تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
پرشین تولز هم اوایل تغییر داد همه اعتراض میکردن، منم خوشم نیومد (چون اولین بار بود XenForo میدیدم و گفتم این چیه و...) البته تو اعتراض شرکت نکردم. ولی چند ماه که گذشت فهمیدم XenForo چقدر بهتره... جوری که الان کاملا این قالب رو به ویبولتین ترجیح میدم.
راستی ظاهر قالب اینجا خیلی خوبه خسته نباشین.
PT سایت تجاریه و توش خرید و فروش بیشتر انجام میشه بنابراین استفاده از XenForo معقولانه تره چون به خیلی از کارهای مثل تگ های مختلف و امکانات دادن به اونها و بخش امتیاز کاربر و فروشنده در اون زمینه امکاناتش بیشتره
ولی بازیسنتر یک سایتی هست که کمتر توش خرید و فروش انجام میشه و مردم راحت تر هستن که ورژن سایت خیلی پیچیده نباشه که Vbulletin از نظر کاربر پسند بودن و راحت بودن کار با اون بهتره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
برای من بعد 8 سال این تغییرات و نونوار شدن سایت احساس جدیدی هست اما گنگ هست خیلی و واقعا گیج شدیم یجورایی امکانات جالبی داره مثل Follow و دیدن تشکر ها ولی نا مفهومه عین بازی RPG شده باید بچرخیم ببینیم چی به چیه . الان احساس خوبی ندارم به این تغییر
یک موردم اضافه کنید تو قالب قبلی میرفتیم اخرین نوشته کاربرها رو میدیم بعد نوشتش میومد روش میزدیم قشنگ میبرد صفحه که اون فرد نوشته
فقط خواهشا این بازارسنتر از بین نبرید بازارچه دیگه دورانش تموم شده و امکاناتش بدردی نمیخوره و امکان بالا اوردن اگهی و دیدن عکس نداره هیچ چیز مثبتی نداره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
خسته نباشید میگم. مشکلات فنی رو که مطمئناً تا چند هفته آینده به مرور هی بچه ها متوجه میشن و اعلام می کنن و رفع میشه و این بخش رو فعلاً کنار بذاریم.

از پروفایلها و بخش های دیگه بگذریم همین تاپیک ـها که غالب وقت رو درش می گذرونیم، دو تا نکته دارن که دغدغه ـم بودن و حتی تو قالب قبلی هم مشکلش وجود داشت گفتم شاید شدنی باشه همچین تغییراتی بدن.

اول اینکه برعکس نظر جمعی – ظاهراً – من میگم که آواتارها رو مثل سابق نکنین و در عین کوچیکتر کردن، شکل مربعی و نمی دونم شکل مستطیل افقی بهشون بدین. یعنی کلاً قسمت سمت راست که بشه اطلاعات هر نفر برای هر پست رو باید تا جایی که بشه خلاصه کرد، تا جایی که بشه! و حتی اون پلتفرمها و راه های ارتباط با طرف رو هم نمی دونم چقدر واقعاً لزوم داشت و بدرد کسی می خورد دونستش و این مُدل اطلاعات رو میشه با جزئیات داخل پروفایل هر کسی بجاش بگنجونین در حدی که به من باشه میگم محل سکونت هم حتی لزومی نداره، الان من تو سرزمین ممنوعه ـم، اون یکی آلاسکا ـست، یکی خودشم نمی دونه کجاست :D یعنی هیچ چیز اطلاع دهنده ای هم نداره غالباً و به چه دردی می خوره واقعاً؟ همون سِمَت کاربر و تعداد ارسال و تاریخ عضویت کفایت می کنه.

دوم اینکه دوباره برعکس نظر یک عده میگم که امضا رو هم باید یه سری محدودیت درست درمون روش قائل کنین حتی برای کاربر طلایی. تو قالب قبلی بعضاً طرف اطلاعات اکانت استیمش رو گذاشته بود، یه عکس که چی بگیم پوستر هم میذاشت، دو خط دیالوگ هم بالاش! می دونم که گزینه عدم نمایش امضا رو بعداً اضافه می کنین ولی اتفاقاً حرف من اینه که بیاین این دفعه کاری کنین که اکثریت کاربرها از جمله خودم بجای اینکه به همین گزینه متوسل بشن و صورت مسئله رو پاک کنن و امضای هیچکی رو نبینین، امضاهای همدیگه رو که در حد معقولش گذاشته شده رو ببینیم.

هر دو تای این موارد هم غیر بحث زیبایی و سادگی انجمن به یک نکته فقط و فقط فکر می کردم اونم فضایی هست که گرفته شده با این چیزا. یعنی بعضاً طرف پستش فقط چند کلمه ـست یا یه خط ـه که چیز طبیعی ـه بلاخره ولی بخاطر قسمت سمت راست با اون وضعیت آواتار و اطلاعات اضافی که درباره کاربر هست، همیشه این فضای مثلاً بگیم 6 خطی خالی باید بیوفته، این وسط اون امضاهای چند سطری رو هم اضافه کنین! الان نمیگم شبیه Neogaf بشیم ولی واقعاً اگه این دو تا مورد رو حل کنین و در نتیجه فضایی که هر پست می گیره مدیریت شده باشه تعداد پست های در هر صفحه رو می شه بیشتر کرد و اصن حس بهتری داره گشتن تو تاپیکها. م

مشکلی که اکثراً با قالب فعلی دارن بخاطر اینه که هیچ قالب بندی و حاشیه و طرح خاصی نداره و از نظر زیبایی و گرافیک جای کار خیلی، خیلی زیادی داره و الان عملاً یه صفحه سفیده که روش یه سری متن گذاشته شده که واقعاً اذیت می کنه چشم آدم رو. حالا نمی گم این ایده آله ولی یک سری از نکاتی که بالاتر گفتم رو مثلاً سعی کردم الان رعایت کنم بشه همچین چیزی چه بسا حتی ساده تر!

قیاس کنین با طراحی فعلی و مهمتر از اون فضایی که هر پست می گیره، چیه این آخه؟ :D

دیگه نمیگم منظورم چه مسائلی ـه تو عکس واضحه، اون دو تا قسمت قرمز 10 minutes ago و #94 نیازی به تکرار شدنشون پایین پست نیست، از طراحی تگ های کاربری و برگردوندن رنگ های سابقش گرفته تا خلاصه کردن اطلاعات هر کسی و افقی کردن آواتارها و نظم دادن به متن، فارسی کردن بخش Like! و اینکه همون سه نفر رو هم نذاریم اسمش رو و فقط تعداد باشه خود پست دهنده کلیک کرد حالا اسامی هم ظاهر بشه، امضای در همین حد فضا بگیر و ...

حالا در کل من همینجوری اینو یلخی با کپی و پیست یه سری ایکون سر هم کردم و اصولاً وقت میخواد همچین مسائلی و نه فقط صرف این ظاهر و شرایط پست هر کاربر که با کل انجمن کارهای زیادی می شه کرد که بدون سنگین کردنش از این حالت صفحه سفید محض " اینجا همه چی در همه!" درش بیاره. خلاقیت باید به خرج داد و در عین سادگی زیبایی آورد الان نه زیباست انجمن نه ساده به اون معنی درستش!

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با عرض خسته نباشید
کاربره : http://forum.bazicenter.com/members/49282/
به مشکل خورده ، و به این صورته
3exs_11.jpg

چون دسترسی نداره من گفتم پیگیری کنید

@Ali

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
تغییرات خوبیه اما چه جوری میشه مثل سابق دسترسی داشت به کنترل پنل. منظورم قسمتیه که گفتگوهای مشترک شده رو نشون میده؟

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
اصلا خوب نیست ، نمیدونم چرا در فروم های ایرانی باب شده هر چند وقت یکبار یهو سیستمو عوض کنن
سری که درد نمیکنه رو دسمال نمیبندن
فقط اینو بگم سیستم قبلی خیلی عالی بود

• Like
Reactions: Solidsnake_1

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
809
نام
رضا
دوستان امتیازات بازارچه همه حذف میشه یا باقی میمونه؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
PT سایت تجاریه و توش خرید و فروش بیشتر انجام میشه بنابراین استفاده از XenForo معقولانه تره چون به خیلی از کارهای مثل تگ های مختلف و امکانات دادن به اونها و بخش امتیاز کاربر و فروشنده در اون زمینه امکاناتش بیشتره
ولی بازیسنتر یک سایتی هست که کمتر توش خرید و فروش انجام میشه و مردم راحت تر هستن که ورژن سایت خیلی پیچیده نباشه که Vbulletin از نظر کاربر پسند بودن و راحت بودن کار با اون بهتره
اتفاقا کاملا مشخصه مدیران اینجام میخوان سایت رو به سمت تجاری شدن پیش ببرن.

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283

اتفاقا کاملا مشخصه مدیران اینجام میخوان سایت رو به سمت تجاری شدن پیش ببرن.
سلام

از نصب این افزونه روی انجمن :‌ Trading System by XenCentral.com (از کپی رایت زیر )

معلوم هست میخواهند تجاری کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر