تصاویر بازی The Witcher 3: Wild Hunt

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
W3-Announced-600x337.jpg

درود.

امروز بازی جدید The Witcher 3 از سوی استودیو CD Projekt RED معرفی شد. تصاویر از سوی مجله معتبر GameInformer منتشر شده است این مجله همچنین مصاحبه و گزارشی را از روند ساخت این بازی تهیه کرده است که لینک ان را در زیر شاهد هستید.

The Witcher 3: Wild Hunt Teaser

The Witcher 3 Trailer

نکته: این 3 تصویر زیر در یک سایت دیگر بود که ادعا می‌کرد برای همین بازی می‌باشد. تصاویر مربوط به In-game بازی هست.

تریلری که سایت GameInformer درست کرده و گزارشی از سازندگان بازی و مراحل ساخت The Witcher 3 است.

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
در رابطه با حرف شما، تو آخرین تریلری که از این بازی در مراسم VGA نشون داده شد، به شدت افت گرافیکی و بافت هارو منم احساس کردم!
اینطور که مشخصه این یکی دیگه واقعا دانگرید شده.شاید این گیف از نسخه ی pc باشه.
همچین چیزی از 1 بازی مولتی پلتفرم نمیشه انتظار داشت.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
والا ما که تریلر رو 1080 دیدیم هیچ دانگریدی احساس نکردیم ...!

سر Assassins creed unity هم همین چرندیات بود ولی وقتی بازی اومد مشخص شد دانگرید نشده :bighug:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بازی یه سری دانگرید داشته ولی اونقدرا واضح نیست!و البته مهم نیست. هنوزم گرافیک با این وسعت تو این نسل نیومده! اگه اومده یه عکس بذارید من از دنیای گیم خدافظی میکنم :d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
یادتون باشه بزی یه سیستم "پشم پویا" :D داره که با همکاری NVIDIA داره کار میشه پس میشه حدس زد چیزای دیگه ای هم با همین مضمون برای نسخه PC میتونه وجود داشته باشه و اون نمایش های هیولا هم مربوط باشن به نسخه ی مربوط به همین پلتفرم. البته این یه حدس شخصیه .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
بازی یه سری دانگرید داشته ولی اونقدرا واضح نیست!و البته مهم نیست. هنوزم گرافیک با این وسعت تو این نسل نیومده! اگه اومده یه عکس بذارید من از دنیای گیم خدافظی میکنم :d

Simply Dragon Age Inquisition :bighug:

تو انواع و اقسام مناطق طبیعی :D

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
کنسولا دست این بازی رو برای پیشرفت گرافیکی بستن برای همین شرکت سازنده برای این که بتونه فریم ثابتی بگیره داره گرافیک بازی رو روی کنسول ها کاهش میده ولی امیدوارم برای کامپیوتر چنین اتفاقی نیفته

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یادتون باشه بزی یه سیستم "پشم پویا" :D داره که با همکاری NVIDIA داره کار میشه پس میشه حدس زد چیزای دیگه ای هم با همین مضمون برای نسخه PC میتونه وجود داشته باشه و اون نمایش های هیولا هم مربوط باشن به نسخه ی مربوط به همین پلتفرم. البته این یه حدس شخصیه .
درسته اون نمایشا برای نسخه PC بودن . ولی این نمایشای اخیر هم واسه همین PC ان .
به نظر من بازی دانگرید محسوسی نداشته . تنها چیزی که توی نمایشای اولیه خیلی عالی کار شده و توی نمایشای جدید به نظرم درون حد نیست دورنمای بازی" Draw distance " هست که هنوز جای کار داره .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Simply Dragon Age Inquisition :bighug:

تو انواع و اقسام مناطق طبیعی :D

وحید شوخیت گرفته ? الان da بهترینه ولی وقتی w3 بیاد حرفی میمونه ?
تمرکز DAI روی گرافیک نیست روی گیم پلی هست و از لحاظ کیفیت تکسچرها و سایه و حتی چهره ها واقعا توی ذوق میزنه !(نسبت به ویچر 3 )فقط منظره اونم از لحاظ هنری زیبا هستن و تکنیکی صرفا گرافیک خوبی هست و نسل بعدی نیست روی PC !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
وحید شوخیت گرفته ? الان da بهترینه ولی وقتی w3 بیاد حرفی میمونه ?
تمرکز DAI روی گرافیک نیست روی گیم پلی هست و از لحاظ کیفیت تکسچرها و سایه و حتی چهره ها واقعا توی ذوق میزنه !(نسبت به ویچر 3 )فقط منظره اونم از لحاظ هنری زیبا هستن و تکنیکی صرفا گرافیک خوبی هست و نسل بعدی نیست روی PC !

رو PC من کاری ندارم ولی تا موقعی که The Order 1886 بیاد تا اینجای نسل بهترین گرافیک فنی و هنری راست مال خود DA I هست :D

سنگین بودن مسخره و الکی سری TW همیشه تو اینترنت زبان زد خاص و عام بوده :D ولی لامصب DA اصلا ابدا گرافیک یه دونه، یه دونه باگ یا گلیچ و صد البته افت فریم نداشت :D

اگه هم TW3 بخواد همون گرافیکی که تو اون تریلر دیدیم رو ، رو کنسول ها نمایش بده دیگه قطعا میگم DA I گرافیک بهتری نسبت به TW3 داره :bighug:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
رو PC من کاری ندارم ولی تا موقعی که The Order 1886 بیاد تا اینجای نسل بهترین گرافیک فنی و هنری راست مال خود DA I هست :D

سنگین بودن مسخره و الکی سری TW همیشه تو اینترنت زبان زد خاص و عام بوده :D ولی لامصب DA اصلا ابدا گرافیک یه دونه، یه دونه باگ یا گلیچ و صد البته افت فریم نداشت :D

اگه هم TW3 بخواد همون گرافیکی که تو اون تریلر دیدیم رو ، رو کنسول ها نمایش بده دیگه قطعا میگم DA I گرافیک بهتری نسبت به TW3 داره :bighug:

وحید اشتباه نقل قول کردی ! بحث از صفحه پیش روی Pc بود ! و روی پی سیDai صرفا خوبه !
ربط order که یه بازی خطی تو محیط های بسته اس به ویچر رو هم نمیدونم از کجا اوردی !

کلا اشتباه نقل قول کردی ! بحث روی PC و گرافیک فنی هست چیزی که نسخه دوم ویچر برای Dai کنسولی کافیه .

پ .ن :روی کنسول فکر کنم تا الان infamous از همه بهتره بوده .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من ویدیوی مقایسه نسخه کنسولی و PC دراگون رو دیدم اصلا تفاوت محسوسی نداشت... در مورد ویچر هم به نظرم فقط از لحاظ گرافیک از DAIبهتره.. وحید دیگه زیادی جو نده گرافیک ویچر از همه لحاظ بهتر از DAI هست :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
گرافیک بازی رفته رفته نسبت به نمایشای اولش افت کرده که مشخصه کم‌کاری cd p نیست سخت افزار کنسولا دسشونو بسته
اولی اسکرین شات تریلر E3 2013 هست و دومی متعلق به تریلر جدید هست که دوست عزیز ایمان ازش اسکرین شات گرفته:

میشه جزییاتی که توی نمایش اول هست و توی نمایش دوم نیست رو به من نشون بدی؟
بدون ترول، شوخی و ... پرسیدم. کنجکاو شدم بدونم واقعا چجوری دانگرید شده.
از نظر من تصویر دوم اگه بهتر از اولی نباشه بدتر هم نیست.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
فقط منم که دارم حس میکنم این گرافیکش داره روز بروز ضعیف تر میشه و افت میکنه:-/ همین الان اگه یه مقایسه بین اینو DA I بذاریم احتمالا اون سرتر باشه جالب اینه که ویچر یه بازی کاملا نسل بعدیه در کل امیدوارم دیگه ازین بیشتر افت نکنه نمایشای اولیه ی بازی خارق العاده بود از نظر گرافیکی اما الان بازی اون شرایطو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر