تصاویر بازی The Last of Us

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

the_last_of_us_news.jpg

بعد از منتشر شدن دو تیزر مفهومی از انحصاری کنسول PS3 با نام The Last of Us امروز سایت این بازی به روز شد و دو تصویر که یکی از محیط جنگل بسیار زیبا و با گرافیک عالی میباشد را به نمایش میگذارد و در دیگر تصویر نیز روزنامه ای است که داخل قفسه ای قدیمی گزاشته است که نام همین بازی را نشان میدهد و این جمله “millions feared dead or infected” بسیار میتواند جالب باشد . تصاویر در زیر قرار دارند .

نکته : در روی این قفسه . Made in America ذکر شده است که میتوان گفت رویدادها در این کشور اتفاق میافتد

http://www.lastofus.com/wallpapers/TLOU_image_2.jpg
http://www.lastofus.com/wallpapers/TLOU_image_1.jpg

تصاویر جدیدی از بازی

این هم یک والپیپر که تو سایت ND بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MNoire
تا الان 3تا مجله قراره در مورد بازی یک سری مطلب بنویسند! فقط امیدوارم از توی این 3 تا بشه 5 تا نکته ی جدید پیدا کرد :d گرچه شک دارم چنین اتفاقی بیفته! :d

شما اول بزار جوهر عضویتت خشک بشه بعد یه نگاه به سابقه ی فعالیته ایشون بکن بعد بیا بگو LOOOL

مورد اول به شما ربطی نداره , در رابطه با سابقه فعالیت -پس یعنی هر کس سابقه داشت هر چی گفت درسته >>>> LOOOOL

ROFL ...

اول بزار جا پات خشک بشه بعد بیا لول راه بنداز باشه ؟ دوم اینکه رو چه حسابی میگی رسمی نیست ؟

نمی خاستم ناراحتت کنم پیر مرد :دی منظور تصاویر بود و بس :دی
رو این حساب:

یکی از تصاویر که ترکیبی ناشیانه از این سه تا تصویر هستش>>>

یکی دیگه هم یه والپیپیر بی ربطه مثل این >>> THE LAST OF US

آخری هم کار یه بچه دبستانیه:دی

آقای diablo جوابه شمارو دادن ربطشم اینه که هرکی فعال شده یا خبر نگاره یا تحریریه الکی و کشکی نشده
در ضمن یه بچه دبستانی میتونه نقاشیه یه بچه دبستانیه دیگه رو تشخیص بده پس به من نمیاد با شما هم کلام بشم

با اجازه ی بنیانگذار این حرکت نو در بازیسنتر Anárion

z4zq9248iku73pz8zwd.gif

به نظر میاد آقای ARTER شما درست معنی LOL رو نمیدونید. البته کلا این اشتباه عمومیت داره . به فرض که اون والپیپرهایی که فرهاد جان گذاشته رسمی نباشه, خوب این کجاش خنده داره که میگید laughing out loud

70877818955152698890.jpeg

آخرین ویرایش:
به نظر میاد آقای ARTER شما درست معنی LOL رو نمیدونید. البته کلا این اشتباه عمومیت داره . به فرض که اون والپیپرهایی که فرهاد جان گذاشته رسمی نباشه, خوب این کجاش خنده داره که میگید laughing out loud

مورد اول به شما ربطی نداره , در رابطه با سابقه فعالیت -پس یعنی هر کس سابقه داشت هر چی گفت درسته >>>> LOOOOL
آخری هم کار یه بچه دبستانیه:دی
آقای diablo جوابه شمارو دادن ربطشم اینه که هرکی فعال شده یا خبر نگاره یا تحریریه الکی و کشکی نشده
در ضمن یه بچه دبستانی میتونه نقاشیه یه بچه دبستانیه دیگه رو تشخیص بده پس به من نمیاد با شما هم کلام بشم

---------- نوشته 15-01-2012 در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 14-01-2012 در 11:33 PM ارسال شده بود ----------

z4zq9248iku73pz8zwd.gif

70877818955152698890.jpeg

فکر میکردم بچه دبستانی هستی نگو تازه داری با شکل ها آشنا میشی آخی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or