تعویض PS3 Slim 160GB با XboX 360 Slim

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
Rating - 85.7%
6   1   0
سلام دوستان،

همونطور که از عنوان تاپیک معلومه ، قصد تعویض یه دستگاه PS3 Slim 160 GB رو با یک دستگاه XboX 360 Slim دارم.
مشخصات دستگاه من هم به شرح زیره :

160گیگ ، ریجن 3 ، دوتا دسته هم داره. یکیش اوریجیناله اون یکیش از این 60 تومنی هاس (یکم مونده به اورجینال) - خودم آک خریدم ، دست به دست نچرخیده.
آپدیت هم هست و فرم ور 4.25 روشه.

بیشتر به خاطر خانومم خریده بودمش که اونم گیر داده کینکت می خواد! حقیقتش دستگاه سر جمع 50 ساعت هم روشن نبوده!
یه مشت بازی هم دارم ، اونارو هم اگه لازم شد سر میدم و اگرم نه که به قیمتش میفروشم. (البته بازی ها دست دو هستن ، فقط ال ای نوایر و اسپورت چمپیون خیلی تمیزه)
البته دوتا هم موو دارم + یه دوربین - اینارو هم جداگانه می فروشم هم اگه اکس باکستون کینکت داشت یه جوری باهم کنار میایم.

اگه لازم باشه سر هم میدم، فقط فضایی قیمت ندین! قفل هم نمی کنم تاپیکو :D
اگه مشتری برای خرید هم بودین پیشنهاداتون رو پ خ کنید یا پست بدین. ممنون.

رسول

Attachments

• image (1).jpeg
    image (1).jpeg
    151.4 KB · مشاهده: 48
  • image.jpeg
    image.jpeg
    148.7 KB · مشاهده: 34
  • image (2).jpeg
    image (2).jpeg
    128.4 KB · مشاهده: 27

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
Rating - 90%
18   2   0
UP برای شما :arrowu:
امیدوارم تعویض کنین به زودی :shrewd:

ببخشید من یک نکته رو این جا مجبور هستم بگم یک چند نفر به من مسیج زدن گفتم این جا دنبال حرف من مسیج زدن اون الایت مال بچه همسایمون بود مال سه ماه پیش بود که خودش باباش براش عوض کرد دیگه موجود نیست

البته من هم خودم الایت دارم ولی قصد عوض کردن ندارم چون ایکس باکس گرافیکش دو سه برابر پی اس تیری هست خودم هم پی اس تیری داشتم به این نتیجه رسیدم قدرت پردازشش هم بیشتره یعنی سرعت بازی

کاش حداقل این پی اس تیری موفقیاتی رو که با پی اس 1 گرفت رو هم تکرار می کرد که نکرد پی اس تو که سحله پادشاهی می کرد تو جهان

norvaun

کاربر سایت
Jan 16, 2013
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من یه ps3 slim 160 دارم با دوتا دسته ی اورجینال، به همراه سه تا بازی اورجینال همراش. موو هم داره. ریجن 2 فریمور 4.31. کسی هست با xbox360 عوض کنه؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
Rating - 0%
0   0   0
یک اسلیم 250 دارم با کلی بازی جدید مانند دی ام سی کنسول بن نشده ووارد ایکس باکس لایو هم نشده کنسول یکبارم باز نشده سالم الم است حالا عوض میکنی

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
Rating - 100%
22   0   0
آقا من ایکس باکس آرکید 2009 دارم به لایو وصل شده و بن هم نشده و کینکتم داره و دو دسته وایرلس و 65 بازی داره و آنلاین پس بتل3 و پرمیومش رو هم روشه + آنلاین پس فارکرای3

در حد نو هست یه هارد 120 گیگ هم داره

اگه خواستی با آی دی یاهم من : genavehi.sadegh تماس بگیر و یا با شماره 09175294819

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر