تصاویر جدید از Yakuza 3

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
10.jpg

5.jpg

8.jpg

دیدن بقیه تصاویر

Yakuza 3 بهار سال آینده بصورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
کجایی آریا؟ این عکسها تو رو یاد چی میندازه؟:((
درکت میکنم هادی ! با اینکه به اندازه 1/100 تو هم Shenmue بازی نکردم بعضی از عکسا (مخصوصآ دو تای آخری) برام خیل آشناست :D
راستی میگم این اسم ژاپنیش یعنی چی ؟ Ryu ga Gotoku ! حتی توی اسم هم به Ryo Hazuki شبیه هست !!

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
من می گم خرج این بازی هم باید خیلی باشه ها.من چند تا تریلر دیدم نفهمیدم سبکش به صورت دقیق چیه و شبیه چه بازی هست.اما باور کنین سگا اینقدر این بازی رو می سازه تا ساختن Shenmue دستش بیاد.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
درکت میکنم هادی ! با اینکه به اندازه 1/100 تو هم Shenmue بازی نکردم بعضی از عکسا (مخصوصآ دو تای آخری) برام خیل آشناست :D
راستی میگم این اسم ژاپنیش یعنی چی ؟ Ryu ga Gotoku ! حتی توی اسم هم به Ryo Hazuki شبیه هست !!
یعنی جز جیگر ملت در بیاد:biggrin1: یعنی ما حواسمون هست shenmue خیلی fanboy‌ داره، ازشون سو استفاده میکنیم؛ اما shenmue نمی سازیم.:evil:

من می گم خرج این بازی هم باید خیلی باشه ها.من چند تا تریلر دیدم نفهمیدم سبکش به صورت دقیق چیه و شبیه چه بازی هست.اما باور کنین سگا اینقدر این بازی رو می سازه تا ساختن Shenmue دستش بیاد.
ساختن shenmue که فقط دست سگاست. وقتی سال 99 اون شاهکار رو با اون هزینه وحشتناک ساخت قطعا میتونه 2009 هم همچین کاری بکنه!
به قول یکی سگا تا از ساختن کنسول 100% ناامید نشه shenmue نمیسازه:(

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
لعنت به این بازی که داغ shenmue رو تو دل من تازه میکنه:((
د آخه .........(منظورم سگاست) اون بازی رو تموم میکردی بعد این یکی رو شروع میکردی:evil:

سلام دوست عزیز
اگه شنمو رو دوست داری من 2 تا شمارشو دارم با امولاتور دریم کست
خبرم کن برات بفرستم تو پی سی دوباره یادی کن ازش

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام دوست عزیز
اگه شنمو رو دوست داری من 2 تا شمارشو دارم با امولاتور دریم کست
خبرم کن برات بفرستم تو پی سی دوباره یادی کن ازش
ممنون دوست من:love:
همونطور که میثم جان گفت هم دی سی دارم هم هر دو نسخه رو؛ مشکل من نسخه سوم این بازیه:biggrin1:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
من 2ماه پیش شنمو 1 رو و دریمکست تموم کردم الان دارم شنمو 2 روی دریمکست میزنم ولی فکر کنم باید برم نسخه ی xbox رو بگیرم چون اون تنها نسخه ای هست که دوبله ی انگلیسی داره

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
من 2ماه پیش شنمو 1 رو و دریمکست تموم کردم الان دارم شنمو 2 روی دریمکست میزنم ولی فکر کنم باید برم نسخه ی xbox رو بگیرم چون اون تنها نسخه ای هست که دوبله ی انگلیسی داره

نه دوست عزیز این بازی واسه DC یه نسخه پال هم داره که انگلیسی هستش ولی خیلی سخت گیر میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر