تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
دوستان کسی میدونه خرید از بانه ایا مطمئن هست یا خیر ؟ چند درصد فرق قیمت داره با جاهای دیگه ؟
ببین بستگی داره بخوای چه سایزی بخوای؟؟تو سایز ۴۰ و ۴۰ به بالا دستت خیلی بازه ولی اگه ۳۲ میخوای مثه من دست خالی بر میگردی.
اختلاف قیمتا نسبت به نمایندگی زیاده .

---------- نوشته در 08:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 AM ارسال شده بود ----------

6960 هم input lag داره بالای 50 میلی ثانیه
ای خدا من چیکار کنم پس؟؟از یه طرف نمی تونم از کنتراست بالای LEDبگذرم و از یه طرفم شما میگید Input lagداره:((

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
عزیز کنتراست بالای led و lcd تو سامسونگ و سونی هیچ فرقی نداره. گول تبلیغا رو نخور. اون led که کنتراستش زیاده به قیمت شما نمیخوره. همین 585 و LK450 و bx420 همگی تلویزیون های بسیار خوبی هستند

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
عزیز کنتراست بالای led و lcd تو سامسونگ و سونی هیچ فرقی نداره. گول تبلیغا رو نخور. اون led که کنتراستش زیاده به قیمت شما نمیخوره. همین 585 و LK450 و bx420 همگی تلویزیون های بسیار خوبی هستند
آقا مرسی از راهنمایی هاتون فک کنم همون BX420 رو بخرم!!

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 PM ارسال شده بود ----------

ممنون . میتونی درصدی از تفاوت قیمت رو به من بگی ؟ توی 40 به بالا ؟ ایا قابل اطمینان هست خرید از اونجا ؟
ببینین مثلا یه Ex720 سونی ۳۲ اینچ رو اونجا میشه نهایتا با ۸۵۰ تومن خرید ولی تو نمایندگی همینو میدن ۱۳۰۰ البته با دو سال گارانتی.قابل اطمینا هست ولی بوده مواردی که طرف ال سی دی آورده و دو روز بیشتر کار نکرده ولی تا حالا که ما از اونجا خرید کردیم واسمون پیش نیومده و در کل به ریسکش می ارزه.با یه تقریب کلی میشه گفت اره میشه اطمینان کرد

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
LCD میخواین یا LED ؟فول اچ دی میخواین یا اچ دی؟؟بدون گارانتی یا با گارانتی؟
هر کدوم که بهتر باشه . برای xbox و فیلم میخوام . نظر شما چیه ؟؟
مسلما led بهتره ولی قیمتش میره بالا تا 600 کافیه دیگه فول hd باشه . گارانتی زیاد مهم نیست . ولی داشته باشه بهتره

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
هر کدوم که بهتر باشه . برای xbox و فیلم میخوام . نظر شما چیه ؟؟
مسلما led بهتره ولی قیمتش میره بالا تا 600 کافیه دیگه فول hd باشه . گارانتی زیاد مهم نیست . ولی داشته باشه بهتره
سامسونگ D585 که LCDهستش تقریبا بهترین گزینه هستش(گارانتی هم داره)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بد نی:-l

سری جدیداشو می گی؟ بد نیست نقدهاشو ببینی همه جا امتیازهاش غوله اکثرا بهتر از سری جدید سونی هم دونستنش تنها بدیش 3d 720p هست که می گن زیادم درش تفاوتش رو احساس نمی کنی

از روی چیز حرف نزنید)x

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
میتونی بری سراغ 585 که پول کمتری هم داده باشی. انظر کیفیت تصویر فرق انچنانی ندارن. البته خودت برو یه نگاهی بشون بنداز تو مغازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر