تصاویر بازی Halo Reach

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با تشکر از فریدون عزیز ! Fratos دیگه ! :biggrin1:

پروژه مخفی Bungie عزیز پرده برادی شد. Reach نام بازی ست در سری بزرگ Halo که برای سال 2010 درنظر گرفته شده.
نسخه بتای این عنوان همراه Halo: ODST در سپتامبر امسال عرضه شد.

به نظر می رسد Bungie تمرکز خود کاملا بر روی بازی Halo : Reach گذاشته است. Brian Jarrard در این مورد با سایت G4 گفتگوی کوتاهی داشته است.

" Reach پروزه بسیار سختی برای ما خواهد بود زیرا جمع و جور کردن چنین پروزه ای به این وسعت کار سختی است. با توجه به تعداد نفراتی که روی ان کار می کنند و انتظاراتی که از ما دارند , Reach احتمالا به عنوان بزرگترن بازی تاریخ ما خواهد بود. "

Jarrard در اخر اعلام کرد : " Reach یک پروزه سه ساله کامل خواهد بود و از تکنولوزی های کاملا جدید استفاده می کند. می توان این تغییرات را با تغییراتی که بین Halo 2 تا Halo 3 به وجود امد مقایسه کرد. "

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
پیشرفتش فوق العاده بوده...تازه اوله راهه...
جوش کمی به نظر من به عناوین پر زد و خوردی مثله MW2 و KILLZONE 2 شبیه شده.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
من نمیفهمم چرا مایکروسافت داره اینجوری میکنه!
اون یه دونه عکسی که In-Game است اصلا Direct Feed ـش نیست!! جاش هم نگاه کنید خالیه:D

زیاد مشخص نیست و کیفیت عکسها همچنان پایین است. ولی من پیشرفت خیلی خاصی نمیبینم! حالا شاید هم از Build قدیمی باشه.

پ.ن : در کف یک عدد تریلر به سر میبریم.:biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
زیاد مشخص نیست و کیفیت عکسها همچنان پایین است. ولی من پیشرفت خیلی خاصی نمیبینم! حالا شاید هم از Build قدیمی باشه
آره.
البته نريزيد سرم من خودم عاشق بازيم .
يه خورده به CS هايه هيلو 3 شبيه است انگار با اون گرافيك بازي ميكني .
اون عكس هايي كه اول اومد كه از دوربين 1st p بود گرافيك خوفتري داشت.
خدا كنه بازم از ايني كه هست پيشرفته تر بشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
آره.
البته نريزيد سرم من خودم عاشق بازيم .
يه خورده به CS هايه هيلو 3 شبيه است انگار با اون گرافيك بازي ميكني .
اون عكس هايي كه اول اومد كه از دوربين 1st p بود گرافيك خوفتري داشت.
خدا كنه بازم از ايني كه هست پيشرفته تر بشه.
نه، چرا بریزیم سرت؟ حقیقت است.
این عکسها به جز اون یه دونه که کاراکتر اصلی داره میدوه و بقیه پشت سرشن تقریبا هیچ پیشرفتی به Halo 3 توش مشاهده نمیشه. حتی به نظر من رنگ بندی Halo 3 بهتره!
البته من نمیگم گرافیک بازی اصلی اینجوریه، شاید این عکسها مال خیلی وقت پیش باشه ولی در کل زیاد جالب نبود.
به هر حال تا یه تریلر یا حداقل شات In-Game (از دید اول شخص) نیاد نمیشه درست قضاوت کرد. من هنوز موندم واسه چی اون یه دونه شات اول شخص Direct Feed ـش نیست!:biggrin1:

==========

یه چیزی هم هست که آدم رو امیدوار میکنه. بانجی فبلا گفته که Bar گرافیکیشون همون تریلر VGA است. یعنی بازی اصلی تقریبا در اون سطح میخواد باشه. البته اون حجم وحشتناک AA تو اون تریلر رو نداره!
الان این چندتا عکس داغترین بحث تو N4G و خیلی سایتها است:biggrin1: دیگه خدا رحم کنه یه تریلر بدن بیرون!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
من هنوز موندم واسه چی اون یه دونه شات اول شخص Direct Feed ـش نیست!:biggrin1:

همون طور كه خودت هم در جرياني بابي جون اينا فقط حدفشون اينه كه مارو دِق بدن همينو بس ! وگرنه اون عكسي كه In game بود فوق العاده بود . من تو بين تمام عكس هاي GI فقط همون نظرمو جلب كرد . در كل 100% يه قصدي تو اين كار بوده و ميدونن دارن چه ميكنن ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر