تصاویر و ویدئوی بازی Final Fantasy X HD برای کنسول PS Vita

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
final-fantasy-x.jpg

حتما شاهکاری به نام Final Fantasy X را که در سال 2001 برای PS2 عرضه شد را به یاد دارید. بعد از سالا‌ها چندی پیش شرکت اسکوار انیکس در خبری اعلام کرد این عنوان را به صورت HD برای PS Vita و PS3 عرضه خواهد کرد(گویا برای این کنسول به صورت Remake باشد) . در همین راستا تصاویر و تریلر کوتاهی از این بازی ویتا منتشر شده که در زیر شاهد ان هستید.

برای دیدن تریلر کلیک کنید.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
به به واقعا که عجب بازی بود این فاینال فانتزی 10 شاهکاری بود واسه خودش داستان جالب و پیچیده و گرافیک عالی و کاراکترای دوستداشتنی (تیدوس - یونا - پدر تیدوس جت و ... ) البته مهمتر از همه اهنگای واقعا عالی بازی sutiki na ei و zarakanad و ... وای وای که زمان چه زود میگذره و گذشت زمان نابودگر خاطرات است. مرسی دوست عزیز از این خبرت :x:x:x:x:x

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
این بازی نبود زندگی بود ، بعضی جاها موزیک بازی به تنهایی اشک آدم رو درمیاورد
ولی اگر فقط گرافیکش بالا رفته باشه و تغییر دیگه ای نکرده باشه برای من ارزش تکرار نداره

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
وای فوق العاده به نظر میرسه .. با اینکه همین 3 سال پیش بازیش کردم و تمومش کردم ... ولی بازم گرافیک و دمو هاش فکم رو انداخته بود ..... ببین الان این بازسازی چی میخواد بشه ... شده اورجینال هم تهیش میکنم

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
(گویا برای این کنسول به صورت Remake باشد)
اسم دیگش port می باشد.:| یعنی ورودی 2000 >>>خروجی 2013 !!! کاره زشتیه که تو چند تا مصاحبه من خوندم با پافشاری میگن remake و hd و....
تو تریلر گرافیک نسبت به نسخه ps2 افت هم داره.:|
من موندم چیکار میکنن اینها؟ دیگه SE ژاپن مثل قدیما فعال نیست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من نزدیکه از خوشحالی بزنم زیر گریه!

بچه هارو میبینی وقتی یه جا تنها هستن بغض دارن اما گریه نمیکنن و وقتی مامانشون رو میبینن یهو میزنن زیر گریه؛ الان من تو ان وضع هستم! این بغضی که یه نسله به واسطه آشغال هایی مثل XIII-2 و LR داره خفمون میکنه با دیدن این بازی میشکنه. عاقا گور بابای نسل بعد و همه بازی ها! یکی اینو بده من بازی کنم!:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میخوام برای اولین بار با سری FF ارتباط برقرار کنم!کار سختیه!ولی برای ویتاشو میگیرم:D
اگه خوشم بیاد فن بقیشونم میشم:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یادش بخیر با بازیش زندگی کردم بقول مهدی (GENE) عزیز با اشک های تیدوس و یونا گریه کردیم و با خنده هاشون خندیدیم. یه سفر رویایی تو اسپیرا بود...
ولی همون طور که جنسیس گفت گرافیکش زیاد تفاوتی با نسخه PS2 نکرده:|

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
همون اول هم کسی انتظار نداشت نسخه HD این بازی یک جهش گرافیکی باشه ، این شاهکار حتی اگه تغییری نسبت به نسخه PS2 نداشته باشه و فقط بهش Trophy اضافه شده باشه باز هم طرفدارای این قسمت از سری FF میخرنش که کم هم نیستن ، خیلی بد شد که هنوز تاریخی برای عرضه مشخص نکردن :| :x

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
ببخشيد من درست متوجه نشدم يعني FF Xii و ff xii-2 هر دو باهم بصورت HD عرضه ميشن؟تاريخ ريليز ندارن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر