تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
یکی دوتا سوال داشتم
itouch 3g از طریق پورت usb شارژ میشه؟ یعنی میشه با کابل usb اونو زد به جایی تا شارژ بشه یا حتما باید شارژ رو خرید؟
الان این مشکلی که نباید آیفون 3g رو خاموش کرد روی itouch هم وجود داره؟
ممنون

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
یکی دوتا سوال داشتم
itouch 3g از طریق پورت usb شارژ میشه؟ یعنی میشه با کابل usb اونو زد به جایی تا شارژ بشه یا حتما باید شارژ رو خرید؟
الان این مشکلی که نباید آیفون 3g رو خاموش کرد روی itouch هم وجود داره؟
ممنون

بله،از طریق کابل usb خودش،میتونید شارژش کنید.
اگر خاموش کنید دوباره باید جیلبریک کنید.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
آره تمام برنامه و بازیها آیفون به آیپادتاچ میخوره.
البته مثلاً اگه یه برنامه باشه واسه دوربین خوب معلومه که با آیپاد کارساز نیست!یا مثلاً در مورد sms!
:biggrin1:

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان لطفا کمک کنید یه سوال خیلی خیلی مهم دارم :
میخواستم بدونم سریال نامبر همه آیپاد های 16 گیگ با هم یکی هستن ؟ (آیپاد من چند وقت پیش گم شد بعد من سریال نامبر رو برداشتم بعد دیروز خونه دوستم بودم دیدم سریال نامبرش با مال من یکیه !!!!! اما اون گفت سریال نامبر همه آیپاد های 16 گیگ با هم یکی هست ) این حرف صحت داره یا نه ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
fifi میگم بپا نپیچیده باشه!یا بهتره بگم- به گم شدن گوشیت کمک نکرده باشه!اگه قرار بود یکی باشه که دیگه شماره براشون نمیزدن دوسته عزیز!

دوستان قیمته ایپاد تاچه 8 و 16 گیگ چنده؟؟؟؟ممنون

PµήЇЅнёҐ

کاربر سایت
Sep 7, 2009
28
سلام
بچه ها من همین دیروز ipod touch گرفتم 2 تا سوال دارم
1- از کجا بفهمم ipod من 3g هست یا 32G) 2g :((
2-وقتی برنامه ای می خوام بریزم ارورر[LTR]0*E8008001[/LTR]:((می ده مشکل چیه ؟
ممنون

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
fifi میگم بپا نپیچیده باشه!یا بهتره بگم- به گم شدن گوشیت کمک نکرده باشه!اگه قرار بود یکی باشه که دیگه شماره براشون نمیزدن دوسته عزیز!

دوستان قیمته ایپاد تاچه 8 و 16 گیگ چنده؟؟؟؟ممنون

16 هم مگه داره ؟ من که ندیدم :D

8 -------> 230

32---------> 320

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
سلام من یک iphone 2g دارم که دیروز با itunes نسخه ی 3.1.2 رو دانلود و نصب کردم بعد iphone عکس usb و itunes رو انداخت که توی itunes نوشته بود سیم کارتتون غیر قانونیه و iphone هم فقط تماس ضروری رو میگیره. لطفا" فوری راهنمایی کنید.

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
آقا من یه ipod 8gig گرفتم نمیدونم 3g یا 2g ? تازه با ای تیونز نمیتونم چیزی توش بریزم. play list میسازم اما تو دستگاه چیزی نمیاد وقتی هم میرم تو قسمت موزیک یا ویدئو اون گزینه های پایین عمل نمیکنن. اون کارایی که برای جیلبریک کردن iphone آموزش دادن با ipod یکیه؟ لطفا یه راهنمایی مشتی بکنین

black.bird

کاربر سایت
May 5, 2010
6
سلام.من 2تا سوال داشتم: :d
1.وقتی میخوام با ipod از itunes یا app store چیزی دانلود کنم میگه:eroor 1009:your request can not be process باید چه کار کنم؟اشکم رو در آورده:((

2.فریم ور من 3.13 . جیل بریک میشه؟

ممنون>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر