تصاویر مربوط به بروز رسانیه UE3

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اگه قرار باشه که با یدونه GTX 580 نشون میدادند که میشد همین نسل حاضر ! خوب دارن میگن نسل بعد نسل بعد هم که مثلا کنسولها را حساب کنیم که میخواد مثلا 2 یا 3 سال دیگه بیان باید از تکنولوژی روز استفاده کنن که حداقل GPU ای که روشون سوار میشه یه چند برابری قویتر از 580 میشه .
480 هم خیلی ازین نسل بالا بود. نذارید کدهای آناپتیمایز نشده گولتون بزنه. PC خیلی سخت افزارش از نسل حاظر بالاتره.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
ریلکس برادر، ریلکس. کسی نگفت گرافیکش بده یا از KZ3 پائینتره اما برای نسل بعد اصلاً چیز شاخی نیست که بگیم دست نیافتنی هم باشه!

دست یافتنی که هست ! ولی قطعا این گرافیک برای نسل بعد هست . قبول ندارید ؟!

480 هم خیلی ازین نسل بالا بود. نذارید کدهای آناپتیمایز نشده گولتون بزنه. PC خیلی سخت افزارش از نسل حاظر بالاتره.
فکر کنم pc هم جزوی از نسل باشه باشه وقتی epic میگه نسل بعد یعنی pc را هم شامل میشه یعنی نسل حاضری که الان 580 هستش سری کارتهای دیگه بیان میشه نسل بعدش !

حالا کار ندارم 480 چند برابر کنسولها قدرت داره اصلا 20 برابر من کاری با کنسول ندارم ولی هندل کردن چنین گرافیکی با کارت گرافیک های امروزی توخوابشون هم نمیبینن .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دست یافتنی که هست ! ولی قطعا این گرافیک برای نسل بعد هست . قبول ندارید ؟!
بر منکرش لعنت.
گرافیکش خیلی خوبه برای نسل بعد هم در حد یک مورد خیلی خوب هست.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
من که بعید میدونم یه چیزی مثل این رو نسل بعد هم بتونیم با فریم ریت عالی و رزولوشن 1080p تجربه کنیم !

آریا چند تا تریلر تکنیکال از موتور cryengine دیدی؟؟
این ها فکر کنم این ها هنوز از ګیم پلی هم نیست.crysis1 سال ۲۰۰۷ اومد همین الان برو عکساش رو روی آخرین مد نګاه کن ببین چقدر عالی هستند.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
آریا چند تا تریلر تکنیکال از موتور cryengine دیدی؟؟
این ها فکر کنم این ها هنوز از ګیم پلی هم نیست.crysis1 سال ۲۰۰۷ اومد همین الان برو عکساش رو روی آخرین مد نګاه کن ببین چقدر عالی هستند.

بعد اونوقت اون tech demo را همش را روی بازی crysis پیاده کردند ؟! همین الانش هم با کرایسیس 2 یک سومش را نتونستن انجام بدن . حرف همینجاست که کی میخواد چنین گرافیکی که داریم ازش حرف میزنیم عملی بشه ؟
-----------------------------------------------------------------------------------
crytek برای ینکه از epic عقب نمونه tech demos از cryengine 3 در GDC نشون داده !
حالا ببینید واقعا چند درصد اینها تو کرایسیس 2 با سخت افزاری های امروزی عملی شده ؟

برای دیدن تریلر :
http://www.gametrailers.com/video/gdc-11-cryengine-3/711208
اینم چندتا تصویر که ازش کپچر کردم :

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,211
نام
امیر محمود
نکته قابل توجه این هستش موتور گرافیکی قوی با پشتیبانی کامل از DX11و خصوصا استفاده از ویژگی مهم DX11که TESSELLATIONرو به افزایش هستش و چند تا وقت دیگه که معماری کارت های گرافیکی DX11به تکامل و پختگی لازم برسن می تونیم شاهد گرافیک بسیاز زیبا باشیم و استفاد از TESSدر همه اشیا و اجزا که فعلا امکان پذیر نیستش!احتمالا نسل اینده کنسول منتظرن تا GPUهای با صرفه و قوی در DX11ایجاد بشن تا در کنسول های اینده مورد استفاده قرار بگیرن!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بعد اونوقت اون tech demo را همش را روی بازی crysis پیاده کردند ؟! همین الانش هم با کرایسیس 2 یک سومش را نتونستن انجام بدن . حرف همینجاست که کی میخواد چنین گرافیکی که داریم ازش حرف میزنیم عملی بشه ؟
-----------------------------------------------------------------------------------
حالا ببینید واقعا چند درصد اینها تو کرایسیس 2 با سخت افزاری های امروزی عملی شده ؟
من از چک و چونه زدن روی بحث های بی ارزشی مثل بحث مقایسات گرافیکی متنفرم
ولی این حرف شما دقیقا در مورد تصاویر تک دموی آنریل انجین هم صدق می کنه و مطمئن باش هیچ موقع اون کیفیتی که توی اون عکس ها دیدی توی یه بازی نسل بعد هم تجربه نمی کنی چرا؟ چون که این چیزها اسمشون روشون هست.تک دمو! یعنی اینا دمو هست و بازی نیست.این یعنی سازنده های موتور تمام تلاششون رو کردن توی این دمو و روی محیط و اجسامی که فقط توی این دمو نمایش داده میشه قدرت موتور رو نشون بدن.همون کاری که کرایتک سر کرایسیس 1 و و حالا 2 انجام داد.این تک دمو ها بدلیل محدود بودنشون از لحاظ وسعت و تمرکز سازنده ها روی گرافیک و ویژگی های اون مشخصا زیبا تر و شکیل تر از بازی هایی که با اون موتور ها ساخته میشن هستن و اصلا هدف سازنده ها همینه که توی این تک دمو ها همه رو متعجب کنن ولی همه این رو می دونن که قرار نیست با انریل انجین جدید یه چیز کپ همین شات های تک دموی GDC ساخته بشه چون همه مفهموم تک دمو رو می دونن.

من الان تک دموی کرای انجین 3 رو واسه GDC دیدم
یه چند تا شات از تریلر بی کیفیتی که داشتم گرفتم و خودتون مقایسه کنید که آیا واقعا این شات های اپیک این همه به به و چه چه داشت یا نه.تازه کرای انجین یه موتور سند باکس هست و نمی شه با موتوری مثل آنریل انجین مقایسش کرد ولی بهرحال بازم به نظر من کرای انجین تو بحث گرافیک حرف اول و آخر رو میزنه

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
مثل اینکه دمو به وسیله 3 تا کارت گرافیکی Nvidia GTX 580 پردازش شده !!! و ... :biggrin1:
نسل بعد بازیهای Epic Games.ـ Only on NASA Computers :|
فوق دکترا قرقره کردن داره Crystek.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ

اون تصاویر را بالا منم گذاشتم .

شما همون تصاویر را با اینها مقایسه کن :
http://images.eurogamer.net/assets/...adowedpointlightreflections_logo_text.jpg.jpg
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/3/4/6/5/1/billboardreflections_logo_text.jpg.jpg
واقعا بنظرت از ینها بهتره دیگه ؟!

همیشه حق با کاربرای بازیسنتر هست و هیچ سایتی به اندازه بازیسنتر بارشون نیست و تعجب میکنم چرا تصاویر را شبیه highly choreographed CG movie دونستند ؟!

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
تا به کنون هیچی از گرافیک very high کرایسیس 2 نسخه ی پی سی نشون داده نشده
اون نسخه ی ای که تو اینترنت لو رفته جزییات بازیو تو حالت مدیوم نشون میده
کرایسیس 1 در حالت مدیوم نسخه ی اول خیلی گرافیکش افتضاح بود
الان حالت مدیوم کرایسیس 2 چیزی بین high و very high نسخه ی اوله
هنوز build دایرکت ایکس 11 بازی نمایش داده نشده .
تازه تا نسل بعد direct x 12 به همراه قابلیت های جدید هم مطمئنا عرضه شده. پس منتظر گرافیک خیلی بهتر از این باشید. بیشتر به نظر میرسه همون UE3 هستش با بافت های کیفیت بالا و نورپردازی بهتر. و این هم فقط یه tech demo هستش. مطمینا اگر کارشون رو جدیتر پیگیری کنن میشه شاهد UE4 بسیار جذابتری از این باشیم.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
راستش تصاویرش چیز شاخی نداشتن که منو هیجان زده کنن. بعضی از تصاویر خیره کننده بود ولی همچنان UNRAEL ENGINE بود! یعنی یه جورایی بازم گرافیکش تو ذوق میزد و تکراری بود.به عنوان مثال فقط کافیه اون چهره رو با چهره ای که توسط cry engine3 ساخته شده مقایسه کنید به نظر من که اصلا نمیتونه در مقابل cry engine حرفی برای گفتن داشته باشه. من الان حوصله گذاشتن تصویر ندارم ولی همون cry engine2 قشنگ اینو لوله میکنه حالا شماره 3 بماند...

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
همیشه قبل از عرضه هر فناوری از این داستانها داریم ولی وقتی به مرحله عمل میرسه چیزه دیگه ای از آب در میاد. اگه یادنون باشه زمان عرضه xbox 360 و ps3 کلی از این نمایشها دادن ولی خیلی با اون چیزی که تو محیط واقعی بازی دیدیم متفاوت بود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
راستش تصاویرش چیز شاخی نداشتن که منو هیجان زده کنن. بعضی از تصاویر خیره کننده بود ولی همچنان UNRAEL ENGINE بود! یعنی یه جورایی بازم گرافیکش تو ذوق میزد و تکراری بود.به عنوان مثال فقط کافیه اون چهره رو با چهره ای که توسط cry engine3 ساخته شده مقایسه کنید به نظر من که اصلا نمیتونه در مقابل cry engine حرفی برای گفتن داشته باشه. من الان حوصله گذاشتن تصویر ندارم ولی همون cry engine2 قشنگ اینو لوله میکنه حالا شماره 3 بماند...

نه میخواستی بیاد cryengin باشه ؟:D اتفاقا یکی از قشنگیهای گرافیک بازی ها تو همینه . شخصا دوست داری همه بازی ها استایل گرافیکیشون یکی باشه مثلا همه بازیها مثل cryengine برات گرافیک بده ؟!
هر موتوری برای خودش استایل و ویژگیهای خاصی داره که با اون میتونن گرافیکی که مد نظر دارن را خلق کنن .
UE همیشه باید UE بمونه و همینطور id teche هم باید همیشه همون بمونه و همینطور cryengine .
مثلا یه لحظه فکر کن بازی با استایلی مثل gears را بیاری تو محیطی مثل crysis ....!
epic فقط نشون داده بازیهای اینده توی خود بازی یعنی گیم پلی بازی یه همچین گرافیکی را شاهد میشید . حالا سوال اینجاست واقعا cryengine تونسته توی خود بازی crysis تو گیم پلی بازی یه همچین گرافیکی را نمایش بده ؟صحبت این نیست که کدوم موتور قویه .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
Tech Demo هاي زيادي تو اين نسل از انجين هاي مختلف ساخته شد! خيلي از شركت ها توي ساختن يه دموي اينچنيني از قبل رندر شده هم موندن چه برسه بخوان in-game ش هم كنن!! :)

شما Depth Of Field رو داشته باشيد بقيه موارد به كنار كه كلي بحث روشه الان
بعضي ها يه جور ميگن چیز خاصي نيست من كه شك كردم كنسولهاي نسل بعد دستشون نباشه...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
epic فقط نشون داده بازیهای اینده توی خود بازی یعنی گیم پلی بازی یه همچین گرافیکی را شاهد میشید . حالا سوال اینجاست واقعا cryengine تونسته توی خود بازی crysis تو گیم پلی بازی یه همچین گرافیکی را نمایش بده ؟صحبت این نیست که کدوم موتور قویه .
می گم نره شما می گی بدوش!
بابا تک دمو هست شما هی بگو چرا ندیدیم پس!
مطمئنم شما کرایسیس رو رو وری های نرفتی.نه اینکه بگم من رفتم و خوش بحالم و دلت بسوزه و .... واسه این می گم که گرافیک اون بازیی که 2007 اومد رو ندیدی و الا اینجوری نمی گفتی
بعد کرای انجین 1و 2 ماله این نسله و این شات ها ماله نسخه نسل بعد آنریل هست. حالا کرای تک نسخه نسل بعدش رو معرفی کنه اون موقع هست که قدرت موتور کرای انجین مشخص میشه
آنریل انجین مطمئنا در آینده موفق تر از کرای انجین(از لحاظ تجاری) هست و توی خوب بودن و عالی بودنش شکی نیست ولی از لحاظ بصری هیچ موتوری تا بحال نزدیک کرای انجین نیومده

• Like
Reactions: Bayonetta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر