تصاویر Dynasty Warriors 8

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,418
نام
Ǝـــحـــســـان
ناشر:Tecmo KOEI
سازنده:Omega Force
پلتفرم:PS3
تاریخ انتشار:2013

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,090
نام
احد
این Xiahou Dun روز به روز جوون‌تر میشه چرا :D
یعنی جدا Koie میخواد بازیش رو فن‌های PS3 بررسی کنن؟ :D

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,582
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سوای اینکه این چه وضع درست کردن مدل موی Xiahou Dun ـه ، پیشرفت زیادی نسبت به شماره 7 نکرده به جز اینکه زمینش ظاهرا گنده تره .
مرسی .
امیدوارم کاراکتراش تو 30-40 سالی که در خدمتشون هستیم تو Level های مختلف ، یه فرقی از اول جَوونیشون با پیریشون داشته باشن تو قیافه :d

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,544
نام
آرتین
عجب چیزی شده :x
----------------------------------------
نسخه 360 نداره ؟ مگه میشه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,134
نام
امیر حسین
فکر کنم توی ژاپن انحصاری PS3 باشه و غرب روی جفتش بیاد! :d قبلی ها هم فکر کنم چنین وضعی داشتن! :d

این Xiahou Dun روز به روز جوون‌تر میشه چرا
اصلا از DW5 به DW6 بیست سالی جوون شد این بشر! :d و مثل اینکه این روند همینطور ادامه داره! فقط سرعت جوون شدنش کمتر شده :d (من میخوام DW8 با زبون ژاپنی بزنم! این بشر که شخصیت محبوبم هم هست ،صدای زورو ی وان پیس رو داره :(( )

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,262
نام
عارف
چن میگیرن اینو نسازن دیگه کلا ؟! :-/

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,418
نام
Ǝـــحـــســـان
هیچی نسخه چهارم این بازی نمیشه!!>:d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,654
نام
sami
تو رو خدا صداشو درنیارید اگه دوستم بفهمه این بازی اومده باز میاد به بهانه این بازی یک ماه ps3 مونو به یغما میبره

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,582
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
راستی اینم مثل 7 داستان کل قوم رو نشون میده یا داستان هر شخص فرق داره مثل 6 ؟

humanaga

کاربر سایت
Dec 14, 2007
1,885
نام
هومن
این xiahou dun کاراکتر محبوب منه باهاش راحت تونستم لوبو رو تو حالت هارد شکستش بدم یکی از بهترینها ست نسبت به نسخه 7 خیلی قیافش رو جوانتر و مهربانتر کردن این چه وضع درست کردنها گرافیک که همون دریغ از یه لیوان خون یا آثارش رو زمین فقط یه چیزش رو درست کن که یکیش آدم مجبور نباشه با کاراکتر های که مربوط به اون خط داستان هستش ادامه بده و دومین هم مربوط به خط داستان واقعی که من آخر سر نفهمیدم کدوم یک دروغ و راست بود هر قبیله رو بر میداشتی آخر سر برنده می شد اینم دوتا عکس از نسخه 7که عالی درستش کرده بودنhttp://upload.tehran98.com/viewer.php?file=yb7mf8nhceug2z3rlddi.jpghttp://upload.tehran98.com/viewer.php?file=17an5bx336jmi3d3yg7a.jpg

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,565
در کل بازیه مزخرف و خیلی خوبیه. من فقط شماره 5 شو بازی کردم تو PS2.اگه آنلاین هم داشت و به زمینای هم لشکرکشی می کردیم عالی می شد:)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
4,722
نام
مهدی ارتگلی
شماره هفت رو که نتونستیم بازی کنیم این بیاد ببینیم چی میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟