تصاویر بازی Halo Reach

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با تشکر از فریدون عزیز ! Fratos دیگه ! :biggrin1:

پروژه مخفی Bungie عزیز پرده برادی شد. Reach نام بازی ست در سری بزرگ Halo که برای سال 2010 درنظر گرفته شده.
نسخه بتای این عنوان همراه Halo: ODST در سپتامبر امسال عرضه شد.

به نظر می رسد Bungie تمرکز خود کاملا بر روی بازی Halo : Reach گذاشته است. Brian Jarrard در این مورد با سایت G4 گفتگوی کوتاهی داشته است.

" Reach پروزه بسیار سختی برای ما خواهد بود زیرا جمع و جور کردن چنین پروزه ای به این وسعت کار سختی است. با توجه به تعداد نفراتی که روی ان کار می کنند و انتظاراتی که از ما دارند , Reach احتمالا به عنوان بزرگترن بازی تاریخ ما خواهد بود. "

Jarrard در اخر اعلام کرد : " Reach یک پروزه سه ساله کامل خواهد بود و از تکنولوزی های کاملا جدید استفاده می کند. می توان این تغییرات را با تغییراتی که بین Halo 2 تا Halo 3 به وجود امد مقایسه کرد. "

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب مثل اینکه اینو کسی ندیده !
همون تنها تصویر گیم پلی بازی کیفیت خوبش را دیدم در سایز اصلی میزارم ببینید :
57187.jpg

اینا هم چندتا دیگه گفتم بد نیست ببینید :
57178.jpg

57179.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
چرا تو اون تصویر اولی Crosshair سمت چپ است؟:D

اتفاقا منم الان تو همين فكر بودم ! يه بنده خدايي هم تو پروفايلم يه چيزي گفت مارو به فكر فرو برد :biggrin1:
ربطي به ناتال كه نميتونه داشته باشه ؟ :biggrin1: البته تو خيلي بازي ها بوده كه Crosshair واسه خودش ميرفته البته بيشتر تو بازي هاي TPS . برا همين تو اين يكم مشكوك ميزنه .
كلا احساس ميكنم آپديت امشب GI زيادي غافلگير كننده خواهد بود

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
زمانی‌ که حال ۳ هم یه تریلر اومد ازش بیرون گرافیک پایینی داشت و تمام فن‌های بازی گفتن پس این چه گرافیکیهkhazia. بعدا گفتن که این تازه دمو اولیه است.و هنوز اضافه کردن افکت‌ها مونده.حتا گفتن گرافیکی طوری میسازیم که کیل زن ۲ رو تحتshoa. قرار بده.

و حتا پیتر مور گفت:زمانی‌ که گرافیک بازیو می‌بینید باورتون نمی‌شه و شوکه میشید.اما آخرش چی‌ شد.هیچی‌ کشک بازی حتا از یه رزلیشن بالا هم پشتیبانی‌ نکرد.و حتا به ۱% کیل زن ۲ نرسید.

اینم عاقبتش مس همونه .البته اینم بگم که هیلو بخاطر گرافیک معروف نشده.و اون چیزی که معروفش کرده.گیمپلی بسیار خاص بازی بوده.و اینم بدونید که هیچی‌ از فروش هیلو کم نمی‌شه به خاطر گرا فیکش. و هرکس هیلو رو بخاطر گرافیک بزاره کنار باید به گیمر بودنه خودش شک کنه.پس از بازی و موسیقیهthemلذت ببر.:smile::smile::smile::smile::biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
عکسهایی که خودم از آخرین تریلر گرفتم
عالي هستن فقط همين , دمت جيزقولي بابك .
ديروز Halo:ce رو نصب كردم دارم حالشو ميبرم .
راستي همه عكسا زيرش نوشته alpha , يعني از اين بهتر هم ميشن يا .....

ويرايش: راستي تو اين عكس ها معلومه كه يكي از مشكلات بزرگ شماره 3 يعني جزئييات كم سلاح ها برطرف شده .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر