تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
من دارم :) ... تو تلویزیون ایران که فرقی نمیکنه حتی خیلی خوبه... ولی تو کیفیت HD یا برای بازی کردن 360 عالی نیست... می فهمید که چی میگم؟... شما اگر پول دارید یه R81 بگیرید عالیه ;)
جواب برای همه اعضاست:
تفاوت کنتراست 7000و 1500 محسوس نیست اگه بخواید واسه Xbox با بودجه حدود 2600T سام بگیرید و عناوین حاضر رو با کیفیت خوب اجرا کنید، بنده 46 سری S رو ترجیح میدم با ظاهری شبیه F سری قبل سام؛ اگه کارت خور بودن ضروری نیست.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
جواب برای همه اعضاست:
تفاوت کنتراست 7000و 1500 محسوس نیست اگه بخواید واسه Xbox با بودجه حدود 2600T سام بگیرید و عناوین حاضر رو با کیفیت خوب اجرا کنید، بنده 46 سری S رو ترجیح میدم با ظاهری شبیه F سری قبل سام؛ اگه کارت خور بودن ضروری نیست.
ببخشید ولی فکر نمی کنید تلویزیون 46 اینچ برای بازی کردن یه خوده بزرگه؟... بعد هم هر کسی 2 میلیون و 600 بودجه نداره...(مثل من)... پس همون 32 ایکس ویژن یا R81 کافیه... ;)

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
ببخشید ولی فکر نمی کنید تلویزیون 46 اینچ برای بازی کردن یه خوده بزرگه؟... بعد هم هر کسی 2 میلیون و 600 بودجه نداره...(مثل من)... پس همون 32 ایکس ویژن یا R81 کافیه... ;)
خوب عزیز، همونطور که تو پست اومده فرض این بوده که بودجه حدود دو و نیم باشه و مسلّما واسه افرادیه که بین سری M چل و سری S با شش اینچ بزرگتر موندن ؛ خوب سلیقیه اما چون کنتراست ها اسمیِ داینامیکن عملا تفاوت زیادی بین 1500و 7000 نداریم از طرف دیگه چل اینچ بنسبت حدود 12 سانت در قطر بزرگتر هست که محسوسه و از جهت تصویر هم از اونجایی که به نیتیو ،720p، نزدیکتر هس خوب مناسبتره.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
با توجه به اینکه ال سی دی ها نسبت طولشون به عرض حدود 2 برابر هست مثلا توی اینچ 32
برای بازیهای دو نفره مثلا ماشینی که تصویر از وسط نصف میشه ایای مشکلی ایجاد نمیشه
یا نمیشه کاری کرد که تصویر از سمت راست نصف شه تا تصویر مساوی داشته باشیم و ایا این قابلیت در کنسولهای جدید هست یا در ال سی دی
یه کم در مورد این موضوع توضیح بدید

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اقايون سلام من زياد از تلوزيون سر در نميارم من ميخام اين تلويزيونو از دبي بيارم چون فقط سامسونگ ميتونم بيارم ميخام ببينم مشخصات فنيش خوبه زياد بزرگ نيست و قيمتشم مناسبه وچيز خوشگلي هست واسه تو خونه
http://www.samsung.com/Products/TV/LCDTV/LNT2653HXXAA.asp
مرسي

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
اقايون سلام من زياد از تلوزيون سر در نميارم من ميخام اين تلويزيونو از دبي بيارم چون فقط سامسونگ ميتونم بيارم ميخام ببينم مشخصات فنيش خوبه زياد بزرگ نيست و قيمتشم مناسبه وچيز خوشگلي هست واسه تو خونه
http://www.samsung.com/Products/TV/LCDTV/LNT2653HXXAA.asp
مرسي
R81 هست دیگه؟... عالیه ;)

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
میخواستم جوابتو بدم ، چون درست نپرسیده بودی منصرف شدم؛ ادب چیزی از آدم نمیکنه ها.
حالا اشکال نداره... R81 یه سری جدید از LCD های سامسونگه که کنتراست خوبی هم داره اگه اشتباه نکنم کنتراستش 1:8000 باشه... خیلی خوشگل هم هست... در هر صورت TV عالییه... ;)

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
آقایون من یه سوال دارم :
من یه کابل Vga گرفتم و وصل کردم به مانیتور 940bw که دارم ، ولی تصویر خوب نیست ، یعنی خیلی رنگ پریدگی داره و سفیده ، آپدیت هم کردم و روی رزولوشن 768*1280 هم گذاشتم .
بعد اومدم با همین کابل وصل کردم به یه تلویزیون Lcd Hd روی اونم تصویر سفیده و خیلی روشنه ولی وقتی با کابل کامپوننت وصل می کنم کیفیت عالیه .
راستی بگم کابلم از ایناست که توی جعبه مایکروسافت بود ، حالا نمی دونم ارجیناله یا نه !
ممنون میشم کسایی که همچین تجربه ای داشتن کمک کنن .

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقایون من یه سوال دارم :
من یه کابل Vga گرفتم و وصل کردم به مانیتور 940bw که دارم ، ولی تصویر خوب نیست ، یعنی خیلی رنگ پریدگی داره و سفیده ، آپدیت هم کردم و روی رزولوشن 768*1280 هم گذاشتم .
بعد اومدم با همین کابل وصل کردم به یه تلویزیون Lcd Hd روی اونم تصویر سفیده و خیلی روشنه ولی وقتی با کابل کامپوننت وصل می کنم کیفیت عالیه .
راستی بگم کابلم از ایناست که توی جعبه مایکروسافت بود ، حالا نمی دونم ارجیناله یا نه !
ممنون میشم کسایی که همچین تجربه ای داشتن کمک کنن .
اینجوری که شما میگی حتما کابلت تقلبی بوده دیگه... ;)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
میخواستم جوابتو بدم ، چون درست نپرسیده بودی منصرف شدم؛ ادب چیزی از آدم نمیکنه ها.
ببخشيد كسي از شما پرسيد؟:-"
ضمنا من تو حرفم به كسي اهانت كردم؟ اگه اصطلاح چه كوفته منظورت بي ادبيه بايد بگم كه خيلي از اجتماع دوري تو يك كلام خلاصه كردم برات
بازم ممنون از اقايxbox360club

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
ضمنا من تو حرفم به كسي اهانت كردم؟ اگه اصطلاح چه كوفته منظورت بي ادبيه بايد بگم كه خيلي از اجتماع دوري تو يك كلام خلاصه كردم برات
آقا دیگه کشش ندید... (?ban )... راستی محسن هستم :love:

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208

چيزيه که نياز به گفتن نداره :
پستها بايد اساس احترام متقابل باشه ، سؤال هم بايد با لحن محترمانه و معناي اون روشن و بي شبهِ باشه ، همراه با توضيحات کامل(؛ مثلاً بگه که کاربردش آنتن هوايي هست يا نه اگر آره با پشتيبانيه سامسرويس در مورد خريد مشورت کنه)، مسلّما با زبان کوچه و بازار تفاوت داره:

...چه كوفتيه ؟؟!!!!!!!!...ببخشيد كسي از شما پرسيد؟:-"...

بگذريم ، جواب دادن دليل نشه که راه بيافن اينطور سؤال کننها!!! ، این محض این بود که تاپیک بیش از این منحرف نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر