تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

amir-aerospace

کاربر سایت
Nov 5, 2010
12
سلام دوستان عزيز. بعد از مدتها تحقيق SONY 40EX500 اتخاب کردم چون motion flow100 hz بود و... ولي حالا ديگه پيدا نيست!!ميگن توليدش متوقف شده!!!!من يه LCD ميخوام که حتما 100 hz باشه . لطف کنيين يه مدل جديد و مناسب 40inch SONY به من معرفي کنيد که توي بازي فوتبال کيفيتش خوب باشه. قيمت هرچي باشه مشکلي نيست.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوست عزیز من تجربه و نظر شخصیمو میگم ببین من انواع ال سی دی و ال ای دی و .... امتحان کردم همه یه ضعفایی دارن برو سراغ پلاسما مثلا g10 همه هم دارن راضین یدونه توی بازارچه خودمون هست نخواستی نوشو بگیر من اینارو داشتم b690 samsung/sl800 lg/c6960 samsung/ تعجب کردم چرا ex500؟؟
32 شو داشتم کش میومد تو فوتبال خودمم رفتم سراغ مانیتور دیگه واسه بازی اگرم پول بیاد دستم حتما پلاسما میگیرم

amir-aerospace

کاربر سایت
Nov 5, 2010
12
چند تا سوال؟ پلاسما هاي پاناسونيک يه گيم مود دارند که به نظرم برتري محسوب ميشه. درسته؟ اين HD بودن , FULL HD بودن چقدر در کيفيت بازي در اين پلاسما هاي 42 نقش دارند. همچنين اين پلاسما هاي سامسونگ که HD هستند چه وضعيتي دارند؟
ويه خواهش از همه بچه هاي گيمر با سابقه دارم. من واسه خريد TV کل اين تاپيک مطالعه کردم. جدا آدم گيج ميشه!!!! درسته که کيفيت يه مقدار سليقه اي هست ولي نه تا اين حد که بچه ها نظراتي کاملا عکس هم داشته باشند. با توجه به اينکه همه ما اکثرا فوتبال باز هستيم. دوستان با تجربه تا اينجا به يه جمع بندي از لحاظ تکنولوژي TV ها برسند تا براي همه بتونه مفيد باشه و ضرر هاي مالي هم کمتر بشه.

amir-aerospace

کاربر سایت
Nov 5, 2010
12
سلام دوستان. لطفا راهنمايي کنيد. اين LED 40C6260 واسه بازي مناسب هست؟.
مشخصات:
LED - سایز 40 اینچ
کیفیت تصویر Full HD - زمان پاسخ دهی 4 میلی ثانیه - نسبت کنتراست 1:4,000,000
اسکن تصویر 100HZ
قابلیت انطباق 400HZ
موتور پردازشگر Hyper Real Engine

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
سامسونگ

سلام دوستان. لطفا راهنمايي کنيد. اين LED 40C6260 واسه بازي مناسب هست؟.
مشخصات:
LED - سایز 40 اینچ
کیفیت تصویر Full HD - زمان پاسخ دهی 4 میلی ثانیه - نسبت کنتراست 1:4,000,000
اسکن تصویر 100HZ
قابلیت انطباق 400HZ
موتور پردازشگر Hyper Real Engine
من خودم اون مدل رو ندارم
مدل TV من 6900 که کنتراستش 1 به 7 میلیونه ولی در کل ازش کاملا راضی هستم چون ایکس باکسه که باید خودشو به این TV برسونه نه TV :d
کلا این سری از سامسونگ خوبه .... تصویر شفاف و یک دست بهت میده بدون لبه یا تاری تصویر

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
سلام .. یه ال سی دی مدل samsung 46c630 تو دست و بال هست قیمت 1میلیون و 100 هزار از بانه(که هیچ مشکلی نیست از این نظر) .. به نظر دوستان ارزش خرید داره؟! .. کسی تجربه استفاده از این مدل رو داره؟! .. پنلش نیمه مات .. نه کامل گلاسیه و نه کامل مات .. چجوریه دوستان .. بخرم؟! .. نخرم؟!

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دوستان پیشنهاد من برا گیم فقط و فقط پلاسماست ... حتی طرف تاپترین ال ای دی ها هم برید باز نمیتونید کاراییه پلاسماها رو داشته باشید

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بچه ها یه سوال دارم فوری کدوم یک از اینا بهترن:
LG PLASMA TV 42PT3500 - 42 inch
Samsung PLASMA TV 42C460 - 42 inch
LG PLASMA TV 42PJ350 - 42 inch
Samsung PLASMA TV 42C470 - 42 inch

pigi

کاربر سایت
Dec 9, 2010
3
برترین کیفیت : سامسونگ

دوستان الان خیلی وقته که برند برتر دنیا تو تلویزیون سامسونگ کافیه به یه سری به سایتها منتقد معروف دنیا مثله zdnet ، cnet، ... بزنید. سامسونگ با تفاوت یک سر و گردن از بقیه جلوتر هست. مخصوصا سری 8500 و 9000 که بی رقیبن ، البته نرخشون هم بی رقیبن !!! :D حدود 9 میلیون تومن ناقابل برای سری 9

پول مفت برای بعضی از برند ها که فقط نون سابقشونو می خورنن ندید (البته بی کیفیت نیستند ولی با همون پول مدل بهتر با کیفیت بهتر را 100% می توان بدست آورد.)

توصیه من در صورت نبودن محدودیت مالی سری 6000 سامسونگ.

سری 5000 سامسونگ با کیفیت ولی زاویه دید محدود.

سری 4000 سامسونگ قیمت ok هست ولی با استانداردهای تلویزیون امروزی کمی فاصله دارد.

ضمنا موتور گرافیکی Hyper Real Engine رو فقط تو سریهای 5000 به بالا یافت می شوند . این موتور گرافیکی که ورژن کامل شده همو ن موتورهای DNIE که (Dynamic Natural Image Engine) هستند و تصاویر بی نظیر طبیعی را تولید می کنند.

ضمنا من نمی دونم این جو غلط بهتر بودن پلاسما نسبت به LED و LCD رو کی بجون این فورم انداخته. کافیه خودتون یه سری به فروشگاههای برندهای مختلف که هر دو محصول را دارند (که اکثرا plasmaندارند چون فروش پایینی دارند) بزنید فکر می کنم ان موقع فکر خرید پلاسما کلا از سرتون بیرون رود. :D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
یک توضیح میدم شاید بدرتون بخوره..

با تحقیقی که من کردم برای گیم مدل پلاسما بهتر هست..

و من به شما V20 پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم که فوقالعاده عالی هست قیمت بانه هم باید 1.300 باشه..

=====

الان سری های جدید سامسونگ D هست و شما اگر بتونید چه LCD چه LED از سری D5000 یا D6000 یا D7000 بخرین انتخاب مناسبی کردین

به نظر من اگر میخواین هزینه کمتری انجام بدین مدل D5950 که یک اسمارت هم هست مناسب ترینه و قیمت 40 اینچ اون در بانه 1 تومن هست مدل LCD اون D550 هم هست که قیمت 850 تومنی داره..

اگر میخواید از سونی خرید کنید چند مدل با قیمت پایین به شما پیشنهاد میکنم

EX520
EX710

ولی به نظر من HX800 که سه بعدی هم هست با قیمت 1.200 تو بانه از همه به صرفه تر هست

LG هم مدل 42LV37100 رو داره که اسمارت هست با قیمت 1.100

ضمنا من نمی دونم این جو غلط بهتر بودن پلاسما نسبت به LED و LCD رو کی بجون این فورم انداخته. کافیه خودتون یه سری به فروشگاههای برندهای مختلف که هر دو محصول را دارند (که اکثرا plasmaندارند چون فروش پایینی دارند) بزنید فکر می کنم ان موقع فکر خرید پلاسما کلا از سرتون بیرون رود. :D

پلاسما قطعا از LCD و LED بهتر هست شما میتونی تو این تاپیک برترین مدلهای TV دنیا در سال 2011 رو ببینی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44673

پلاسما وقتی داخل نور شدید قرار میگیره کیفیت تصور خودش رو از دست میده و سایه و سفید رو خوب نشون نمیده اما این نور شدید فقط مخصوص فروشگاه ها هست و هیچ خانه ای همچین نوری نداره و چون شما TV رو برای خانه میخوای پس باید اون رو تو محیط مناسب خودش تست کنی و اون موقع هست که پلاسما کیفیت خودش رو نشون میده..
تو فروشگاه های خارج یک اتاق هست که نور رو نسبت به نیاز شما تعیین میکنه و شما تو اون شرایط TV مورد نظر رو تست میکنی..

یکی از عللی که تو ایران پلاسما وارد نمیشه اول از همه نوع تبلیغات هست که فعلا داره روی LED میچرخه بعد از اون نوع ظاهر هست و سوم اطلاع نداشتن فروشنده ها..

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها کسی در مورد طول عمر پلاسماهای جدید اطلاع نداره ؟

چند سال پیش یه پلاسما 42 اینچ LG با طول عمر 25000 ساعت خریدیم که الان فک کنم طول عمرش تموم شده، دیگه تقریبا همه ی جای صفحه رو نقاط ریز زرد رنگ گرفته و بیشتر توی نشون دادن رنگ های تیره و مشکی مشکل داره!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
بچه ها کسی در مورد طول عمر پلاسماهای جدید اطلاع نداره ؟

چند سال پیش یه پلاسما 42 اینچ LG با طول عمر 25000 ساعت خریدیم که الان فک کنم طول عمرش تموم شده، دیگه تقریبا همه ی جای صفحه رو نقاط ریز زرد رنگ گرفته و بیشتر توی نشون دادن رنگ های تیره و مشکی مشکل داره!

تکنولوژی الان رو اصلا با اون موقع مقایسه نکن طول عمر ها معمولا بین 4 تا 5 سال که به نصف شدن درخشندگی اون نسبت به سال اول میگن (با میانگین روزی 10 ساعت)

سلام دوستان نظرتون درباره تلویزیون sony bravia bx32 چیه؟

از سری EX خرید کنی خیلی بهتر هست

شما بودجه خودتون رو بگید تا راهنمایی کنیم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر