تمامی کنسول ها در برابر iPad جدید کم آوردند!

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من كه به شخصه ديگه حاضر نيستم يه ديوايس ـه ديگه بگيرم واسه 4 تا بازی و برنامه كه نهايت استفادم هم ازش واسه مسنجر ـه و سال بعد ـش تو كف نسل جديد ـش باشم و 1 تومن ديگه بخوام پياده شم...
بالا بياد،‌ پايين بياد هيچ وقت يه كنسول رو نميتونيد با يه تبلت يا اسمارت فون مقايسه كنيد و يا بالعكس!
درضمن Mass Effectـی كه واسه iOS اومده و شما بهش ميگيد Mass Effect 3 يه نسخه اسپين آف ـه كه به هيج وجه نميشه حتی با Mass Effect 1 مقايسـش كرد چه برسه نسخه سوم!‌
u right bro, i surrender :silenced:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
چی تبلیغات دوست من.
EA Games بیشترین تعداد بازی های ساخته شده برای یک پلتفرمو روی iOS داره کافیه Store رو ببینید. همین چند روز پیش هم بازی کامل Mass Effect 3 رو براش رلیز کرد. همونی که روی PS3 داری بازی می کنی ;)
چون بحث قدیمی هست چند تا تصویر از نسخه های قبلی Infinity Blade می گذارم یه سر به این تاپیک بزن http://forum.bazicenter.com/thread51765/
خب ببین دوست عزیز;)
نکته اول:شما الان میگی قدرت این تبلت از ps3 بیشتره؟با این دلیل که رمش بیشتره!!!
از قدرت پردازنده ی cell ps3 خبر دارین؟این کنسول بازی رو تو یه ال ای دی 40 اینچ full hd 3d بالا میاره اونوقت شما با این تبلت مقایسه میکنی!!!
معماری و ساختمان و سیستم عامل کنسول ها کلا متفاوت طوری که یه بازی که از کنسول ها پورت میشه واسه pc حدود 8-9 برابر یه کنسول باید رم داشته باشه تا بتونه تو اون کیفیت بازی رو بالا بیاره
l,a,noire حدود 7-8 گیگ رم می خواد واسه pc تا با کیفیت بازی بشه اما همین بازی تو ایکس باکس با 256 مگ رم بازی میشه;)
--------------------
نکته دوم:
با این اوصاف ps vita که خیلی قوی تر از این تبلت هست!!!!:-/از همه جهت!!
حتی صفحه...مقایسه که کردن صفحه اش از آیفون 4s بهتره!!!
-------------------
نکته بعدی هم این که به نظر شما یه شرکت بازی ساز میاد واسه کنسول های دستی نینتندو یا سونی بازی بسازه که هر بازیش 50 برابر یه بازی ios قیمت داره :-/در ضمن 2 غول صنعت بازی سونی و نینتندو اونا رو ساپورت میکنن یا ios???
اگه یه نگاه بکنین میبین تمام شرکت های بازی سازی می خوان بهترین بازی هاشونو واسه 3ds و ps vita بدن!
از رزیدت اویل برای 3ds گرفته تا assasian و کیلزون و gta و cod و .... برای ویتا...و هر روز به این لیست اضافه میشه
----------------
درسته که این تبلت قدرتمند ولی دیگه اینو با یه کنسول بازی مقایسه نکنین چون هیچ حرفی جلوی کنسول های بازی نداره و جماعت گیمر سمتش نمیرن در دنیا

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
عنوان تاپیک رو یکی لطف کنه به : نمایش قدرت iPad تغییر بده
از پردازنده ۸ هسته ای PS3 هم خبر دارم دوست عزیز پس امیدوارم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه (مقایسه با کنسول) که هی باید پاسخگو باشم. اون موقع که من تاپیکو ارسال کردم هنوز سایت اپل اپدیت نشده بود پس اگه در برخی موارد اشتباه کردم عذر می خوام.
اما بازم iPad توی Portables تکه :d تازه نه این iPad بلکه قبلیش ;)

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
به نظر من اینکه بگیم کنسول ها کم اوردند درست نیست. مثل این میمونه که با 7 الی 8 سال اختلاف شرکت ها بیان یه کنسول بدن و ما بگیم آی پد جدید در برابر کنسول ها کم اورد!!!

واقعا اون دوران گذشت که یه سی پی یو یا کارت گرافیک میخریدی تا چند سال رند بازار بودن.

از یه طرف هم خب مشخصات دستگاه رو که میبینیم و برچسب قیمتی که روش زدن این امیدواری رو میده که بشه گفت حدود قیمت کنسول های اینده هم تو همون رنج 500 دلار در زمان معرفی خواهد چرخید.

ولی اگر بحث بازی در میون باشه خب تا اینجا بازی هایی که روی دستگاه های اپل و اندروید بازی کردم همه ارکید بودن حتی روی آی پد یک هم اینگونه بوده و ترجیح میدم که سایر بازی ها رو کنسول باشه یا اگر امکانش فراهم بود رو پی سی.

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
Mar 28, 2008
59
نام
روح الله
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز...

در اینکه آی پد جدید قدرت سخت افزاری بالایی در اجرای بازی ها داره شکی نیست! این رو هم در نظر بگیرید که اپل تجربه خوبی در هماهنگی و بهینه سازی سخت افزار+نرم افزار داره.

برای نمونه بازی زیر رو دقت کنید که در چه شرایطی بر روی آی پد جدید اجرا میشود!

Exclusive features for the new third-generation iPad
Full 2048-by-1536 Retina support with 4x anti-aliasing

screenshot1_1331861941_f157cd45426534faedc4f30d4f4373a6.jpg

screenshot0_1331861941_6f3f5a56ef368cb5636efdbbca69f3de.jpg

یا بازی EPOCH که برای آی پد جدید بهینه شده واقعا نوید بازی هایی با گرافیک بالا رو در آینده میده!

mza_3440442549320192572.480x480-75.jpg

mzl.owvnzgii.320x480-75.jpg

به هر حال هر دیوایسی جایگاه خودش را دارد و هیچکسی حاضر نمیشود از بازی مثل Uncharted بر روی Vita بگذرد!

در پناه حق تعالی باشید

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
فعلا که رزولیشنش از ps3 و xbox بیشتره و این برای یه تبلت مثل یه رویا میمونه :d
گرافیکش شاخ شاخم باشه بازم واسه بازی توصیه نمیشه .

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
درود يه دو روز هست ايپد جديد گرفتم همه چي عاليه مخصوصا صفحه تصويرش ولي خوب براي بازي بايد يه كم صبر كرد تا بازي هاي بيشتري براي ايپد جديد بياد البته بازي هاي ايپد كه تا الان اومده رو اينم بدون مشكل اجرا ميشه مثلا prince of persia classic hd رو امروز خريدم از app store راحت هم اجرا شد ولي خوب پايين بودن رزولوشن بازي تابلو بود ولي بازم عاليه

آخرین ویرایش:

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
Mar 28, 2008
59
نام
روح الله
فعلا که رزولیشنش از ps3 و xbox بیشتره و این برای یه تبلت مثل یه رویا میمونه :d
گرافیکش شاخ شاخم باشه بازم واسه بازی توصیه نمیشه .

سلام...

خودم هر دو نسخه قبلی آی پد رو داشتم...وقتی همین چند روز پیش آی پد جدید رو خریدم تا 3 شب توهم رزولوشن گرفته بودم:)) :d

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
بابا هنوز عرق ايبد٢خشك نشده سه شو داده بيرون.من هنوز تو نرم أفزاراى ٢موندم.واقعا سابورت نرم افزارى بالايي داره شركت ابل ولي بأيد قبول كنيم كه أبيد واسه بازي ساخته نشده و كاراي مهمتري هست كه بأيد باهاش انجام داد

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
واقعا سخت افزار قوي رو توي همچين دستگاهي درك نمي كنم، من بخوام درست عكاسي و فيلمبرداري كنم از دوربينم استفاده مي كنم، براي كار تخصصي از PC و اگر بخوام پرتابل باشه از لپ تاپ، اگه بخوام بازي كنم با كنسول يا PC بازي و براي پرتابل هم 250 دلار ويتا رو مي گيرم كه بازي هاي iPod جلوي بازي هاي ويتا جكي بيش نيستند! تازه امكانات كراس پلتفرمش با PS3 كه هيچي! در نهايت تو ايران كاربردش فقط پز دادن مي شه و بقيه امكاناتشم كه موارد خاص دانشگاهي و پژوهشي هست اصلا تو كشورمون استفاده نمي شه! دوستان زياد جو گير نشن. كمپاني ها فقط ماهارو گول مي زنن تا وسايلي كه نياز نداريمو با پولي كه نداريم بخيريم.
خب استاد بخوایی جایی بری pc رو میندازی زیر بغل و یه دوربین حرفه ای Canon و یه کنسول دستی میبری؟!
واقعا انقدر درکش سخته که این وسیله رو ساختن تا کارها راحتتر پیش بره حالا چون شما سر در نمیاری و به کارت نمیاد دلیل نمیشه دزدی و جیب بری اپل باشه که!
عنوان این خبر واقعا چرت چون به نظر منم هیچوقت Ipad ها از کنسول ها(!) بهتر نمیتونن باشن! اما اینی که شما گفتی واقعا مثل یه جک بود!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شاید آیپد چند نسل بعد تازه بتونه گیمی شبیه به آنچارتد PS3 اجرا کنه ولی نیو آیپد عمرا! حتی جلوی ویتا هم کم میاره چه برسه به PS3
اینا همش تبلیغات و حرف مفته. اپیک که گنده اشون بوده و خیلی حرف های بزرگ زده بود وقتی باهاشون مصاحبه می کنن که این حرفی که گفته شد آیپد دو برابر کنسول های امروزی قدرت داره چیه؟ خیلی ساده میگه منظور رزلوشن بود نه قدرت سخت افزاری! تمامی تبلیغات اپل هم سر همین رزولوشن هست . حتی اسم آیپد جدید هم مشخصه که این با شماره قبلی چندان تفاوتی نداره اگه داشت مطمئن باشید اسمش آیپد 3 بود نه نیو آیپد

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
مرسی خندیدیم.حتی اگر گرافیک نزدیک به کنسول ها را هم ارائه کنه (که اصلا نمی تونه) کسی هست که بازی کردن با دسته های کنسول را به صفجه لمسی یک تبلت ترجیح بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر