تصاویر مقایسه گرافیک بازی FIFA 10 در XBOX360 و PS3

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
نمیدونم چرا احساس میکنم عکسهای PS3 یک افکتی خوردنن!!
از روی فن نیست ولی خوب...
شبیه شب و روزه:d
اما یک چیزی مشخصه این کارو عمدا کردن.این پایین عکس دروازبانها رو نگاه کنید معلومه یکی هستند و خیلی تفاوت روشنایشون کمه.اما اون بالایی ها اصلا فجیع!برای اینکه احتمالا اون جایی که قرار داشتند توی سایه استادیوم بوده.
به هر حال باید گفت Cheers!
خوب الان اينا كدوم به کدوم هست؟
خوب روش کلیک کن یا اگه نمیخوای از پایین مرورگرت لینکاشو بخون نوشته کدوم 360 کدومPS3.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چپی ها که نورش طبیعی ماله 360 و تار ها و بی نور ها ps3 .
ته خنده بود حرفی که زدی. خودتون فکر کنید واقعا Ea این قدر حماقت می کنه؟ تفاوت به این تابلویی دیگه ندیده بودیم. من با نظر اون دوستمون موافقم که میگه تو سایه اینا حرف ها هست.
در ضمن تارها و بی نورها رو خوب اومدی

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بابا هوادارا رو ببیند توی عکسا با هم فرق دارن.... از کجا معلوم توی پلی3 (نسخه پویول) هوا ابری نبوده باشه؟؟؟ تازه استادیوم بازی هم فرق داره....
-----------------------------
از قیاسش خنده امد خلق را :D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ته خنده بود حرفی که زدی. خودتون فکر کنید واقعا Ea این قدر حماقت می کنه؟ تفاوت به این تابلویی دیگه ندیده بودیم. من با نظر اون دوستمون موافقم که میگه تو سایه اینا حرف ها هست.
در ضمن تارها و بی نورها رو خوب اومدی
آره ف کلا جالبه برهان :D
والا من که نسخه دمو رو روی PS3 بازی کردم خیلی شفاف بود هیچ جا هم تاریک نبود .
به هر حال هر جور صلاحه :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب فهمیدم:biggrin1:
دوستان عزیز شما عکس سوم بازیکنان بارسا رو نگاه کنید. فکر کنم برای توره هست. پشتش توی سکوها رو نگاه کنید متوجه میشید که عکس ها توی 2 تا ورزشگاه مختلف و در شرایط جوی متفاوتی هست. تو خیلی های دیگه هم این نکته وجود داره. امان از دستت این پنکه ها

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
اصلا منطقی نیست.
اون عکس دروازبان سفیدرو نگاه کنید کیفیت نسخه PS3 میخوره 360 رو ولی عکس بقلش شوان اشنایدرو نگاه کنید دقیقا بر عکس همین موضوعه 360 میخوره:d
در کل خدا تاپیکو صبر بده;)

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
اصلاً این مقایسه صحیح نیست.
واسه مقایسه باید همه شرایط برابر باشه بعداً مقایسه صورت بگیره نه تو دو استادیوم متفاوت و زمانهای مختلف!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر