تعویض PS3 Slim 160GB با XboX 360 Slim

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
Rating - 85.7%
6   1   0
سلام دوستان،

همونطور که از عنوان تاپیک معلومه ، قصد تعویض یه دستگاه PS3 Slim 160 GB رو با یک دستگاه XboX 360 Slim دارم.
مشخصات دستگاه من هم به شرح زیره :

160گیگ ، ریجن 3 ، دوتا دسته هم داره. یکیش اوریجیناله اون یکیش از این 60 تومنی هاس (یکم مونده به اورجینال) - خودم آک خریدم ، دست به دست نچرخیده.
آپدیت هم هست و فرم ور 4.25 روشه.

بیشتر به خاطر خانومم خریده بودمش که اونم گیر داده کینکت می خواد! حقیقتش دستگاه سر جمع 50 ساعت هم روشن نبوده!
یه مشت بازی هم دارم ، اونارو هم اگه لازم شد سر میدم و اگرم نه که به قیمتش میفروشم. (البته بازی ها دست دو هستن ، فقط ال ای نوایر و اسپورت چمپیون خیلی تمیزه)
البته دوتا هم موو دارم + یه دوربین - اینارو هم جداگانه می فروشم هم اگه اکس باکستون کینکت داشت یه جوری باهم کنار میایم.

اگه لازم باشه سر هم میدم، فقط فضایی قیمت ندین! قفل هم نمی کنم تاپیکو :D
اگه مشتری برای خرید هم بودین پیشنهاداتون رو پ خ کنید یا پست بدین. ممنون.

رسول

Attachments

• image (1).jpeg
    image (1).jpeg
    151.4 KB · مشاهده: 48
  • image.jpeg
    image.jpeg
    148.7 KB · مشاهده: 34
  • image (2).jpeg
    image (2).jpeg
    128.4 KB · مشاهده: 27

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
Rating - 85.7%
6   1   0
عزیز دلم ، خودم موو رو تو گرونی خریدم،
فکر نمی کنم به صرفه باشه که تکی بخوای بخریش (یعنی موو ها با دوربین)، ولی خب قیمت فکر کنم با 30 درصد کمتر از قیمت خرید منصفانه باشه.
قیمت پایه 170، اگه قیمت پایینتری داری بهم خبرشو بده!
موو با دوربین چند؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
Rating - 100%
4   0   0
آرکید - جاسپر
هارد 120 {مشکی}
درایو لایتون
2 دسته سفید اورجینال
کینکت در حد نو
هدست لایو
شرایط رو برام پخ کن

آخرین ویرایش:

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
Rating - 90%
18   2   0
سلام من یک عدد الایت فوث العاده تمییز و کم کارکرد دارم LT3 خورده و جاسپر هم هست بن یا فلگ هم نشده 6 تا بازی اورجینال هم کنارش میدم در ضمن کپی خور هم شده و هست لنز الایت از اسلیم میگن قوی تره فروشنده ها میگن
خلاصه میل خودت خواستم بگم اسلیم با الایت فرق خاصی نمی کنه فقط در چندتا چیز کوچک فرق می کنن
من تهرانم خواستی عوض می کنم b-)

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
Rating - 100%
2   0   0
یه آرکید در حد آک با کینکت اونم در حد با یه هارد 20 و کلی بازی کپی خور شده LT3 هم هست بن هم تا حالا نشده اصلا به LIVE وصل نشده درایور لایتون به نظر من مال من هم نگرفتی اسلیم نگیر و آرکید بگیر بر عکس هست آرکید گیر نمیکنه ولی اسلیم گیر داره تو بازی ها

amin_sooltan

کاربر سایت
Nov 19, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من یه ایکس باکس 4 گیگ اسلیم جی تگ شده دارم سفارش کانادا از کانادا خریداری شده یه دسته اصلی داره که مال خودش بوده یه دسته اضافه هم گرفتم چند تایی هم بازی دارم اگه بخوای عوض کنی شرایطط چیه؟؟؟
دستگاه سفارش کانادا هست و خیلی از این ایکس باکسای داخل ایران سرتره

momtaz

کاربر سایت
Feb 25, 2011
29
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
سلام
یه آرکید تمیز دارم
برد جسپر
با یه دسته تمیز و سالم
لنزش هم سالمه سالمه چون با هارد بازی میکردم
ال تی 3
با 50 تا بازی تمیز و سالم
مشتاق بودی پیام بده

آخرین ویرایش:

game-1

کاربر سایت
May 21, 2011
31
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
سلام من یه xbox 360 slim 4gig دارم دستگاه جیتگ هست اهل خوزستان هستم دو تا دسته یکی اورجینال و اون یکی هم خوبه 30 تا بازی هم دارم باتری مخصوص دسته xbox هم داره زیاد هم کار نکرده برا بچه خرید اون هم زیاد زیاد کلا شاید 20 ساعت بازی کرده هر بازی هم خواستی بگو برات رایت کنم اگه خواستی پ خ بده بازی هارو هم نمی خوام یه سوال دستگه ارچینال؟ فقط سریع اخر یکی دستگاه رو ازمی خواد بخره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر