تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خیلی با 4.2.1 فرق داره ؟!
نه به اون صورت، فقط شاید به درد iPhone دارا بخوره واسه Personal Hotspot ـش. یه سری تغییراتی هم کرده که jailbreak از این به بعد سخت تر میشه...

من مجبور شدم آپدیتش کنم درست بشه، دیگه بالا نمیومد دستگاه! :D تقصیر منم نبود واقعا یهویی اینجوری شد. لعنتی نذاشت همون 4.2.1 رو restore کنم هی اون تیکه که verify میکنه فیرمور رو error میداد. مجبور شدم 4.3 رو بریزم تا درست بشه الان هم شدید اعصابم خورد میشه نگاش میکنم. :|

البته خیلی داغون شده بود؛ فکر نمیکردم دیگه درست بشه کلا! :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
نباید آپدیت میکردید باید restore میکردی ، اگه shsh گرفتید میتونید دوباره به 4.2.1 بازهم DownGrade کنید .

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه shsh گرفتید میتونید دوباره به 4.2.1 بازهم DownGrade کنید .
آره اینو بعدا فهمیدم :(
نباید آپدیت میکردید باید restore میکردی

راه دیگه ای نداشت؛ restore هم نمیشد! میخواستم ببرم گارانتی ـش حداقل عوضش کنن گفتم الان اون لوگوی Greenpoison رو میبینن پرتش میکنن تو صورتم! :D فقط همینجوری فکر کنم درست میشد.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان من چجوری میتونم برای آهنگ های روی آیپادم دکه روی کامپیوتر نیستن بگم که album art هاشون رو پیدا کنه؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
راه دیگه ای نداشت؛ restore هم نمیشد! میخواستم ببرم گارانتی ـش حداقل عوضش کنن گفتم الان اون لوگوی Greenpoison رو میبینن پرتش میکنن تو صورتم! :biggrin1: فقط همینجوری فکر کنم درست میشد.
برای چی ؟! مگه گارانتی ـش تو ایران نیست ؟ خوب تو ایران باید JailBreak کرد که ...!؟:d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان میخوام امروز فردا یه ipod 32 g لنز دار بگیرم . و باید بگم که قبلش واسه موزیک یه mp4 سونی داشتم که خیلی راضی بودم
ولی خوب به فنا رفت . البته کارایی دیگه ایپاد هم برام مهمه واسه همین میخوام بخرم میخواستم بدونم اگه یه هدفون در حد 100 تومن بخرم واسش پخش موزیکش راضی کننده هست واسه من که خیلی گوش میدم
تقریبا همه جا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
tnx

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان میخوام امروز فردا یه ipod 32 g لنز دار بگیرم . و باید بگم که قبلش واسه موزیک یه mp4 سونی داشتم که خیلی راضی بودم
ولی خوب به فنا رفت . البته کارایی دیگه ایپاد هم برام مهمه واسه همین میخوام بخرم میخواستم بدونم اگه یه هدفون در حد 100 تومن بخرم واسش پخش موزیکش راضی کننده هست واسه من که خیلی گوش میدم
tnx
ببخشید اسمش iPodـه ها ! :D برای همین کاراس ! ببین یه هدفون هست خیلی خیلی خوبه اون رو حتما بگیر با آیپاد هم سازگاری داره و بدردش میخوره !
image.php

این ـه !
فقط یه چیزی ! الان اصلا نگیر که قیمتا فضاییه فضایی ـه !:D

• Like
Reactions: Horror

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
برای چی ؟! مگه گارانتی ـش تو ایران نیست ؟ خوب تو ایران باید JailBreak کرد که ...!؟:d

نه آخه تو اون برگه گارانتی نوشته بود آسیب های سخت افزاری و نرم افزاری که توسط کاربر به دستگاه وارد بشه قبول نیست و یه همچین چیزایی... منم زنگ زدم گفتم اینجوری شده اولین چیزی که یارو پرسید گفت jailbreak کردی؟! منم تکذیب کردم! :D فکر نمیکنم عوضش ـم میکردن، احتمالا فوقش اونا هم همین آپدیتش میکردن.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
tnx
الان بهترین و به صرفه ترین پخش کننده موسیقی به نظر من اپل آیپاد هست و مدل ipod touch 4 که جدید و تازه تر از همه هست .
اگه شما فقط برای آهنگ میخوای یه ipod nano هم کارتو راه میندازه ولی اگه برای خود آیپاد میخوای میارزه ، بخر .
فقط یه سوال ازتون داشتم منظورتون از "لنزدار" چی بود ؟ همون دوربین دار منظورتون بود ؟
اگه آره ؛ تنها ipod ـی که دوربین داره همین نسل جدیدش یعنی 4g هست و آیپاد های قبلی دوربین ندارن .
======
درضمن یه پیشنهاد که البته خودتون هم قسط ـتون این هست ، زیر 32گیگ به هیچ وجه نگیرید چون فقط چند تا بازی و برنامه ـش میشه 15-16 گیگ و آهنگ و ویدئو هم که قصه ی مفصلی دارند !

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
tnx بچه ها

اقا با گارانتی به من گفت 395 . قیمت همینقده یا میخواد بندازه بهم ؟:d(مدل 32 gig همین جدیده)
و اینکه به نظرت بهتر نیست 64 بگیرم؟

در مورد هدفون باید بگم که میخوام از اینا باشه که میره تو گوش البته یه سونی پیدا کردم 105 تومن میگن عالیه

راستی هدفون هست صدایه دالبی رو پشتیبانی کنه ؟ یعنی فیلم میبینم دالبی واسم پخش کنه؟:-/

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
اقا با گارانتی به من گفت 395 . قیمت همینقده یا میخواد بندازه بهم ؟:d(مدل 32 gig همین جدیده)
و اینکه به نظرت بهتر نیست 64 بگیرم؟
قیمت با گارانتی مدل 4 با حجم 32گیگ من چند هفته پیش خریدم 370 و الان حدود 390 هست ، قیمت درست هست .
اگه واقعا قراره همه آهنگ های جهان رو بریزی ، 64بگیر ولی 32 هم خیلی خوبه .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا یه سوال فنی داشتم.تا یکی دو هفته ی دیگه می خوام از کانادا یه iphone 4 بگیرم.می خوام لاک فکتروی بگیرم.می خواستم بدونم چه قدر احتمال داره که اینجا انلاک نتونن بکنند.و اصولا چه مدل هاییش را با چه لاک هایی نمی تونن آنلاک کنند.
اضافه می کنم لاک اوپراتور rogers کانادا هست.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا یه سوال فنی داشتم.تا یکی دو هفته ی دیگه می خوام از کانادا یه iphone 4 بگیرم.می خوام لاک فکتروی بگیرم.می خواستم بدونم چه قدر احتمال داره که اینجا انلاک نتونن بکنند.و اصولا چه مدل هاییش را با چه لاک هایی نمی تونن آنلاک کنند.
کسی نبود بدونه؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad

اولا دوست من خرید آیفون ۴ لاک یک اشتباه خیلی خیلی بزرگ هست.
ثانیا آنلاک کردن آیفون ۴ بستگی به بیس باند آیفونتون داره که هکش اومده باشه یا نه که در نهایت بابد بیس باند گوشیتون رو تغییر بدید.

فعلا این بیس باندها رو مطمئن هستم که میتونید آنلاکشون کنید :

01.59.00
05.14.04

البته آنلاک بستی به نسخه iOS هم دارد.

ولی در کل دوست عزیز لاک نخر.

• Like
Reactions: Ἁlireza

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اولا دوست من خرید آیفون ۴ لاک یک اشتباه خیلی خیلی بزرگ هست.
ثانیا آنلاک کردن آیفون ۴ بستگی به بیس باند آیفونتون داره که هکش اومده باشه یا نه که در نهایت بابد بیس باند گوشیتون رو تغییر بدید.

فعلا این بیس باندها رو مطمئن هستم که میتونید آنلاکشون کنید :

01.59.00
05.14.04

البته آنلاک بستی به نسخه iOS هم دارد.

ولی در کل دوست عزیز لاک نخر.
ok
راستی iphone 4 آنلاک از خارج می دونید حدودا چه قدر می شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر