تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

دوستان کمک........به نظر شما ارزش داره که آدم آیفون 4 بگیره ؟؟؟؟؟؟؟........پدرم میخواست بگیره داداشم زیر آب زنی کرد و نمیدونم چی گفت که دیگه بابائه میگه نه :(........ارزشش رو داره نه ؟؟؟؟؟؟
جایی قسطی میدن ؟:d.......اگه کسی آشنا داره بهم بگه......2 الی 3 ماهه میدم.......

سوالت اند سوال بود خدا وکیلی :d
ببین نیازت چیه و آیا آیفون ۴ پاسخگوی نیازت هست یا نه !
برای بعضی ها که فقط از یک موبایل مکالمه و اس ام اس انتظار دارند یه ۱۱۰۰ هم کفایت میکنه برای بعضی ها هم آیفون ۴ هم با تمام قدرتی که داره بازم کمه ! ;) ببین کاری که میخوای باهاش بکنی ارزش بیش از یک میلیون خرج کردن داره یا نه ؟

بچه ها راه دیگه ای هست که بشه برنامه ها و آهنگ و کلیپ و ... رو با اون بریزیم رو iPhone ؟ من یه چیزایی در مورد PC suit شنیدم ... اگه میشه یکی با لینک دانلود توضیح بده !

----
اگه میشه طریقه ی اکتیو کردن FaceTime رو هم بگه یکی ! من هرکاری میکنم اکتیو نمیشه !

آخرین ویرایش:
بچه ها راه دیگه ای هست که بشه برنامه ها و آهنگ و کلیپ و ... رو با اون بریزیم رو iPhone ؟ من یه چیزایی در مورد PC suit شنیدم ... اگه میشه یکی با لینک دانلود توضیح بده !

----
اگه میشه طریقه ی اکتیو کردن FaceTime رو هم بگه یکی ! من هرکاری میکنم اکتیو نمیشه !

با پي سي سوييتش كار نكن !!
تك و توك باعث بروز مشكلاتي شده !
توي يه سري فروم خارجي من خوندم
مثل كرش كردن اسپرينگ بورد بعضي وقتا و كرك كردن نرم افزارا و غيره !!
دنبالش نرو

فيس تايمم توي 4.2.1 نميدونم چطوريه
اما توي 4.3 يه گزينه ي اختصاصي براش اضافه شده !

• Like
Reactions: Ἁlireza
باهاش میشه از طریق اینترنت مکالمه ی تصویری کرد و شماره ی تلفنتو بین کسایی که iPhone دارن شیر میکنه !
با سرعت وایرلس 128 میشه این کار رو کرد تو 4.2.1 جیلبریک شده ؟:biggrin1:

دوستان من چطور ميتونم بعد از ريستور تمام اهنگ ها و ويديو هام رو برگردونم چون كه با بكاب برگشته نميشن.
وقتی ریستور میکنی اون بکاپ نرم افزارهای اورجینال یا free و Contacts , notes و امثال اینارو برمیگردونه و برنامه های کرک شده ، بازی ها ، و تمام فایل هات پاک شده .

• Like
Reactions: Noirique and Farh@d
دوستان من چطور ميتونم بعد از ريستور تمام اهنگ ها و ويديو هام رو برگردونم چون كه با بكاب برگشته نميشن.

تنها زماني ميتوني فيلم ها و عكس ها و اهنگاتو برگردوني كه توي سورس ايتيونز محلشون رو قرار بدي و مستقيما سينك كني كه هميشه اهنگاو عكسا و كليپاتو از اونجا روي گوشي لود كنه ;)

• Like
Reactions: hosein me
هیچ مشکلی نه تو سایت فارسی نه تو هیچ سایت ئیگه ای نداری !!!:d
فارسی ساز هم اصلا لازم نیست
یه سوال از خودت حسین ! :دی این پست من رو از کجا آوردی ؟! :دی این پست ماله قبل از اینه که من بخوام iPhone بگیرم ! :دی

post_old.gif
26-04-2010, 11:44 PM

• Like
Reactions: koorosh sh
سلام دوستان من می خوام ایپاد تاچ ۴ بگیریم می خواستم بپرسم بهترین مکان برای تهیه کجاست ؟و یکم اگه میشه درباره جیلبریک کردنش توضیح بدید و بگید که ایا خودم میتونم ای کارو انجام بدم و ایا ریسک داره ؟ ممنون

سلام دوستان من می خوام ایپاد تاچ ۴ بگیریم می خواستم بپرسم بهترین مکان برای تهیه کجاست ؟و یکم اگه میشه درباره جیلبریک کردنش توضیح بدید و بگید که ایا خودم میتونم ای کارو انجام بدم و ایا ریسک داره ؟ ممنون

اگر تهراني برو پاساژ پايتخت
درباره ي جيلبريك كردنش چه توضيحي ميخواي؟
قابليت كپي خور كردن ايپاد هست جيلبريك

خودت ميتوني انجام بدي. هيچ ريسكي هم نداره

اگه تهرانی هم میتونی بری علاءالدین هم میتونی بری پایتخت .
=====
اگه تاحالا جیلریک نکردی بهتره بدی جیلبریک کنند و تو ببینی چجوری هست تا خطرش بیاد پایین (در حالی که خیلی خطر نداره)
با جیلبریک کردن میتونی برنامه و بازی های کپی رو نصب و استفاده کنی ،
در کل جیلبریک کردن کار آسونی هست اما از قدیم میگند :
معما حل شود ، آسان شود

• Like
Reactions: koorosh sh

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or