تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
این تلویزیونهای سونی که میگن رادیو هم داره و گیرنده رادیو داره ایا در ایران موجود است ؟
ظاهرا بعضی مدلهای اون هم گیرنده رسیور داره

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با سلام
این تلویزیونهای سونی که میگن رادیو هم داره و گیرنده رادیو داره ایا در ایران موجود است ؟
ظاهرا بعضی مدلهای اون هم گیرنده رسیور داره

اره وجود داره منم در موردش شنیدم .چیزه خاصی نیست ولی اگه رسیور هم بذارن روش خیلی عالی میشه .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دوستان ديگه فردا پس فردا ميخوام برم بگيرم.:biggrin1:
بين Samsung 32A650 و Sony 32W400 كدوم بهتره؟
البته يه نكته اي رو بگم. من 360 ام قديميه و كابل HDMI نميخوره. ميخوام ببينم كدومشون بهترين كيفيت رو با Component ميدن؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من يه راهنمايي ميخوام !!!
ببينم قرق 1080p با 1080i روي TVهاي 32 اينچ چقدره ؟؟؟
چون Full HD كه خيلي گرونه و نميصرفه اين همه پول بدم فقط براي بازي !!!
ميخوام ببينم 1080i هم خوبه !!!
البته خودم 1080i روي Xvision ديدم عالي بود !!!
LCD هم كه فقط Samsung اره ؟؟؟!!!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان ديگه فردا پس فردا ميخوام برم بگيرم.:biggrin1:
بين Samsung 32A650 و Sony 32W400 كدوم بهتره؟
البته يه نكته اي رو بگم. من 360 ام قديميه و كابل HDMI نميخوره. ميخوام ببينم كدومشون بهترين كيفيت رو با Component ميدن؟

زیاد فرقی ندارن فقط سامسونگ خیلی خوشگلتره . از من میشنوی هر کدوم ارزونتر بود اونو بخر چون توی کیفیت نمیتونی تفاوتی ببینی . مخصوصا اینکه با کامپوننت هم میخوای تصویر بگیری .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تلویزیون 40 اینچ A650 سامسونگ بهتره یا 40 اینچ X350 براویا ؟
ببینید همه چی سلیقه ایه!
یعنی من برم هر دو رو از نزدیک ببینم یه نظر میدم شما یه نظر!
پس چه بهتره جایه اینکه همش بپرسیم کدوم بهتره مشخصاتشونو ببینیم و بریم جمهوری هر دوشو از نزدیک مقایسه کنیم!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این panasonic هایی که تو روزنامه قیمتاشو زده چطوره ؟ 37 اینچو فک کنم full hd زده 1180000

پاناسونیک زیاد طرفدار نداره و پاناسونیک در رده پلاسما ها خیلی معروفه . ولی از من میشنوی زیر 40 اینچ نخر چون 40 اینچ به بالا میتونه فول اچ دی رو ساپورت کنه .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
تلویزیون 40 اینچ A650 سامسونگ بهتره یا 40 اینچ X350 براویا ؟

من به این نتیجه رسیدم که سونی در پخش فیلمهای اچ دی و با کیفیت بالا خیلی بهتر عمل میکنه ولی در پخش تصاویر معمولی مثل ماهواره و تلویزیون اصلا بدر نمیخوره و تصاویر رو خیلی لبه دار و بشکل بدی نشون میده . بنظر من خرید سونی بصرفه نیست .

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
من به این نتیجه رسیدم که سونی در پخش فیلمهای اچ دی و با کیفیت بالا خیلی بهتر عمل میکنه ولی در پخش تصاویر معمولی مثل ماهواره و تلویزیون اصلا بدر نمیخوره و تصاویر رو خیلی لبه دار و بشکل بدی نشون میده . بنظر من خرید سونی بصرفه نیست .

با سلام
کاملا تایید می شه سونی ماهواررو خیلی بد که نگیم لبه دار نشون میده اعصاب خورد کنه اما مثلا فیلم stay alive بلوری شو گرفتم با خود دستگاه ps3 و hdmiه van den hal وصل کردم اصلا و به هیچ وجه کلا یک ذره ضعف تصویری نداشت واقعا عالی بود اما واسه ps3 اگه که می خوای با hdmi وصل کنی نظرمن اینه که سونی رو بگیرد بعد منو های سونیهم یه ذره بیشتر از سامسونک هستش بعد شما می تونید ریسیوری بگیرید که full hd رو ساپورت کنه البته اگه وجود داشته باشه
با تشکر

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کاملا تایید می شه سونی ماهواررو خیلی بد که نگیم لبه دار نشون میده اعصاب خورد کنه
خوب مسلما یه فیلمی که 480p هست رو با کابل کامپوزیت میدی به تلویزیونی که 1080p هست لبه دار و تار نشون میده(البته هر چی دورتر باشی کمتر مشهوده)
این مشکل همه تلویزیونهاس نه فقط سونی

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
خوب مسلما یه فیلمی که 480p هست رو با کابل کامپوزیت میدی به تلویزیونی که 1080p هست لبه دار و تار نشون میده(البته هر چی دورتر باشی کمتر مشهوده)
این مشکل همه تلویزیونهاس نه فقط سونی

دوباره سلام
ببخشیداونوقت نمیشه ریسیور رو با hdmi به تیوی وصل کنی بعد ریسیور هم بتونه full hd بده ممکنه کیفیت تصویر مثه فیلم های بلوری شه؟؟؟؟ ببخشید اگه یه ذره از بحث خارج شدم
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر