تصاویر Call Of Duty: Advanced Warfare

• Thread starter Thread starter hmd2009
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگه میخوای ملاک رو متا قرار بدیم که اینم باز نشون میده که بازی همش داره افت میکنه مثلا متای Ghosts فکر کنم شده بود 79 درصورتی که BF4 83-84 شده بود. تازه BF4 واقعا فاجعه بود :دی ( خودم بازیش کردم اینو :دی) دیگه خودت حساب کن Ghosts چیه !
بعله میشه بر اساس متا هم گفت!
بچه ها میگن بازی بعد از MW2 شروع کرد به افت کردن که راستم میگن! متای MW1 و MW2 رو نگاه کن چقدر بالاست بعد نسخه های بعدی اومدن زیر 90 بعد BOII شد 80 بعد Ghosts شد 76 اگه اشتباه نکنم!
افت که کاملا مشهوده ولی بحث سر کیفیت بازی هست که اگه دیگه بخوایم شاهکاری مثل MW2 رو بیایم زیر سوال ببریم واقعا ظلمه :| گیم پلی عالی - گرافیک عالی (واسه اون زمان عالی بود)- داستان عالی - مولتی پلیر عالی! همین الان هنوز دارمش و مولتی پلیر هم بعضی مواقع بازی میکنم و هنوز که هنوزه مولتیشو از نسخه های جدید خیلی بیشتر دوس دارم!

از همون MW2 اینطوری شد؟ چند روز دیگه MW1 و CoD 1-2 هم میشن بد :|
دیگه شوخی شوخی با MW2 ـه متا 94 ـیم شوخی :| این بود آرمان های ما؟ :biggrin1:

من با سینگل و مولتی MW2 زندگی کردم دیگه به MW2 بگین بد خودم میام شر راه میندازم اینجا :biggrin1:​

اول از همه اینکه من تمام نسخه‌های COD رو بازی کردم پس به اندازه کافی تجربه دارم. خیلی‌ها هم که اینجا از MW به بعد کلاً شروع کردن به آنلاین بازی کردن. COD 1 و 2 دیگه هیچوقت تکرار نمیشن. من اصلاً به متا کار ندارم.

من دقیقاً منظورم خود MW2 بود. من هنوزم COD4 رو بازی میکنم. اما این قضیه‌ی تفنگ‌آبپاش و مپ‌ و perk و killstreak‌های مضخرف دقیقاً از MW2 شروع شد. از SP بازی لذت بردم ولی از MW2 اصلاً خوشم نیومد. چند تا مپ قابل تحمل داشت ولی بازم این perk‌ها نمیذاشت بالانس بازی رو از بین میبرد. حالا تو MW کلاً perk‌ها محدود بودن و زیاد روی بازی تاثیر نمیذاشتن.

بعدش هم کلاً نتیجه گرفتم که این آرکید بازی‌ها به ما نیومده، برگشتم به آغوش کانتر. :d فکر میکنم کانتر تنها بازی که هر بازیکن تجربه‌ی منحصر به فرد خودشو داره و بعد از هر بازی نکته‌ی جدیدی یاد میگیره. برخلاف COD یا BF (حالا این یکی کمتر) که زیاد روی skill بازیکن تمرکز ندارن کانتر دقیقاً درباره‌ی بازیکنه و کاری که برای بهتر شدنش انجام میده.

اول از همه اینکه من تمام نسخه‌های COD رو بازی کردم پس به اندازه کافی تجربه دارم. خیلی‌ها هم که اینجا از MW به بعد کلاً شروع کردن به آنلاین بازی کردن. COD 1 و 2 دیگه هیچوقت تکرار نمیشن. من اصلاً به متا کار ندارم.

من دقیقاً منظورم خود MW2 بود. من هنوزم COD4 رو بازی میکنم. اما این قضیه‌ی تفنگ‌آبپاش و مپ‌ و perk و killstreak‌های مضخرف دقیقاً از MW2 شروع شد. از SP بازی لذت بردم ولی از MW2 اصلاً خوشم نیومد. چند تا مپ قابل تحمل داشت ولی بازم این perk‌ها نمیذاشت بالانس بازی رو از بین میبرد. حالا تو MW کلاً perk‌ها محدود بودن و زیاد روی بازی تاثیر نمیذاشتن.

بعدش هم کلاً نتیجه گرفتم که این آرکید بازی‌ها به ما نیومده، برگشتم به آغوش کانتر. :d فکر میکنم کانتر تنها بازی که هر بازیکن تجربه‌ی منحصر به فرد خودشو داره و بعد از هر بازی نکته‌ی جدیدی یاد میگیره. برخلاف COD یا BF (حالا این یکی کمتر) که زیاد روی skill بازیکن تمرکز ندارن کانتر دقیقاً درباره‌ی بازیکنه و کاری که برای بهتر شدنش انجام میده.
عزیز خوب این نظر توـه!
مطمئنن موفقیت یک بازی رو از روی نظر شخصی چند نفر که مشخص نمیکنن! وقتی یک بازی کلی جایزه میگیره و متاشم میره بالای 90 دیگه جای حرف نمیزاره و کسی هم که دیگه بدش بیاد سلیقه خودشه!
من از Cod 2 تا آخرین نسخه بازی کردن و مولتیشم از Mw1 به بعد بازی کردم و به من یکی مولتی MW2 خیلی بیشتر از بقیه نسخه ها چسبید و سینگلم نسخه های قدیمی رو بیشتر دوست داشتم!

بعدشم بحث سر Killstreak و Perk نیست! سر گند خورد به مولتی و سینگل بازی هست! این Perk ها و killstreak ها توی همون MW2 هم بودن ولی بیشترا MW2 رو یک شاهکار میدونن و متا هم که نظر منتقداس همینطور! در نتیجه مشکل از اینجا نیست! الان به مولتی نسخه های جدید نگاه کنی میبینی نصف نسخه های قبلی جذابیت ندارن و طراحی مپاش اصلا مثل گذشته جذاب نیست و سینگلم که دیگه همه قبول دارن نسخه های MW2 به قبل خیلی بهتر بوده!

مشکل سینگل بازی از جایی شروع شد که چمیدونم Level designer ـای MW2 و MW1 رفتن و بعدش MW3 اومد و کلی افت کرد نسبت به گذشته!

بعله میشه بر اساس متا هم گفت!
بچه ها میگن بازی بعد از MW2 شروع کرد به افت کردن که راستم میگن! متای MW1 و MW2 رو نگاه کن چقدر بالاست بعد نسخه های بعدی اومدن زیر 90 بعد BOII شد 80 بعد Ghosts شد 76 اگه اشتباه نکنم!
افت که کاملا مشهوده ولی بحث سر کیفیت بازی هست که اگه دیگه بخوایم شاهکاری مثل MW2 رو بیایم زیر سوال ببریم واقعا ظلمه :| گیم پلی عالی - گرافیک عالی (واسه اون زمان عالی بود)- داستان عالی - مولتی پلیر عالی! همین الان هنوز دارمش و مولتی پلیر هم بعضی مواقع بازی میکنم و هنوز که هنوزه مولتیشو از نسخه های جدید خیلی بیشتر دوس دارم!

افت نکرده بلکه پیشرفت نداشته

این اکتی گند زده به هر چی بازی هست اون هم از re که داره کم کم میشه مثل cod بخدا پولپرستی مثل اکتی نبوده و نیست بعد ea بدخت میگن جزو منفور ترین شرکت هاست حالا دلیلشون چیه ...)x

از نظر Rendering نسبت به تمامی شماره های قبلی خیلی پیشرفت کرده ، البته هنوز به عناوینی مثل Crysys 3 یا KillZone :SF نرسیده ولی در کل خیلی خوبه . خیلی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or