تصاویر بازی The Last of Us

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

the_last_of_us_news.jpg

بعد از منتشر شدن دو تیزر مفهومی از انحصاری کنسول PS3 با نام The Last of Us امروز سایت این بازی به روز شد و دو تصویر که یکی از محیط جنگل بسیار زیبا و با گرافیک عالی میباشد را به نمایش میگذارد و در دیگر تصویر نیز روزنامه ای است که داخل قفسه ای قدیمی گزاشته است که نام همین بازی را نشان میدهد و این جمله “millions feared dead or infected” بسیار میتواند جالب باشد . تصاویر در زیر قرار دارند .

نکته : در روی این قفسه . Made in America ذکر شده است که میتوان گفت رویدادها در این کشور اتفاق میافتد

http://www.lastofus.com/wallpapers/TLOU_image_2.jpg
http://www.lastofus.com/wallpapers/TLOU_image_1.jpg

تصاویر جدیدی از بازی

این هم یک والپیپر که تو سایت ND بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MNoire
آریا این عکسایی که گذاشتی برای همین بازیس؟ اینا که خیلی آشغالن!:دی

ولی من الان یهو یه چیزی بهم الهام شد!:دی این همون پروژه کوجیما نیست که قرار بود برای PS3 و Vita بیاد واز قابلیت اتصال این دو کنسول استفاده کنه؟ استایلش هم به موتور Fox میخوره!

کلا این پروژه همه چیزش به این بازی میخوره! هم کسی از ساختش خبر نداشته و لیک نشده، هم از یه سازنده خیلی بزرگ هست و هم اینکه هر چی که باشه به شدت هیجان انگیز و سورپرایز کننده هست!

خب
کاملا با یه بازی تو زمینه نابودی جهان از طریق بمب اتم یا New world Order یا یه چی تو همین مایه ها طرف هستیم! چرا؟ به این دلایل:
1- نوشته متن اصلی روزنامه: ... The president addresses a panicked nation as millions more are feared dead or Inf
و نوشته پایینی: England latest to Declare Martial law
2- اون ح تو سمت راست تصویر در اصل یه کلمه کامله و بی شباهت به نوشته محمد نیست
3- علامت چشم توگوشه سمت راست بالا، یه سمبل تو آیین یهودیته و اشاره به ناجی که بهش اعتقاد دارن داره
4- تو عکس طبیعت یه برگ کاملا متمایز نشون داده شده و با هاله آبی رنگ اطرافش گرفته شده، رنگ آبی تو آیین یهودیت نشون از قداست داره
5- با توجه به این مدارک اسم بازی 100% The last of us هست :biggrin1: چون قرار ناجی دنیا باشیم (همراه با کمی مسائل C یا C )

البته اینا نظر و برداشتای شخصیم بودا :دی

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:41 PM ارسال شده بود ----------

ولی من الان یهو یه چیزی بهم الهام شد!:دی این همون پروژه کوجیما نیست که قرار بود برای PS3 و Vita بیاد واز قابلیت اتصال این دو کنسول استفاده کنه؟ استایلش هم به موتور Fox میخوره!

کلا این پروژه همه چیزش به این بازی میخوره! هم کسی از ساختش خبر نداشته و لیک نشده، هم از یه سازنده خیلی بزرگ هست و هم اینکه هر چی که باشه به شدت هیجان انگیز و سورپرایز کننده هست!
دم الهام گرم :دی
ولی یه چیزی هم در نظر بگیر که:
این بازی مال SCEA هست ! اگه به سروری که لینک دانلود اون مورچه هست رو نگاه کنید میره به سرور SCEA

خب
کاملا با یه بازی تو زمینه نابودی جهان از طریق بمب اتم یا New world Order یا یه چی تو همین مایه ها طرف هستیم! چرا؟ به این دلایل:
1- نوشته متن اصلی روزنامه: ... The president addresses a panicked nation as millions more are feared dead or Inf
و نوشته پایینی: England latest to Declare Martial law
2- اون ح تو سمت راست تصویر در اصل یه کلمه کامله و بی شباهت به نوشته محمد نیست
3- علامت چشم توگوشه سمت راست بالا، یه سمبل تو آیین یهودیته و اشاره به ناجی که بهش اعتقاد دارن داره
4- تو عکس طبیعت یه برگ کاملا متمایز نشون داده شده و با هاله آبی رنگ اطرافش گرفته شده، رنگ آبی تو آیین یهودیت نشون از قداست داره
5- با توجه به این مدارک اسم بازی 100% The last of us هست :biggrin1: چون قرار ناجی دنیا باشیم (همراه با کمی مسائل C یا C )

البته اینا نظر و برداشتای شخصیم بودا :دی

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:41 PM ارسال شده بود ----------

دم الهام گرم :دی
آقا پایین ِ پایین ِ تصویر سمت راست درست کنار جایی که شیشه ترک خورده روی قسمت فلزی یه چهره ی ترسناک رویت شد :دی

آقا پایین ِ پایین ِ تصویر سمت راست درست کنار جایی که شیشه ترک خورده روی قسمت فلزی یه چهره ی ترسناک رویت شد :دی
عجب دقتی :دی ولی اشتب کردی :دی چون اونی که شما میبینی در اصل میخ پرچ هست! بالاتر نمونش هست ;)
ولی دمت گرم یه 10 دقیقه ای زوم بودم روش :دی شبیه این کمیک کاپیتان آمریکایی بود >:) :دی
این چشم نیست بلکه انعکاس صورت شخص هستش بر روی فلز .
اینم حرفیه! ولی بنظرت تصویر رو فلز زنگ زده انعکاس داره :-/ :دی

این بازی مال SCEA هست ! اگه به سروری که لینک دانلود اون مورچه هست رو نگاه کنید میره به سرور SCEA

اینم از ان حرفا بودا!:دی

خوب TLoU قطعا اسم بازی که نیست! یه برنامه تبلیغاتی هست که سونی خودش راه انداخته!‌اگه دامین سایت بازی این بود حرف شما درست اما این بیشتر بهش میخوره تبلیغات سونی باشه!

اینم حرفیه! ولی بنظرت تصویر رو فلز زنگ زده انعکاس داره :-/ :دی

امکان داره اون تیکه زنگ نزده باشه ما داریم چشم میبینیم با ابرو طرف حالا به نظر زنگ زدگی اطرافش هستش .:d

اما الان که دقت میکنم به نظرم یک عکس روی تصویر اصلی هستش بیشتر تا این که مال پس زمینه باشه درست انگار اون بخش Made in america با اون چشم مال اصل پس زمینه نیست با مطلب زیر چشم اگه دقت کنی مطلب ریزی که نوشته شده با وجود زنگ زدگی یا .... از بین نرفته .

فقط انگار بعضی جاهاش کم رنگ شده نه این که مشکلی در نوشته به وجود اورده باشه زنگ زدگی .

آخرین ویرایش:
اینم از ان حرفا بودا!:دی

خوب TLoU قطعا اسم بازی که نیست! یه برنامه تبلیغاتی هست که سونی خودش راه انداخته!‌اگه دامین سایت بازی این بود حرف شما درست اما این بیشتر بهش میخوره تبلیغات سونی باشه!
اینم حرفیه! :دی
ولی این حرف من نبود! یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه عنوان کرده بود :دی
اما همچین بی ربط هم نیستا؟ هست؟ :-/ یعنی الهام درست گفته؟ :دی

عجب دقتی :دی ولی اشتب کردی :دی چون اونی که شما میبینی در اصل میخ پرچ هست! بالاتر نمونش هست ;)
ولی دمت گرم یه 10 دقیقه ای زوم بودم روش :دی شبیه این کمیک کاپیتان آمریکایی بود >:) :دی
آره پرچه :دی ولی انصافاً اون پایینش عین یه دهن هست که بازه :دی

شما ها هم چشم بصیرت دارید ها ...من موندم چطوری همچیم چیز هایی رو از عکس میکشید بیرون ...بعد تازه تجزیه تحلیل هم میکنید ! :|
البته از عکس ها مشخص هست که نصاویر از خود بازی نیست و بیشتر CG هست.
از نوشته روی روزنامه ( feared,dead or infected ) معلومه که ویروسی منتشر شده (infected ) و باعث تغییر در انسان ها شده و اون ها رو خطرناک کرده ( feared ) و این مسئله باعث شده جنگ بوجود بیاد و خیلی ها بمیرند ( dead ) ...... و اکنون فقط اخرین نسل از بشر باقیمونده و برای بقا تلاش میکنند The Last of Us :-b
منم که تحلیل کردم ، :"> مثل اینکه لذت بخش هست :d

خب کاشف به عمل اومده که سرنخ های از LOU در Uncharted 3 دیده شده. این ام از ویدئوش:

[video=youtube;jfF9y_Z6Zvg]http://www.youtube.com/watch?v=jfF9y_Z6Zvg&feature=player_embedded[/video]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or