرم ویر و بیس باند در گوشی لاک باید در منوی اصلی در General کجا رو باید ببینیم؟؟؟ میخوام قبل از خرید ببینم که میشه آنلاک کرد یا نه .
پیشاپیش ممنون:)
خوب سوال اول جوابش خیر هست! آیفون 4 با بیس باند های 2.10.04 و 3.10.01 و 1.00.05 و 1.00.06 و 4.10.01 غیر قابل آنلاک شدن هستند! فقط اگه خریدی و دیدی بیس باندت 01.59.00 هست بدون که میتونی به آخرین ورژن که الان 4.3.3 هست بری و آنلاک کنی! این بیس باند هارو روی یه کاغذ یادداشت کن موقع خرید!

آموزش با ردسنو رو هم که گذاشتم! توی تاپیک جامع جیلبریک و آنلاک هست!

برای دیدن فرمور و بیس باند برین به منوی setting گوشی , سپسgeneral و about رو بزنید!
گزینه version همون ورژن فریمورتون هست و گزینه modem frimware هم همون بیس باندتون هست.
موفق باشین.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مسعود جان این بلوتوس رو چه طوری فعال کنم ؟؟ :)
versin:4.1

modem frimware:05.14.02

ممنون.

شما در Cydia سورس www.sinfuliphonerepo.com رو Add کن.بعد از داخل این سورس Celeste رو نصب کن.نصب که شد در صفحه اصلی گوشی قسمت بالای LCD رو لمس کن.منو SBSetting میاد.از اونجا این Celeste رو فعال کن :) ...

• Like
Reactions: kamil_ps3

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سورسی که کنسول عزیز معرفی کردن جز بهترین سورس های سایدیا هست.
بهترین برنامه هارو داره و به همه پیشنهاد میدم این سورس رو داشته باشین.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام
بچه ها شرمنده که پستم ربطی به تاپیک نداره اما جای دیگه ای رو برای سوال پرسیدن پیدا نکردم

بچه ها یه mp3 پلیر میخوام تا 100 هزار تومن . فقط برام کیفیت صداش مهمه
یه چیزی میخوام که همه جا همراهم باشه .
به نظرتون ایپاد شافل گزینه ی خوبیه ؟؟ من بخاطر اینکه شافل صفحه نمایش نداره نگرانم . میترسم موقع انتخاب اهنگ دچار مشکل بشم .
نظرتون چیه ؟

محصولات http://www.digikala.com/?Products=MusicPlayer&Product=MusicPlayer-Creative-Zen-X-FiStyle-8GBcreative چطورن ؟؟

خیلی ممنون>:d<:-*

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
بچه ها شرمنده که پستم ربطی به تاپیک نداره اما جای دیگه ای رو برای سوال پرسیدن پیدا نکردم

بچه ها یه mp3 پلیر میخوام تا 100 هزار تومن . فقط برام کیفیت صداش مهمه
یه چیزی میخوام که همه جا همراهم باشه .
به نظرتون ایپاد شافل گزینه ی خوبیه ؟؟ من بخاطر اینکه شافل صفحه نمایش نداره نگرانم . میترسم موقع انتخاب اهنگ دچار مشکل بشم .
نظرتون چیه ؟

محصولات creative چطورن ؟؟

خیلی ممنون>:d<:-*

شما iPod Nano 6G بگیر.اندازه همون آیپاد شافل هست صفحه نمایش لمسی هم داره :)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این apple peel ها همشون چینی هستن ، کار باهاشون خیلی آسون هست ؛
مزایا :
داشتن امکاناتی چون تلفن زدن ، اس ام اس دادن ، و ...
زیان ها :d :
سنگین شدن گوشی ، زشت شدن گوشی ، اسم شرکت سازنده خیلی گنده پشت آیپاد میافته (که شاید دوستات بهت بگم ، گوشی جدیده ؟!!!!!!!) ، ممکن هست تو ایران کار نکنه ، فقط فعلا (تا جایی که من میدونم) ، تا ورژن 4.2.1 iOS ساپورت میشه و ...
حال خودت میدونی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر