تمامی کنسول ها در برابر iPad جدید کم آوردند!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
فن های اپل همیشه باعث تاسف تعجب و خنده من میشن.خوش باشین اقا با اپل یا همون خداتون....ایپد جدید هم فوق العادست مخصوصا صحفش

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
یکی نیست این تاپیکو پاک کنه؟ حالا اگه بازارچه بود ۱ ثانیه هم طول نمی کشیدا...
--
یه مشت یولید ;) تا صبح بشین زرتو پرت کن

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
  • پردازنده گرافیکی 12 هسته ای tegra 3 شرکت NVIDIA
  • RAM بیشتر از PS3 و XBOX360
  • رزولوشن صفحه FULL HD
  • سیستم عامل iOS 5.1
  • قیمت : 32GB is $599 and 64GBis $699

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اگر قرار به بازی کردن باشه، من ترجیح میدم با همین کنسولها که برای همچین کاری ساخته شده بازی کنم نه با گوشی همراه و تبلت
گوشی همراه کارش یه چیز دیگست و تبلت برای یه کار دیگه نه بازی کردن
تازه ترجیح میدم شارژ دستگاه رو حفظ کنم تا اینکه با بازی کردن رس باتری رو بکشم، گوشی باید همیشه در دسترسی باشه نه اینکه به خاطر بازی کردن باتریش تموم بشه
تبلت هم در کمترین مورد استفاده میخوام به عنوان جایگرین Desktop و Notebook در مواقعی که در حال حرکت و جابه جایی هستم همین کارها رو انجام بده نه باتریش تموم بشه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
مسلما هیچکس ipad 3 رو به xbox360 ترجیح نمیده
این کنسول از نظر قدرت با ps3 مقایسه شده ، از نظر بازی کردن باید با کنسول های همراه یعنی ps vita مقایسه بشه

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
مثل اینکه یه سری از دوستان یادشون رفته که iPad و iPhone به خاطر چند رسانه ای بودنش تونستن به شهرت برسن
حالا دارن به جای اینکه قابلیت هاشو زیاد کنن (مثل استفاده از USB و ...) دارن فقط قدرتشو زیاد میکنن !
واقعا نمیفهمم این کارشون یعنی چی !
حداقل دلم خوشه که دوباره حاظر نیستم کلی پول اضافه بدم و iPad امو با iPad جدید عوض کنم !

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
چون رزولوشنش بالاتر فک کردین قدرت بالاتری داره
نه عزیز باید ببینی می تونه اندازه یه ps3 تو این رزولوشن اندازه یه بازی مث آنچارتد 3 6 ضلعی پردازش کنه یا نه که مطمئن باش نمی تونه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
  • پردازنده گرافیکی 12 هسته ای tegra 3 شرکت NVIDIA
  • RAM بیشتر از PS3 و XBOX360
  • رزولوشن صفحه FULL HD
  • سیستم عامل iOS 5.1
  • قیمت : 32GB is $599 and 64GBis $699
خیلی باحاله این حرفت=))=))
دوستان همین جوری یه چیز نگین!!!
همین بازیه ps3 و ایکس باکس که واسه pc پورت میشه حداقل 4 گیگ رم می خواد اون وقت شما رم ps3 رو با این تبلت مقایسه میکنین!!:))
l.a.noire واسه pc رو که خبر دارین چند گیگ رم میخواد که؟؟
واقعا تعجب کردم وقتی دیدم یه تبلت رو با ps3 با اون قدرت سخت افزاری که full hd 3d بازی میکنه مقایسه شده
محض اطلاع تبلت جدید اپل از ps vita با سی پی یو 4 هسته ای 2 گیگاهرتزی هنوز خیلی عقبه اون وقت میاین با ps3 مقایسه میکنین:d
در مورد رزولوشن هم این فقط یه حرکت تبلیغاتیه ;)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
البته نمی خواستم تاپیک به خاطر بی احترامی که به من شد ادامه پیدا کنه اما...
دوست عزیز دیروز اینو Epic Games در حین نمایش Infinity Blade Dungeons گفت که رمش از 360 و PS3 بیشتره و Namco هم گفت "این گرافیکی کنسولی است"

این هم یک تصویر از بازی

Infinity-Blade-Dungeons-Reveal.jpg

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
البته نمی خواستم تاپیک به خاطر بی احترامی که به من شد ادامه پیدا کنه اما...
دوست عزیز دیروز اینو Epic Games در حین نمایش Infinity Blade Dungeons گفت که رمش از 360 و PS3 بیشتره و Namco هم گفت "این گرافیکی کنسولی است"

این هم یک تصویر از بازی
اینها فقط تبلیغاتیه:dبه نظر من!!!!
اما نکته دوم اینه که چه بازی هایی می خوان از قدرت این تبلت استفاده کنن؟]چه بازی هایی واسش در راه هستن؟؟;)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اینها فقط تبلیغاتیه:dبه نظر من!!!!
اما نکته دوم اینه که چه بازی هایی می خوان از قدرت این تبلت استفاده کنن؟]چه بازی هایی واسش در راه هستن؟؟;)
چی تبلیغات دوست من.
EA Games بیشترین تعداد بازی های ساخته شده برای یک پلتفرمو روی iOS داره کافیه Store رو ببینید. همین چند روز پیش هم بازی کامل Mass Effect 3 رو براش رلیز کرد. همونی که روی PS3 داری بازی می کنی ;)
چون بحث قدیمی هست چند تا تصویر از نسخه های قبلی Infinity Blade می گذارم یه سر به این تاپیک بزن http://forum.bazicenter.com/thread51765/

این هم به نقل از Wikipedia :
Infinity Blade was the fastest-grossing app in the history of iOS, selling US$1.6 million in four days

i13757_InfinityBladeimg2.jpg

infinity-blade-ii-06.jpg

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من كه به شخصه ديگه حاضر نيستم يه ديوايس ـه ديگه بگيرم واسه 4 تا بازی و برنامه كه نهايت استفادم هم ازش واسه مسنجر ـه و سال بعد ـش تو كف نسل جديد ـش باشم و 1 تومن ديگه بخوام پياده شم...
بالا بياد،‌ پايين بياد هيچ وقت يه كنسول رو نميتونيد با يه تبلت يا اسمارت فون مقايسه كنيد و يا بالعكس!
درضمن Mass Effectـی كه واسه iOS اومده و شما بهش ميگيد Mass Effect 3 يه نسخه اسپين آف ـه كه به هيج وجه نميشه حتی با Mass Effect 1 مقايسـش كرد چه برسه نسخه سوم!‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر