تصاویر مربوط به بروز رسانیه UE3

• Thread starter Thread starter Gartall
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مگه epic انجین نسل بعدش را معرفی کرده ؟! این تصاویر همین با اپدیت جدید ue3 به نمایش در اومده که یک Tech Demo بوده مثلا گرافیک داخل بازی را نشون بده که انطوری میشه .
epic اگه بخواد موتور نسل بعدش را معرفی کنه همون ue4 هست که از قبل هم اعلام شده و هنوز هیچ گونه معرفی نشده . حالا شما از الان پیشگویی میکنی cryengine نسل بعد , از ue4 بهتر میشه ؟!

نسل بعد معرفی کنه حتما باید بیاد بگه امت این 4ـــه؟ خودت داری میگی این چیزی خواهد بود که نسل بعد میبینیم !قرار نیست که الان بیاد قرار هست؟؟؟

با کدوم ادبیات شما دوست دارید ما حرف بزنیم ؟!
یه بار دیگه میگم و واضح میگم ! گرافیک نسل بعدی که با ue3 میتونن با Tech Demo نشون بدن و با ue4 میتونن تو خود گیم پلی پیاده کنن . متوجه شدید ؟

آخرین ویرایش:
مگه epic انجین نسل بعدش را معرفی کرده ؟! این تصاویر همین با اپدیت جدید ue3 به نمایش در اومده که یک Tech Demo بوده مثلا گرافیک داخل بازی را نشون بده که انطوری میشه .
epic اگه بخواد موتور نسل بعدش را معرفی کنه همون ue4 هست که از قبل هم اعلام شده و هنوز هیچ گونه معرفی نشده . حالا شما از الان پیشگویی میکنی cryengine نسل بعد , از ue4 بهتر میشه ؟!
نسل بعد معرفی کنه حتما باید بیاد بگه امت این 4ـــه؟ خودت داری میگی این چیزی خواهد بود که نسل بعد میبینیم !قرار نیست که الان بیاد قرار هست؟؟؟

یک زمانی سال 2005 تریلر کیلزون رو نشون دادن گفتن این real time هست حتی قسمتی از اون دمو گیم ÷لی رو نشون میداد...... این دمو هم شده مصداق همون دموی سال 2005.......

آدم تصاویر رو میبینه خیلی ببخشید دلش میخواد شیهه بکشه ! :دی
اصلا یه چیزیه واسه خودش ... حالا واسه هرچی میخواد باشه و هر وقت میخواد بیاد خیره کنندست ...
احساس میکنم تصاویر مربوط به Mass Effect 4 هستند :دی !

می گم نره شما می گی بدوش!
بابا تک دمو هست شما هی بگو چرا ندیدیم پس!
مطمئنم شما کرایسیس رو رو وری های نرفتی.نه اینکه بگم من رفتم و خوش بحالم و دلت بسوزه و .... واسه این می گم که گرافیک اون بازیی که 2007 اومد رو ندیدی و الا اینجوری نمی گفتی
بعد کرای انجین 1و 2 ماله این نسله و این شات ها ماله نسخه نسل بعد آنریل هست. حالا کرای تک نسخه نسل بعدش رو معرفی کنه اون موقع هست که قدرت موتور کرای انجین مشخص میشه
آنریل انجین مطمئنا در آینده موفق تر از کرای انجین(از لحاظ تجاری) هست و توی خوب بودن و عالی بودنش شکی نیست ولی از لحاظ بصری هیچ موتوری تا بحال نزدیک کرای انجین نیومده
کلا موافقم اما هیچی ازue کم نمیشه :d

نه میخواستی بیاد cryengin باشه ؟:دی اتفاقا یکی از قشنگیهای گرافیک بازی ها تو همینه . شخصا دوست داری همه بازی ها استایل گرافیکیشون یکی باشه مثلا همه بازیها مثل cryengine برات گرافیک بده ؟!
هر موتوری برای خودش استایل و ویژگیهای خاصی داره که با اون میتونن گرافیکی که مد نظر دارن را خلق کنن .
UE همیشه باید UE بمونه و همینطور id teche هم باید همیشه همون بمونه و همینطور cryengine .
مثلا یه لحظه فکر کن بازی با استایلی مثل gears را بیاری تو محیطی مثل crysis ....!
epic فقط نشون داده بازیهای اینده توی خود بازی یعنی گیم پلی بازی یه همچین گرافیکی را شاهد میشید . حالا سوال اینجاست واقعا cryengine تونسته توی خود بازی crysis تو گیم پلی بازی یه همچین گرافیکی را نمایش بده ؟صحبت این نیست که کدوم موتور قویه .
خب اره راست میگی یه جورایی سلیقست ولی از اون طرف خب اپیک اومده گفته این گرافیک بازیهای نسل بعده که من بعید میدونم چون گرافیکی که با سه 3 تا 580 قابل رندر باشه نمیتونه گرافیک نسل بعد باشه.به نظر من گرافیک بازیهای نسل بعد چیزایی هستن که تو تک دموهای cry engine میبینیم یا حتی بالاتر از اون!. حالا برای اینکه قبول کنی چرا اینو میگم فقط کافیه به دو سری بعدی کارتهای انویدیا یه نگاه بندازی؛ اولیش سری کپلر هست که به تنهایی حدود سه برابر این سری فعلی قدرت خواهد داشت! یعنی فقط یکی از این کارتای کپلر کافیه تا این دمو رو رندر کنه!! و بعد این سری، تو سال 2013 قراره سری بعدی یعنی سری maxwell سر کار بیاد که به گفته خودشون تا 16 برابر سری فرمی قدرت داره!!!یعنی پردازش این دمو برای اون کارت به اندازه سختی پردازش super mario خواهد بود:d!از طرف دیگه همین الان به نظر من 3d mark11 کیفیت بهتری نسبت به این دمو داره که بر پایه dx11 ساخته شده. اگه ندیدی شدیدا بهت توصیه میکنم که یه ویدیو ازش ببینی تا حساب کار دستت بیاد حالا تو حساب کن که dx12 و بعدیش هم تا 2015 بیرون خواهد اومد... حالا با همه این اوصاف بازم میخوای بگی این گرافیک نسل بعد خواهد بود؟؟

اصلا یه چیزیه واسه خودش ... حالا واسه هرچی میخواد باشه و هر وقت میخواد بیاد خیره کنندست ...
خیلی زود جو گیر شدی کیوون.:d
هنوز هیچی نشده سر خود ME4 رو هم تایید کردی؟:d
عکسها خیره کننده هستن اما ان شالله CG نباشن.

خب اره راست میگی یه جورایی سلیقست ولی از اون طرف خب اپیک اومده گفته این گرافیک بازیهای نسل بعده که من بعید میدونم چون گرافیکی که با سه 3 تا 580 قابل رندر باشه نمیتونه گرافیک نسل بعد باشه.به نظر من گرافیک بازیهای نسل بعد چیزایی هستن که تو تک دموهای cry engine میبینیم یا حتی بالاتر از اون!. حالا برای اینکه قبول کنی چرا اینو میگم فقط کافیه به دو سری بعدی کارتهای انویدیا یه نگاه بندازی؛ اولیش سری کپلر هست که به تنهایی حدود سه برابر این سری فعلی قدرت خواهد داشت! یعنی فقط یکی از این کارتای کپلر کافیه تا این دمو رو رندر کنه!! و بعد این سری، تو سال 2013 قراره سری بعدی یعنی سری maxwell سر کار بیاد که به گفته خودشون تا 16 برابر سری فرمی قدرت داره!!!یعنی پردازش این دمو برای اون کارت به اندازه سختی پردازش super mario خواهد بود:d!از طرف دیگه همین الان به نظر من 3d mark11 کیفیت بهتری نسبت به این دمو داره که بر پایه dx11 ساخته شده. اگه ندیدی شدیدا بهت توصیه میکنم که یه ویدیو ازش ببینی تا حساب کار دستت بیاد حالا تو حساب کن که dx12 و بعدیش هم تا 2015 بیرون خواهد اومد... حالا با همه این اوصاف بازم میخوای بگی این گرافیک نسل بعد خواهد بود؟؟

تو فقط پیشرفت سخت افزاری را نگاه میکنی ولی با پیشرفت نرم افزاری کاری نداری . اگه از سال 2000 حساب کنیم سال به سال چگونگی پیشرفت گرافیک را شاهد بودیم یه چیز خیلی نسبی بوده . همین الانش هم به جزء کرایسیس کسی روی pc نتونسته بازی بسازه که از دیگر عناوین کنسولی بهتر باشه . حتی انجینش را هم نتونستن بسازن ! چه برسه بخوان عملیش کنن .
حالا اگه فکر میکنی نسل بعد میتونی واقعا توی بازی یه همچین گرافیکی را بهترش را شاهد باشی بنظرم اشتباه میکنی . حالا میخوای حرفم ثابت بشه 2 یا 3 سال صبر میکنیم ببینیم واقعا چطور میتونن بهتر از این را روی بازیها پیاده کنن البته داخل بازی منظورمه .
مورد دوم بازم میگم این یک tech demo مربوط به UE3 بوده وگرنه اگه UE4 در کار باشه مطمئن باش tech demo خیلی بهتر از این میبینی . مثلا وقتی داری 3d mark11 را مثال میزنی اصلا ربطی نداره خب فقط یک دمو هست که داره نشون میده ولی ایا معلوم هست یا تاریخی براش وجود داره که کی میخواد این گرافیک روی بازی پیاده بشه . اینجا ما tech demo را با tech demo مقایسه نمیکنیم فقط EPIC داره میگه نسل بعد خود بازی ها این شکلی میشن کاری نداره که بگه در نسل بعد tech demo ها این شکلی میشن !
گرفتی چی شد ؟:دی

آخرین ویرایش:
دقیقا من فکر کردم قراره me3 این باشه!:d:))

تو فقط پیشرفت سخت افزاری را نگاه میکنی ولی با پیشرفت نرم افزاری کاری نداری . اگه از سال 2000 حساب کنیم سال به سال چگونگی پیشرفت گرافیک را شاهد بودیم یه چیز خیلی نسبی بوده . همین الانش هم به جزء کرایسیس کسی روی pc نتونسته بازی بسازه که از دیگر عناوین کنسولی بهتر باشه . حتی انجینش را هم نتونستن بسازن ! چه برسه بخوان عملیش کنن .
حالا اگه فکر میکنی نسل بعد میتونی واقعا توی بازی یه همچین گرافیکی را بهترش را شاهد باشی بنظرم اشتباه میکنی . حالا میخوای حرفم ثابت بشه 2 یا 3 سال صبر میکنیم ببینیم واقعا چطور میتونن بهتر از این را روی بازیها پیاده کنن البته داخل بازی منظورمه .
مورد دوم بازم میگم این یک tech demo مربوط به UE3 بوده وگرنه اگه UE4 در کار باشه مطمئن باش tech demo خیلی بهتر از این میبینی . مثلا وقتی داری 3d mark11 را مثال میزنی اصلا ربطی نداره خب فقط یک دمو هست که داره نشون میده ولی ایا معلوم هست یا تاریخی براش وجود داره که کی میخواد این گرافیک روی بازی پیاده بشه . اینجا ما tech demo را با tech demo مقایسه نمیکنیم فقط EPIC داره میگه نسل بعد خود بازی ها این شکلی میشن کاری نداره که بگه در نسل بعد tech demo ها این شکلی میشن !
گرفتی چی شد ؟:دی
وقتی یه کرایسیس تو سه سال پیش یه همچین گرافیکی رو میسازه،مطمئن باش که بازم تاریخ تکرار میشه! وقتی یه همچین قدرتی رو سخت افزارهای سال 2013 به بعد دارا باشند،مسلما برای تیله بازی نیست که! خب برای ساخت بازیهای قدرتمند تره.تو حساب کن که این دمو داره توسط سه تا 580 پردازش میشه در حالی که من بهت گفتم تو سال 2013 یه کارت گرافیک داره میاد که پردازش این دمو براش مثل پردازش سوپر ماریو میمونه این یعنی چی؟ یعنی اینکه بر فرض اگر کنسولهای نسل بعد تو سال 2014 عرضه بشن، سخت افزاری رو خواهند داشت که پردازش چنین دمویی براشون اصلا کاری نداره! خب با توجه به این قضیه این بدیهیه که ما بازیهای به مراتب قدرتمند تر ازین رو ببینیم حالا تو باز بگو خر دو تا پا داره:d
يكي بياد فك منو جمع كنه. خيلي خداست.:praying::praying::praying::d:-o:-o
چقدر دوستان انتظارتون بالاست. نكنه مي خوايد واستون فيلم درست كنند؟
دقیقا برا نسل بعد یه همچین انتظاری دارم!

وقتی یه کرایسیس تو سه سال پیش یه همچین گرافیکی رو میسازه،مطمئن باش که بازم تاریخ تکرار میشه! وقتی یه همچین قدرتی رو سخت افزارهای سال 2013 به بعد دارا باشند،مسلما برای تیله بازی نیست که! خب برای ساخت بازیهای قدرتمند تره.تو حساب کن که این دمو داره توسط سه تا 580 پردازش میشه در حالی که من بهت گفتم تو سال 2013 یه کارت گرافیک داره میاد که پردازش این دمو براش مثل پردازش سوپر ماریو میمونه این یعنی چی؟ یعنی اینکه بر فرض اگر کنسولهای نسل بعد تو سال 2014 عرضه بشن، سخت افزاری رو خواهند داشت که پردازش چنین دمویی براشون اصلا کاری نداره! خب با توجه به این قضیه این بدیهیه که ما بازیهای به مراتب قدرتمند تر ازین رو ببینیم حالا تو باز بگو خر دو تا پا داره:d

اتفاقا خر دو تا پا داره اون جلویی ها دستشن :دی من برات قوق قول میدم :دی که تو بیشتر از اینو شاهد نمیشی !
این فقط یک دمو از قبل تعین شده هست که فقط یک محیط را بدون هیچ دخالتی از طرف تو داره برات نشون میده . تو حالا تصور کن خودت میخوای تو این محیط قدم بزنی و فیزیک انچنانی داشته باشی هر جارا خواستی به اتیش بکشی و منفجر کنی و............
فقط میتونم بگم توقعت خیلی خیلی بالاست مطمئن باش با کله میخوری زمین :دی

سخت افزار هم اونطوری ها که فکر میکنی پیشرفت نمیکنه و همون 8800 را در نظر بگیر بزار مثلا کرایسیس برات 30 فریم میداد الان 580 با قدرتی که داره میتونه 60 فریم بده برات یعنی دو برابر اونم بعد 4 سال به قول تو باید الان 200 فریم حداقل میداد :دی 3 سال دیگه هم همینه ! crysis 2 هم حداقل باید 3 برابر نسبت به crysis بعد 4 سال برات گرافیک میداد ؟ به قول خودت :دی یه جمع بندی کن ببین پیشرفت نرم افزاری و سخت افزاری اون چیزی هست که تو انتظار داری برای 2 یا 3 سال بعد ؟!

آخرین ویرایش:
خیال کردین نسل بعد چه اتفاقی میوفته..؟ نسل بعد دو سه سال دیگه شروع میشه و مطمئن باشید هیچ اتفاق خاصی نمیوفته همین تصاویری که از UE3 اپدیت شده رو اگر بتونن تو بازی اجرا کنن شاهکار کردن..
اواخر نسل قبل هم همه این حرفها رو میزدن و انتظار گرافیک افسانه ای داشتن ولی دیدم که هنوز چقدر فاصله هست..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or