تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این خبر راجب این قضیس که کسانی که از سایت آمازون این بازیرو پیش خرید میکنن یه کد دریافت میکنن که میتونن تو home یه لباس هلگست بگیرن!
در ضمن اینجا هم تاپیک عکسای کیلزونه نه اخبارش;)

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
این خبر راجب این قضیس که کسانی که از سایت آمازون این بازیرو پیش خرید میکنن یه کد دریافت میکنن که میتونن تو home یه لباس هلگست بگیرن!
در ضمن اینجا هم تاپیک عکسای کیلزونه نه اخبارش;)
باشه قربان ترتيب اثر ميدهيم!;)

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
این تریلر آغازیه بازیه گفتم شاید بعصیا ندیده باشن:http://www.gametrailers.com/player/usermovies/299940.html
البته قابل دانلود نیست

من با اینترنت 256 دیدم ، گرافیک فوق العاده :eek::eek::eek::eek::love::love::love::love:
ولی هنگام راه رفتن یه کم تصویر کند میشه :confused: مشکل از ویدئو هست یا افت فریم ؟؟؟ :confused::confused::confused::confused::confused:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مشکل از ویدئو هست چون تو مولتی پلیرش که 600 نفر میریزن سرت افت فریم نداره چه برسه به این که 3 نفر بیشتر نیستن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من با اینترنت 256 دیدم ، گرافیک فوق العاده :eek::eek::eek::eek::love::love::love::love:
ولی هنگام راه رفتن یه کم تصویر کند میشه :confused: مشکل از ویدئو هست یا افت فریم ؟؟؟ :confused::confused::confused::confused::confused:
من قبلا اون تیکه تا اونجا که میره رو پل رو دیدم از یه سایت دیگه الان یادم نیست اما هیچ اینجوری نمیشود تو اون به نظر من این از TV فیلم برداری شده که این جوری هستش اما واقعا باحال هستش این بازی من نمیتونم براش صبر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر