تصاویر Call Of Duty: Advanced Warfare

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
همین الان تریلر رو دیدم فقط کیفیت انیمیشن هاش بیشتر شد گرافیک خود بازی و محیط هنوز پوسیدس! داستانش هم که چیزی نمونده به هیلو و بقیه دوستان برسه! تعجب میکنم بتل چرا امسال زد تو خاکی

Man you gotta be fu**in kiddin me
IN WHAT UNIVERSE به این میگن پوسیده؟!:

. گرافیکشم که خوب باشه بازی سوپر تخیلی شده

بلاخره مشکلت گرافیکه یا تخیلی شدن یا اینکه اسم COD روشه یا کلا با چیز خوب مشکل داری؟
من خودم اصلا اونقدرا حال نکردم با بازیش ، گوست هم اولین CODـی بود که بازی نکردم ، ولی گرافیک این خیلی خوبه ، خیلی خوشحال شدم که اگه این COD خوب از آب در نیومد ، حداقل یه انجین گولاخ درست کردن ، سال بعد ممکنه CODـه Treyarch ـو با همین انجین ، احتمالا حتی با گرافیک بهتر بشه بازی کرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,190
نام
∂αнмα
Man you gotta be fu**in kiddin me
IN WHAT UNIVERSE به این میگن پوسیده؟!:

بلاخره مشکلت گرافیکه یا تخیلی شدن یا اینکه اسم COD روشه یا کلا با چیز خوب مشکل داری؟
من خودم اصلا اونقدرا حال نکردم با بازیش ، گوست هم اولین CODـی بود که بازی نکردم ، ولی گرافیک این خیلی خوبه ، خیلی خوشحال شدم که اگه این COD خوب از آب در نیومد ، حداقل یه انجین گولاخ درست کردن ، سال بعد ممکنه CODـه Treyarch ـو با همین انجین ، احتمالا حتی با گرافیک بهتر بشه بازی کرد.
دادش این عکسی که گذاشتی CG ـه اون عکس هایی که بنده بالاتر گذاشتم بیان گوی همه چیز هستش ....

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
دادش این عکسی که گذاشتی CG ـه اون عکس هایی که بنده بالاتر گذاشتم بیان گوی همه چیز هستش ....
عکس CG نیست ، تریلر رو نگاه کنی ، سوتی های ریز پراسس ریل تایمو میشه دید، یه سری جاها Jaggies (من تو جمع بستن این کلمه مشکل دارم که S بذارم یا "ها" بذارم آخرش!) دیده میشن، بعضی جاها هم خیلی تابلوئه، Sledgehammer هم گفته بود چهره هارو ببینید قراره خیلی باورش براتون سخت باشه که واقعا گیمه.
یه جا دیگه هم اطمینان خاطر داده بودن که ما گیمر رو نمیخوایم کلک بزنیم ، هرچی نشون دادیم ، گرافیک همون بوده و به قدری Photo-realistic قراره باشه که ملت با برنامه های TV اشتباه بگیرن گیمو و ...

تریلر آخری هم مولتی پلیر و سینگل پلیر رو کنار هم نشون میده ، گرافیک مولتی پلیر به مراتب پایین تر از سینگل پلیره ، یه سری عکس ها رو از اونا میذارین ، گرافیک کمتر به نظر میاد!

بعید میدونم وسط بازی گرافیک همینقدر باشه ، احتمال خیلی خیلی زیاد ، اگه از نزدیک چهره هارو نگاه کنی ، مثل همین عکسن ، فقط انیمیشن چهره ها به خوبی Cut-scene ها نباشه ، دقیقا مثل TLOU که کات-سین ها CG نبودن ، ولی از یه سری لحاظ گرافیکشون بهتر از گیم پلی بود ، به خصوص انیمیشن.
-----
گور پدر COD ـو BF و سونی و مایکروسافت و انحصاری و مولتی و کلا اسم هر بازی و برند دیگه ای ، من خیلی خیلی به دیدن روند پیشرفت گرافیکی بازیها علاقه دارم ، پیشرفت تکنولوژی از چند بعد مختلف رو همزمان به نمایش میذاره ، خیلی کلا چیز جذابیه واسم ، حالا چه این بازی ، چه هر بازی دیگه ای می بود ، دوست داشتم گرافیکش همین ، یا خیلی بیشتر از این باشه
اگه تو این نسل قرار باشه نتونن همچین گرافیکی ارائه بدن ، پیشرفت نسبت به نسل قبل ، خیلی خیلی خیلی قراره ناامیدم کنه.

آخرین ویرایش:

vitoscaletta

کاربر سایت
Sep 24, 2014
47
عکس CG نیست ، تریلر رو نگاه کنی ، سوتی های ریز پراسس ریل تایمو میشه دید، یه سری جاها Jaggies (من تو جمع بستن این کلمه مشکل دارم که S بذارم یا "ها" بذارم آخرش!) دیده میشن، بعضی جاها هم خیلی تابلوئه، Sledgehammer هم گفته بود چهره هارو ببینید قراره خیلی باورش براتون سخت باشه که واقعا گیمه.
یه جا دیگه هم اطمینان خاطر داده بودن که ما گیمر رو نمیخوایم کلک بزنیم ، هرچی نشون دادیم ، گرافیک همون بوده و به قدری Photo-realistic قراره باشه که ملت با برنامه های TV اشتباه بگیرن گیمو و ...

تریلر آخری هم مولتی پلیر و سینگل پلیر رو کنار هم نشون میده ، گرافیک مولتی پلیر به مراتب پایین تر از سینگل پلیره ، یه سری عکس ها رو از اونا میذارین ، گرافیک کمتر به نظر میاد!

بعید میدونم وسط بازی گرافیک همینقدر باشه ، احتمال خیلی خیلی زیاد ، اگه از نزدیک چهره هارو نگاه کنی ، مثل همین عکسن ، فقط انیمیشن چهره ها به خوبی Cut-scene ها نباشه ، دقیقا مثل TLOU که کات-سین ها CG نبودن ، ولی از یه سری لحاظ گرافیکشون بهتر از گیم پلی بود ، به خصوص انیمیشن.
-----
گور پدر COD ـو BF و سونی و مایکروسافت و انحصاری و مولتی و کلا اسم هر بازی و برند دیگه ای ، من خیلی خیلی به دیدن روند پیشرفت گرافیکی بازیها علاقه دارم ، پیشرفت تکنولوژی از چند بعد مختلف رو همزمان به نمایش میذاره ، خیلی کلا چیز جذابیه واسم ، حالا چه این بازی ، چه هر بازی دیگه ای می بود ، دوست داشتم گرافیکش همین ، یا خیلی بیشتر از این باشه
اگه تو این نسل قرار باشه نتونن همچین گرافیکی ارائه بدن ، پیشرفت نسبت به نسل قبل ، خیلی خیلی خیلی قراره ناامیدم کنه.
گرافیک بازی عالیه ... و طراحی چهره ها و انیمیشن ها عالین ... ولی این بعضی از قسمت ها cg بودن تو دمو ....البته اخرین دمو Traffic ... بود که کاملا in-game بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
اخه call of duty كي cg داشته كه اين بار دومش باشه D:
حالا داره :D
توی هر تریلر یک بخشاییش کاملا مشخصه CG ـه چون 180 درجه با گیم پلی بازی فرق داره! نمونش همون تریلر داستان بازی که 90 درصدش CG بود فقط یکم از درون بازی نشون داد!
این که جزئیات صورت زیاد باشه و خیلی طبیعی هم حرکت کنه هیچ ربطی به گرافیک نداره و انیمیشنا هست که توی این نسخه انیمیشن بشدت پیشرفت داشته و حتی از سری BF هم خیلی بهتر کار شده و تمام جزئیات صورت طرف تکون میخوره و خیلی خیلی واقعی جلوه میده اما فرق CG و in-game ـو خیلی راحت میشه تشخیص داد.

گرافیک داخل بازی هم خیلی خوبه بنظرم اما وقتی آدم با اون تیکه هایی از تریلر که کوین اسپیسی و ... رو نشون میده مقایسه کنید خیلی راحت میشه بفهمید با هم فرق دارن از نظر گرافیکی!

برای مثال این همون عکسیه که دوستمون صفحه قبل گذاشت:

چند ماه میگذره؟ 5 ماه؟ خیلی پیشرفت کرده :

بعد از 5 ماه که نمیشه یک بازی 180 درجه گرافیکش فرق کنه که! بنظرم عکس راستی CG ـه و سمت چپیه که مال تریلر اوله مال خود بازی هست! که بازم خوبه اتفاقا :D
خیلی راحت میشه از روی نور پردازی و AA و Ambient و سایه ها و ... فهمید که فلان بازی با کدوم انجین ساخته شده و همینطور in-game هست یا CG و همونطور که میبینید این دو عکس از نظر نور پردازی و ... چقد با هم متفاوتن! و با یک نگاه کاملا مشخصه هیچ شباهتی ندارن به هم از نظر گرافیکی!

همه اینا به کنار بنظرم گرافیک بازی واقعا خیلی خوبه نمیدونم دوستان چجوری هنوز میگن پوسیده :|

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
عکس از گیمپلی E3 2014
لطفا توضیح بده کجاش پوسیده هست:)

یک عکس از in game بازی بزار که هدف اسلحه و HUD بازی مشخص باشه :) البته شاید اون تریلر بعضی قسمت هاش مربوط به مالتی بازی باشه که من با توجه به اونا گفتم گرافیک بازی پوسیدس بعد که اسکرین شات های PS4 رو دیدم نظرم عوض شد نمیتونم بگم جهش داشته گرافیک ولی خیلی بهتر از قبلی هاست. هر چند داستان بازی خیلی تخیلی شده من شخصا خوم این بازی رو نمیخرم امیدوارم شما بخرید و حالشو ببرید :)

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
Troy Baker :-/

66857009095088685292.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟