تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

به همین خاطر اپل و ایتونز برنامه بالا رو داده دیگه ...
بلوتوث در اپل به صورت فابریک برای headset و ... هست...

آقا ميشه يکی بگه که من ميتونم تو مکه آيفون آنلاک فکتری پيدا کنم يا نه؟
اگه آره از کجا ؟

گير اوردن كه ميشه
اما جاشو ديگه نميدونم
نرفتم تا حالا :d

ببخشيد...من منظورم لاک فکتری هست:">.....
اگه کسی بتونه کمک کنه من خيلی ممنون ميشم......خيلی خيلی ممنون ميشم:-*
حتی اگه کسی بتونه راهنمايی کنه که اصلاً کجا بايد بگردم تا بتونم آدرسی پيدا کنم هم خوبه#:-s

آقا کمک..............من Iphone 3g دارم بعد یه ماه دست برادرم بود الان که ازش گرفتم متلاشی شده........تنها چیزیش که داره اذیتم میکنه اینه که هنگ میکنه هی......مثلا میخوام برم تو Settings 5 ثانیه طول میده تا باز کنه.........بهش گفتم گفت دادم ورژن رو بردن بالا هنگ کرده.....مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟ الان ورژن 4.0 هستش:(.......کمک کنید این هنگیشو بردارم.....

دوستان یه سوال الان تمام برنامه ها و بازی هایی که روی ایپاد 4g اجرا می شن روی ایپاد 3g هم اجرا میشن؟ می خوام ببینم الان اگه ایپاد تاچ بخرم اگر نسل بعدی اومد می شه بازی ها و برنامه های نسل بعدی رو هم روی ایپاد فعلی ریخت یا نه تاریخ مصرفش تموم میشه.

آقا کمک..............من Iphone 3g دارم بعد یه ماه دست برادرم بود الان که ازش گرفتم متلاشی شده........تنها چیزیش که داره اذیتم میکنه اینه که هنگ میکنه هی......مثلا میخوام برم تو Settings 5 ثانیه طول میده تا باز کنه.........بهش گفتم گفت دادم ورژن رو بردن بالا هنگ کرده.....مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟ الان ورژن 4.0 هستش:(.......کمک کنید این هنگیشو بردارم.....

دوست عزيز نگراني شما بي مورد هست !!
ايفون هاي 3جي نبايد بالاتر از 3.1.3 اپگريد بشن !!
چون به مشكل كندي سرعت بر ميخوردن !!
البته يك مقدار كوچيكي توي 4.0 به بعد اين مشكل حل شده اما بهترين كار اينه كه شما به 3.1.3 داونگريدش كنيد

دوستان یه سوال الان تمام برنامه ها و بازی هایی که روی ایپاد 4g اجرا می شن روی ایپاد 3g هم اجرا میشن؟ می خوام ببینم الان اگه ایپاد تاچ بخرم اگر نسل بعدی اومد می شه بازی ها و برنامه های نسل بعدی رو هم روی ایپاد فعلی ریخت یا نه تاریخ مصرفش تموم میشه.

الان تقريبا نسل 3 ميتونه 80% بازي هاي نسل 4 رو پوشش بده !!
اما هنوز نسل 4 از تمام قدرتش نتونستن استفاده كنن شركت ها
اما اگر بخوان براي انحصار نسل 4 بزنن، نه نسل 3 زورش نميرسه اجرا كنه

يكي از محاسن نسل 4 صفحه ي 3d اين گوشي هست كه نسل 3 بي بهره هست از اين خاصيت درزمينه ي بازي ها

دوست عزیز من برنامه itunes رو ریختم(و البته اکانت هم ساختم) ولی بازم وقتیکه گوشی رو با usbوصل میکنم بازم گوشیرو نمیشناسه کامپیوترم موقعی که گزینه h tunesگوشی رو میزنم مینویسه:
cannot connect to the itunes store(you must connect to a wi fi or cellular data network to access the itunes store
اصلا اینwi fi چی هست؟
الان چیکار باید بکنم که بتونم گوشیرو به pcوصل کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or