تصاویر Dynasty Warriors 8

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
این Xiahou Dun روز به روز جوون‌تر میشه چرا :D
یعنی جدا Koie میخواد بازیش رو فن‌های PS3 بررسی کنن؟ :D

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سوای اینکه این چه وضع درست کردن مدل موی Xiahou Dun ـه ، پیشرفت زیادی نسبت به شماره 7 نکرده به جز اینکه زمینش ظاهرا گنده تره .
مرسی .
امیدوارم کاراکتراش تو 30-40 سالی که در خدمتشون هستیم تو Level های مختلف ، یه فرقی از اول جَوونیشون با پیریشون داشته باشن تو قیافه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فکر کنم توی ژاپن انحصاری PS3 باشه و غرب روی جفتش بیاد! :d قبلی ها هم فکر کنم چنین وضعی داشتن! :d

این Xiahou Dun روز به روز جوون‌تر میشه چرا
biggrin1.gif
اصلا از DW5 به DW6 بیست سالی جوون شد این بشر! :d و مثل اینکه این روند همینطور ادامه داره! فقط سرعت جوون شدنش کمتر شده :d (من میخوام DW8 با زبون ژاپنی بزنم! این بشر که شخصیت محبوبم هم هست ،صدای زورو ی وان پیس رو داره :(( )

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
تو رو خدا صداشو درنیارید اگه دوستم بفهمه این بازی اومده باز میاد به بهانه این بازی یک ماه ps3 مونو به یغما میبره

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
این xiahou dun کاراکتر محبوب منه باهاش راحت تونستم لوبو رو تو حالت هارد شکستش بدم یکی از بهترینها ست نسبت به نسخه 7 خیلی قیافش رو جوانتر و مهربانتر کردن این چه وضع درست کردنها گرافیک که همون دریغ از یه لیوان خون یا آثارش رو زمین فقط یه چیزش رو درست کن که یکیش آدم مجبور نباشه با کاراکتر های که مربوط به اون خط داستان هستش ادامه بده و دومین هم مربوط به خط داستان واقعی که من آخر سر نفهمیدم کدوم یک دروغ و راست بود هر قبیله رو بر میداشتی آخر سر برنده می شد اینم دوتا عکس از نسخه 7که عالی درستش کرده بودنhttp://upload.tehran98.com/viewer.p....com/viewer.php?file=17an5bx336jmi3d3yg7a.jpg

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
در کل بازیه مزخرف و خیلی خوبیه. من فقط شماره 5 شو بازی کردم تو PS2.اگه آنلاین هم داشت و به زمینای هم لشکرکشی می کردیم عالی می شد:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر